Matt is the new shine

Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Matt is the new shine

Matt is the new shine

 

A gdyby tak, dzięki swojemu dealerowi Mercedes-Benz być na bieżąco ze światem sztuki i designu? Gdyby uczestnić w ekskluzywnych spotkaniach, które są zarezerwowane dla wąskiej grupy odbiorców? Chcemy Ci podziękować za wybór Duda-Cars jako miejsca zakupu czy serwisowania samochodu, dlatego wychodzimy z szeroką ofertą różnorodnych spotkań poza salonami.

 

I chociaż czasem warto zmienić perspektywę czy temat rozmowy, z założenia Duda-Cars to miejsce spotkań; klientów z doradcami, przyjaciół w pracy, nowych technologii z miłością do klasycznych samochodów. To także miejsce spotkań motoryzacji i sztuki. Te dwie kategorie mają ze sobą wiele wspólnego: piękno, niebanalność, unikatowość. Wierzymy w ogromną siłę oddziaływania sztuki, która pozytywnie wpływa na otoczenie. W salonach Duda-Cars od zawsze eksponujemy prace lokalnych artystów.

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Finisaż wystawy Oskara Zięty | Poznań

 

 

Oskar Zięta na finisażu

 

 

W połowie maja mieliśmy niebywałą przyjemność spotkać się z klientami na finisażu wystawy Oskara Zięty w Vinci Art Gallery w Poznaniu. Zorganizowaliśmy to spotkanie z wielu powodów, ale najważniejsze powinny wybrzmieć: w Duda-Cars wierzymy w siłę lokalności. Zięta to pożądany artysta z Wrocławia, rozpoznawany w świecie, o ogromnym osiągnięciach, wielokrotnie nagradzany. Jesteśmy zafascynowani jego twórczością i tą fascynacją chcemy "zarażać" klientów. We wrocławskim salonie prace Oskara Zięty są już wyeksponowane, dzisiaj zawisły także w Poznaniu. 

 

Oskar Zięta w Duda-CarsFinisaż Oskara Zięty w Poznaniu

 

Prace Oskara rewelacyjnie wpisują się w przestrzeń i architekturę naszych salonów. I co niemniej istotne - wierzymy w nawiązywanie długofalowych relacji. 

 

 

Oskar Zięta w Duda-Cars

 

 

Dlatego takich spotkań, jak wspomniany finisaż, w nadchodzących miesiącach będzie coraz więcej, dzięki naszej współpracy z marszandką galerii, Moniką Pietrzak. Planujemy cykliczną zmianę ekspozycji, aby lokalni artystyści - poznańscy, wrocławscy, leszczyńscy - mogli zaprezentować w przestrzeniach Duda-Cars swoją twórczość. Więcej o planach współpracy z Vinci Art Gallery usłyszycie w filmie.

 

 

Wnętrze Vinci Art Gallery

 

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt, napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Powrót do listy artykułów
EQE SUV Mercedes-Benz

2023-09-21

Kategoria: Mercedes-Benz Obejrzyj film i wygraj Mercedes-Benz EQE SUV na weekend!

Mercedes-Benz nieprzerwanie ustanawia nowe standardy, kształtując przyszłość motoryzacji. Luksus, innowacyjność, elegancja i tradycja to atrybuty, które codziennie możemy doświadczać w salonach Duda-Cars. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Cię na premierę filmu, w którym prezentujemy najnowszy model z prestiżowej gamy samochodów elektrycznych – Mercedes-Benz EQE SUV.

Przeczytaj artykuł
Mercedes-Maybach S680 Heute Voiture w Poznaniu

2023-08-29

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture

Limitowany, luksusowy, designerski. Połączenie siły V12 i trendów high fashion. Przed Wami Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture, egzemplarz o numerze 147 na 150 wyprodukowanych i dopuszczonych do sprzedaży na całym świecie. Zachwyca z zewnątrz, zapiera dech we wnętrzu - jakością, ale także odważnymi połączeniami faktur i kolorów. To model, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach mody. Jest odważny, jest przepiękny.

Przeczytaj artykuł

2023-08-18

Kategoria: Mercedes-Benz eVito. Samochód dostawczy dla Twojej firmy.

Niezawodność auta, które sprosta wszystkim wyzwaniom i zapewni bezpieczeństwo transportowanemu ładunkowi oraz kierowcy, stanowi kluczowy czynnik przy wyborze samochodu w biznesie. eVito Furgon jest jednym z takich aut, które zagwarantują Ci pewność i skuteczności podczas krótkich, jak i długich tras. A czy kupno używanego eVito jest dobrym rozwiązaniem?

Przeczytaj artykuł
×