Umawianie wizyty online w serwisie Duda-Cars

To takie proste. Nie musisz przyjeżdżać do serwisu. Nie musisz tkwić w miejskim korku. Nie musisz do nas nawet dzwonić! Chociaż telefon (lub komputer) się przydadzą.

Jak umówić się do serwisu Duda-Cars?

 

 

To takie proste. Lubisz szybko i sprawnie załatwiać formalności? Nie przepadasz za telefonicznymi rozmowami? Prezentujemy Ci dwie możliwości, skorzystaj z najwygodniejszej. Czego potrzebujesz?

 

  • telefonu z zainstalowaną aplikacją Mercedes me. Wszystkie informacje na temat aplikacji znajdziesz tutaj.
  • lub komputera z dostępem do Internetu.

 

Skąd ściągnąć aplikację Mercedes me?

 

W zależności od tego, jakim telefonem się posługujesz wybiesz App store lub Google Play - kliknij w wybrany przez Ciebie sklep z aplikacjami, Mercedes me jest podlinkowana i gotowa do załadowania w Twoim telefonie. Aplikacja jest darmowa i bezpieczna! Mercedes me to Twój cyfrowy asystent we wszystkich kwestiach związanych z serwisem. Pragniemy, aby Twój Mercedes był zawsze w szczytowej formie. Dlatego też aplikacja Mercedes me Service przypomina z wyprzedzeniem o terminie najbliższego przeglądu i umożliwia łatwą, bezpośrednią rezerwację wizyty w preferowanym serwisie Mercedes-Benz. Tu odnajdziesz również filmy instruktażowe oraz cenne porady na temat eksploatacji Twojego Mercedesa.

 

Jeśli zdecydujesz się na użycie przeglądarki, wystarczy, że klikniesz tutaj i podasz nr VIN swojego auta. To takie proste.

 

Wybierz termin wizyty w serwisie Duda-Cars

 

Co dalej? Twoje zgłoszenie otrzymuje wybrany przez Ciebie serwis: Duda-Cars :) w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie czy Golęczewie. Zapisujesz datę i godzinę w kalendarzu (możesz kalendarze zsynchronizować z aplikacją), odkładasz multimedia i dalej cieszysz się tym, co właśnie robisz. Nie musisz angażować więcej czasu, uwagi i sił. Nie musisz umawiać się w salonie - chociaż zawsze Cię będziemy tu gościć z największą przyjemnością! Kliknij w zdjęcie i umów wizytę już teraz.

 

 

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×