SHOWREEL 2021 | Najlepsze podsumowanie roku

Ostatnich 12 miesięcy, jak zawsze zresztą, było dla nas bardzo pracowitych. Obejrzyj podsumowanie 2021 roku - przeżyj to z nami jeszcze raz.

W minionych 12 miesiącach zorganizowaliśmy 3 premiery live (EQA, Klasa C, EQS), spotkania z klientami Van ProCenter i Best Parts, uczestniczyliśmy w wydarzeniach sportowych czy zorganizowanych razem z Driving Academy, wsparliśmy Szlachetną Paczkę.

 

Za nami EQ Tour, eVans Tour, AMG Driving Academy, Safety Experience i AMG Tour, wyjazd do Graz na G-Class Experience. Co jeszcze? Kilometry tras, godziny nagrań i sesji zdjęciowych - jak na przykład świąteczna dla klientów serwisowych, spotkań ze znanymi i lubianymi - Paluchem, Adamem Kornackim, Sandrą Kubicką, Baronem, Gdziebądziami, Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim czy Siostrami ADiHD. To było 12 szalonych (w pozytywnym sensie) miesięcy.

 

Obejrzyjcie SHOWREEL i przeżyjcie to z nami jeszcze raz.

 

Powrót do listy artykułów

2022-08-03

Kategoria: Mercedes-Benz Krasnal MercLovek

#KochamyMercedesy – znamy losy marki Mercedes-Benz, szanujemy dziedzictwo motorsportu. Wybierając wzór dla krasnala Duda-Cars nie mieliśmy wątpliwości, czyje sukcesy i sylwetkę chcemy upamiętnić. Zapraszamy do zapoznania się z historią sportowca, którego kariera stanowiła inspirację do powstania MercLovka.

Przeczytaj artykuł

2022-07-14

Kategoria: Mercedes-Benz Akcesoria do Twojego Mercedes-Benz

Spraw, aby Twoja Gwiazda zabłysnęła jeszcze jaśniej! Doposaż swojego Mercedesa w oryginalne akcesoria z pakietu TOP 10 i dobierz idealny zestaw dodatków wyselekcjonowanych specjalnie dla Twojego samochodu.

Przeczytaj artykuł

2022-07-11

Kategoria: Mercedes-Benz Kosmetyki do pielęgnacji Mercedes-Benz

Kiedy ostatnio robiła/eś swojemu Mercedesowi SPA day? Dbaj o gwiazdę regularnie, dzięki czemu dłużej będzie świecić swoim blaskiem. W ofercie Duda-Cars znajdziesz kosmetyki samochodowe kompatybilne z Twoim Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł
×