Umawianie wizyty online w serwisie Duda-Cars

To takie proste. Nie musisz przyjeżdżać do serwisu. Nie musisz tkwić w miejskim korku. Nie musisz do nas nawet dzwonić! Chociaż telefon (lub komputer) się przydadzą.

Jak umówić się do serwisu Duda-Cars?

 

 

To takie proste. Lubisz szybko i sprawnie załatwiać formalności? Nie przepadasz za telefonicznymi rozmowami? Prezentujemy Ci dwie możliwości, skorzystaj z najwygodniejszej. Czego potrzebujesz?

 

  • telefonu z zainstalowaną aplikacją Mercedes me. Wszystkie informacje na temat aplikacji znajdziesz tutaj.
  • lub komputera z dostępem do Internetu.

 

Skąd ściągnąć aplikację Mercedes me?

 

W zależności od tego, jakim telefonem się posługujesz wybiesz App store lub Google Play - kliknij w wybrany przez Ciebie sklep z aplikacjami, Mercedes me jest podlinkowana i gotowa do załadowania w Twoim telefonie. Aplikacja jest darmowa i bezpieczna! Mercedes me to Twój cyfrowy asystent we wszystkich kwestiach związanych z serwisem. Pragniemy, aby Twój Mercedes był zawsze w szczytowej formie. Dlatego też aplikacja Mercedes me Service przypomina z wyprzedzeniem o terminie najbliższego przeglądu i umożliwia łatwą, bezpośrednią rezerwację wizyty w preferowanym serwisie Mercedes-Benz. Tu odnajdziesz również filmy instruktażowe oraz cenne porady na temat eksploatacji Twojego Mercedesa.

 

Jeśli zdecydujesz się na użycie przeglądarki, wystarczy, że klikniesz tutaj i podasz nr VIN swojego auta. To takie proste.

 

Wybierz termin wizyty w serwisie Duda-Cars

 

Co dalej? Twoje zgłoszenie otrzymuje wybrany przez Ciebie serwis: Duda-Cars :) w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie czy Golęczewie. Zapisujesz datę i godzinę w kalendarzu (możesz kalendarze zsynchronizować z aplikacją), odkładasz multimedia i dalej cieszysz się tym, co właśnie robisz. Nie musisz angażować więcej czasu, uwagi i sił. Nie musisz umawiać się w salonie - chociaż zawsze Cię będziemy tu gościć z największą przyjemnością! Kliknij w zdjęcie i umów wizytę już teraz.

 

 

 

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×