SHOWREEL 2021 | Najlepsze podsumowanie roku

Ostatnich 12 miesięcy, jak zawsze zresztą, było dla nas bardzo pracowitych. Obejrzyj podsumowanie 2021 roku - przeżyj to z nami jeszcze raz.

W minionych 12 miesiącach zorganizowaliśmy 3 premiery live (EQA, Klasa C, EQS), spotkania z klientami Van ProCenter i Best Parts, uczestniczyliśmy w wydarzeniach sportowych czy zorganizowanych razem z Driving Academy, wsparliśmy Szlachetną Paczkę.

 

Za nami EQ Tour, eVans Tour, AMG Driving Academy, Safety Experience i AMG Tour, wyjazd do Graz na G-Class Experience. Co jeszcze? Kilometry tras, godziny nagrań i sesji zdjęciowych - jak na przykład świąteczna dla klientów serwisowych, spotkań ze znanymi i lubianymi - Paluchem, Adamem Kornackim, Sandrą Kubicką, Baronem, Gdziebądziami, Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim czy Siostrami ADiHD. To było 12 szalonych (w pozytywnym sensie) miesięcy.

 

Obejrzyjcie SHOWREEL i przeżyjcie to z nami jeszcze raz.

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×