SHOWREEL 2021 | Najlepsze podsumowanie roku

Ostatnich 12 miesięcy, jak zawsze zresztą, było dla nas bardzo pracowitych. Obejrzyj podsumowanie 2021 roku - przeżyj to z nami jeszcze raz.

W minionych 12 miesiącach zorganizowaliśmy 3 premiery live (EQA, Klasa C, EQS), spotkania z klientami Van ProCenter i Best Parts, uczestniczyliśmy w wydarzeniach sportowych czy zorganizowanych razem z Driving Academy, wsparliśmy Szlachetną Paczkę.

 

Za nami EQ Tour, eVans Tour, AMG Driving Academy, Safety Experience i AMG Tour, wyjazd do Graz na G-Class Experience. Co jeszcze? Kilometry tras, godziny nagrań i sesji zdjęciowych - jak na przykład świąteczna dla klientów serwisowych, spotkań ze znanymi i lubianymi - Paluchem, Adamem Kornackim, Sandrą Kubicką, Baronem, Gdziebądziami, Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim czy Siostrami ADiHD. To było 12 szalonych (w pozytywnym sensie) miesięcy.

 

Obejrzyjcie SHOWREEL i przeżyjcie to z nami jeszcze raz.

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×