Matt is the new shine

Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Matt is the new shine

Matt is the new shine

 

A gdyby tak, dzięki swojemu dealerowi Mercedes-Benz być na bieżąco ze światem sztuki i designu? Gdyby uczestnić w ekskluzywnych spotkaniach, które są zarezerwowane dla wąskiej grupy odbiorców? Chcemy Ci podziękować za wybór Duda-Cars jako miejsca zakupu czy serwisowania samochodu, dlatego wychodzimy z szeroką ofertą różnorodnych spotkań poza salonami.

 

I chociaż czasem warto zmienić perspektywę czy temat rozmowy, z założenia Duda-Cars to miejsce spotkań; klientów z doradcami, przyjaciół w pracy, nowych technologii z miłością do klasycznych samochodów. To także miejsce spotkań motoryzacji i sztuki. Te dwie kategorie mają ze sobą wiele wspólnego: piękno, niebanalność, unikatowość. Wierzymy w ogromną siłę oddziaływania sztuki, która pozytywnie wpływa na otoczenie. W salonach Duda-Cars od zawsze eksponujemy prace lokalnych artystów.

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Finisaż wystawy Oskara Zięty | Poznań

 

 

Oskar Zięta na finisażu

 

 

W połowie maja mieliśmy niebywałą przyjemność spotkać się z klientami na finisażu wystawy Oskara Zięty w Vinci Art Gallery w Poznaniu. Zorganizowaliśmy to spotkanie z wielu powodów, ale najważniejsze powinny wybrzmieć: w Duda-Cars wierzymy w siłę lokalności. Zięta to pożądany artysta z Wrocławia, rozpoznawany w świecie, o ogromnym osiągnięciach, wielokrotnie nagradzany. Jesteśmy zafascynowani jego twórczością i tą fascynacją chcemy "zarażać" klientów. We wrocławskim salonie prace Oskara Zięty są już wyeksponowane, dzisiaj zawisły także w Poznaniu. 

 

Oskar Zięta w Duda-CarsFinisaż Oskara Zięty w Poznaniu

 

Prace Oskara rewelacyjnie wpisują się w przestrzeń i architekturę naszych salonów. I co niemniej istotne - wierzymy w nawiązywanie długofalowych relacji. 

 

 

Oskar Zięta w Duda-Cars

 

 

Dlatego takich spotkań, jak wspomniany finisaż, w nadchodzących miesiącach będzie coraz więcej, dzięki naszej współpracy z marszandką galerii, Moniką Pietrzak. Planujemy cykliczną zmianę ekspozycji, aby lokalni artystyści - poznańscy, wrocławscy, leszczyńscy - mogli zaprezentować w przestrzeniach Duda-Cars swoją twórczość. Więcej o planach współpracy z Vinci Art Gallery usłyszycie w filmie.

 

 

Wnętrze Vinci Art Gallery

 

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt, napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Powrót do listy artykułów

2022-06-02

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-Benz GLC

SUV, na którego wszyscy czekali. Samochód niezawodny, najbardziej pożądany, najczęściej kupowany - niezrównany! GLC zdobywa rocznie rzesze miłośników - 2,5 miliona kierowców doceniło jego wyjątkowość.

Przeczytaj artykuł

2022-06-02

Kategoria: Mercedes-Benz Safety Experience 2022

Wprowadzenie merytoryczne, a następnie 4 moduły ćwiczeniowe. Safety Experience to szkolenie, które zrobi z Ciebie jeszcze lepszego kierowcę!

Przeczytaj artykuł

2022-05-30

Kategoria: Mercedes-Benz Odyseja Umysłu 2022 | Duda-Cars x Łejery

Czy w świecie, który tak pędzi, masz czas na realizację 5-letniego projektu? Oni mieli! Pomimo ich młodego wieku - motywacji, zaangażowania i nastawienia na cel wielu może im pozazdrościć.

Przeczytaj artykuł
×