SHOWREEL 2021 | Najlepsze podsumowanie roku

Ostatnich 12 miesięcy, jak zawsze zresztą, było dla nas bardzo pracowitych. Obejrzyj podsumowanie 2021 roku - przeżyj to z nami jeszcze raz.

W minionych 12 miesiącach zorganizowaliśmy 3 premiery live (EQA, Klasa C, EQS), spotkania z klientami Van ProCenter i Best Parts, uczestniczyliśmy w wydarzeniach sportowych czy zorganizowanych razem z Driving Academy, wsparliśmy Szlachetną Paczkę.

 

Za nami EQ Tour, eVans Tour, AMG Driving Academy, Safety Experience i AMG Tour, wyjazd do Graz na G-Class Experience. Co jeszcze? Kilometry tras, godziny nagrań i sesji zdjęciowych - jak na przykład świąteczna dla klientów serwisowych, spotkań ze znanymi i lubianymi - Paluchem, Adamem Kornackim, Sandrą Kubicką, Baronem, Gdziebądziami, Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim czy Siostrami ADiHD. To było 12 szalonych (w pozytywnym sensie) miesięcy.

 

Obejrzyjcie SHOWREEL i przeżyjcie to z nami jeszcze raz.

 

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×