Matt is the new shine

Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Matt is the new shine

Matt is the new shine

 

A gdyby tak, dzięki swojemu dealerowi Mercedes-Benz być na bieżąco ze światem sztuki i designu? Gdyby uczestnić w ekskluzywnych spotkaniach, które są zarezerwowane dla wąskiej grupy odbiorców? Chcemy Ci podziękować za wybór Duda-Cars jako miejsca zakupu czy serwisowania samochodu, dlatego wychodzimy z szeroką ofertą różnorodnych spotkań poza salonami.

 

I chociaż czasem warto zmienić perspektywę czy temat rozmowy, z założenia Duda-Cars to miejsce spotkań; klientów z doradcami, przyjaciół w pracy, nowych technologii z miłością do klasycznych samochodów. To także miejsce spotkań motoryzacji i sztuki. Te dwie kategorie mają ze sobą wiele wspólnego: piękno, niebanalność, unikatowość. Wierzymy w ogromną siłę oddziaływania sztuki, która pozytywnie wpływa na otoczenie. W salonach Duda-Cars od zawsze eksponujemy prace lokalnych artystów.

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Finisaż wystawy Oskara Zięty | Poznań

 

 

Oskar Zięta na finisażu

 

 

W połowie maja mieliśmy niebywałą przyjemność spotkać się z klientami na finisażu wystawy Oskara Zięty w Vinci Art Gallery w Poznaniu. Zorganizowaliśmy to spotkanie z wielu powodów, ale najważniejsze powinny wybrzmieć: w Duda-Cars wierzymy w siłę lokalności. Zięta to pożądany artysta z Wrocławia, rozpoznawany w świecie, o ogromnym osiągnięciach, wielokrotnie nagradzany. Jesteśmy zafascynowani jego twórczością i tą fascynacją chcemy "zarażać" klientów. We wrocławskim salonie prace Oskara Zięty są już wyeksponowane, dzisiaj zawisły także w Poznaniu. 

 

Oskar Zięta w Duda-CarsFinisaż Oskara Zięty w Poznaniu

 

Prace Oskara rewelacyjnie wpisują się w przestrzeń i architekturę naszych salonów. I co niemniej istotne - wierzymy w nawiązywanie długofalowych relacji. 

 

 

Oskar Zięta w Duda-Cars

 

 

Dlatego takich spotkań, jak wspomniany finisaż, w nadchodzących miesiącach będzie coraz więcej, dzięki naszej współpracy z marszandką galerii, Moniką Pietrzak. Planujemy cykliczną zmianę ekspozycji, aby lokalni artystyści - poznańscy, wrocławscy, leszczyńscy - mogli zaprezentować w przestrzeniach Duda-Cars swoją twórczość. Więcej o planach współpracy z Vinci Art Gallery usłyszycie w filmie.

 

 

Wnętrze Vinci Art Gallery

 

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt, napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×