Umawianie wizyty online w serwisie Duda-Cars

To takie proste. Nie musisz przyjeżdżać do serwisu. Nie musisz tkwić w miejskim korku. Nie musisz do nas nawet dzwonić! Chociaż telefon (lub komputer) się przydadzą.

Jak umówić się do serwisu Duda-Cars?

 

 

To takie proste. Lubisz szybko i sprawnie załatwiać formalności? Nie przepadasz za telefonicznymi rozmowami? Prezentujemy Ci dwie możliwości, skorzystaj z najwygodniejszej. Czego potrzebujesz?

 

  • telefonu z zainstalowaną aplikacją Mercedes me. Wszystkie informacje na temat aplikacji znajdziesz tutaj.
  • lub komputera z dostępem do Internetu.

 

Skąd ściągnąć aplikację Mercedes me?

 

W zależności od tego, jakim telefonem się posługujesz wybiesz App store lub Google Play - kliknij w wybrany przez Ciebie sklep z aplikacjami, Mercedes me jest podlinkowana i gotowa do załadowania w Twoim telefonie. Aplikacja jest darmowa i bezpieczna! Mercedes me to Twój cyfrowy asystent we wszystkich kwestiach związanych z serwisem. Pragniemy, aby Twój Mercedes był zawsze w szczytowej formie. Dlatego też aplikacja Mercedes me Service przypomina z wyprzedzeniem o terminie najbliższego przeglądu i umożliwia łatwą, bezpośrednią rezerwację wizyty w preferowanym serwisie Mercedes-Benz. Tu odnajdziesz również filmy instruktażowe oraz cenne porady na temat eksploatacji Twojego Mercedesa.

 

Jeśli zdecydujesz się na użycie przeglądarki, wystarczy, że klikniesz tutaj i podasz nr VIN swojego auta. To takie proste.

 

Wybierz termin wizyty w serwisie Duda-Cars

 

Co dalej? Twoje zgłoszenie otrzymuje wybrany przez Ciebie serwis: Duda-Cars :) w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie czy Golęczewie. Zapisujesz datę i godzinę w kalendarzu (możesz kalendarze zsynchronizować z aplikacją), odkładasz multimedia i dalej cieszysz się tym, co właśnie robisz. Nie musisz angażować więcej czasu, uwagi i sił. Nie musisz umawiać się w salonie - chociaż zawsze Cię będziemy tu gościć z największą przyjemnością! Kliknij w zdjęcie i umów wizytę już teraz.

 

 

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×