Safety Experience 2022

Wprowadzenie merytoryczne, a następnie 4 moduły ćwiczeniowe. Safety Experience to szkolenie, które zrobi z Ciebie jeszcze lepszego kierowcę!

Safety Experience: czym jest

Zapisz się na Safety Experience już teraz. Kliknij tu i wraz z Duda-Cars, pod okiem profesjonalistów z Driving Academy Robert Hundla posiądziesz wiedzę na temat bezpieczeństwa jazdy. Zaczynając od postaw, kończąc na praktycznym wykorzystaniu wiedzy na torze:

 

  • ustawienia fotela podczas jazdy. Czy wiesz, że większość z nas kieruje samochód zajmując niepoprawnie pozycję? "Ale tak mi jest wygodnie" - oczywiście, bowiem istnieje pamięć mięśniowa, która przyzwyczaja ciało do zajmowania określonej pozycji. Fotel musi być odsunięty na tyle, by Twoja noga pozostawała w zgięciu przy dodawaniu gazu. Ustawienie kierownicy sprawdź w następujący sposób: oprzyj barki o fotel, a następnie wyciągnij przed siebie lewą rękę. Ułóż ją na kierownicy. Twój nadgarstek powinien się znajdować na środku jej górnej części. Dłonie zawsze trzymaj w pozycji 9:15. 
  • wykorzystania asystentów jazdy, które są dostępne w samochodach Mercedes-Benz. Nie jesteś właścicielką/em Mercedesa? Nic nie szkodzi.Samochody z logo trójramiennej gwiazdy pioniersko wprowadzają systemy bezpieczeństwa i asystentów - w Twoim samochodzie na pewno są dostępne rozwiązania, których używanie rozpoczął Mercedes!
  • zachowania podczas awaryjnych sytuacji. Podsterowność czy nadsterowność na razie są dla Ciebie pojęciami abstrakcyjnymi? Po szkoleniu nie będą. Dowiesz się, jak zachować spokój i opanowanie w trakcie poślizgu, ulewnego deszczu, gdy Twoje auto straci przyczepność.
  • awaryjnego hamowania. Nikomu nie życzymy sytuacji tak ekstremalnych, jak niespodziewane pojawienie się zwierzęcia na drodze czy dziecko, które wbiega na ulicę. Podczas zajęć Safety Experience dowiesz się, jak zareagować! Strącenie przeszkody podczas szkolenia to nauka, którą zapamiętasz do końca życia. W kontrolowanej sytuacji nie niesie za sobą konsekwencji, ale jak będzie w realnym życiu?
  • jazdy samochodami Mercedes-EQ. W Twoje ręce oddajemy najnowsze modele z oferty elektrycznych Mercedes-Benz: EQA 250, EQC 400, EQB 300, EQS 580 i EQE 43 AMG.

 

 

Safety Experience: dla kogo?

 

Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że dla każdego kierowcy. Dla każdej osoby, która ukończyla kurs prawa jazdy i posiada uprawnienia do kierowania samochodem. Bezpieczeństwo na drodze obowiązuje każdego!

 

 

Polecamy szczególnie uwadze osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z motoryzacją, ale nie ograniczamy się - w szkoleniach uczestniczą także osoby, które rocznie przemierzają trasy nawet 80 tysięcy kilometrów i kierują samochodami zawodowo - tak jak Krzysztof, który wziął udział w szkoleniu pomimo ogromnego doświadczenia w trasie.

 

 

Safety Experience: szkolenie na torze

 

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy trwa 8 godzin. Zapewniamy, że a) będziesz zmęczona/y, b) wprowadzisz zmiany natychmiastowo, c) będziesz zachwycona/y Mercedes-EQ, d) zachęcisz znajomych do udziału w kolejnej edycji.

 

 

 

Prezentujemy zdjęcia z pierwszej tury szkolenia, które odbyło się 27 maja na torze w podpoznańskich Bednarach. Radość uczestników przy odbiorze certyfikatu potwierdzającego zdobycie I stopnia umiejętności w zakresie bezpieczeństwa jazdy mówi sama za siebie. Warto, by chronić siebie i swoich pasażerów. Warto, by delektować się jazdą. Warto również po to, by przetestować inne flagowe modele Mercedes-Benz niż ten, którym jeździsz na co dzień. Więcej informacji na temat terminów i cen biletów znajdziesz tutaj.

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×