Umawianie wizyty online w serwisie Duda-Cars

To takie proste. Nie musisz przyjeżdżać do serwisu. Nie musisz tkwić w miejskim korku. Nie musisz do nas nawet dzwonić! Chociaż telefon (lub komputer) się przydadzą.

Jak umówić się do serwisu Duda-Cars?

 

 

To takie proste. Lubisz szybko i sprawnie załatwiać formalności? Nie przepadasz za telefonicznymi rozmowami? Prezentujemy Ci dwie możliwości, skorzystaj z najwygodniejszej. Czego potrzebujesz?

 

  • telefonu z zainstalowaną aplikacją Mercedes me. Wszystkie informacje na temat aplikacji znajdziesz tutaj.
  • lub komputera z dostępem do Internetu.

 

Skąd ściągnąć aplikację Mercedes me?

 

W zależności od tego, jakim telefonem się posługujesz wybiesz App store lub Google Play - kliknij w wybrany przez Ciebie sklep z aplikacjami, Mercedes me jest podlinkowana i gotowa do załadowania w Twoim telefonie. Aplikacja jest darmowa i bezpieczna! Mercedes me to Twój cyfrowy asystent we wszystkich kwestiach związanych z serwisem. Pragniemy, aby Twój Mercedes był zawsze w szczytowej formie. Dlatego też aplikacja Mercedes me Service przypomina z wyprzedzeniem o terminie najbliższego przeglądu i umożliwia łatwą, bezpośrednią rezerwację wizyty w preferowanym serwisie Mercedes-Benz. Tu odnajdziesz również filmy instruktażowe oraz cenne porady na temat eksploatacji Twojego Mercedesa.

 

Jeśli zdecydujesz się na użycie przeglądarki, wystarczy, że klikniesz tutaj i podasz nr VIN swojego auta. To takie proste.

 

Wybierz termin wizyty w serwisie Duda-Cars

 

Co dalej? Twoje zgłoszenie otrzymuje wybrany przez Ciebie serwis: Duda-Cars :) w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie czy Golęczewie. Zapisujesz datę i godzinę w kalendarzu (możesz kalendarze zsynchronizować z aplikacją), odkładasz multimedia i dalej cieszysz się tym, co właśnie robisz. Nie musisz angażować więcej czasu, uwagi i sił. Nie musisz umawiać się w salonie - chociaż zawsze Cię będziemy tu gościć z największą przyjemnością! Kliknij w zdjęcie i umów wizytę już teraz.

 

 

 

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×