SHOWREEL 2021 | Najlepsze podsumowanie roku

Ostatnich 12 miesięcy, jak zawsze zresztą, było dla nas bardzo pracowitych. Obejrzyj podsumowanie 2021 roku - przeżyj to z nami jeszcze raz.

W minionych 12 miesiącach zorganizowaliśmy 3 premiery live (EQA, Klasa C, EQS), spotkania z klientami Van ProCenter i Best Parts, uczestniczyliśmy w wydarzeniach sportowych czy zorganizowanych razem z Driving Academy, wsparliśmy Szlachetną Paczkę.

 

Za nami EQ Tour, eVans Tour, AMG Driving Academy, Safety Experience i AMG Tour, wyjazd do Graz na G-Class Experience. Co jeszcze? Kilometry tras, godziny nagrań i sesji zdjęciowych - jak na przykład świąteczna dla klientów serwisowych, spotkań ze znanymi i lubianymi - Paluchem, Adamem Kornackim, Sandrą Kubicką, Baronem, Gdziebądziami, Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim czy Siostrami ADiHD. To było 12 szalonych (w pozytywnym sensie) miesięcy.

 

Obejrzyjcie SHOWREEL i przeżyjcie to z nami jeszcze raz.

 

Powrót do listy artykułów

2022-01-18

Kategoria: Mercedes-Benz 2021 BRABUS GLS 800

Czy model Mercedes-Benz GLS można udoskonalić? Największy spośród suvów z oferty marki łączy w sobie wiele pierwiastków. Na szczęście, dzięki gabarytom, mieszczą się wszystkie!

Przeczytaj artykuł

2022-01-05

Kategoria: Mercedes-Benz Premiera VISION EQXX

Jest piękny - design łączy pierwiastek nowoczesności z klasycznymi liniami sprzed 60 lat. Jest futurystyczny, ekologiczny, naszpikowany technologiami. Jest definicją pożądania.

Przeczytaj artykuł
×