Matt is the new shine

Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Matt is the new shine

Matt is the new shine

 

A gdyby tak, dzięki swojemu dealerowi Mercedes-Benz być na bieżąco ze światem sztuki i designu? Gdyby uczestnić w ekskluzywnych spotkaniach, które są zarezerwowane dla wąskiej grupy odbiorców? Chcemy Ci podziękować za wybór Duda-Cars jako miejsca zakupu czy serwisowania samochodu, dlatego wychodzimy z szeroką ofertą różnorodnych spotkań poza salonami.

 

I chociaż czasem warto zmienić perspektywę czy temat rozmowy, z założenia Duda-Cars to miejsce spotkań; klientów z doradcami, przyjaciół w pracy, nowych technologii z miłością do klasycznych samochodów. To także miejsce spotkań motoryzacji i sztuki. Te dwie kategorie mają ze sobą wiele wspólnego: piękno, niebanalność, unikatowość. Wierzymy w ogromną siłę oddziaływania sztuki, która pozytywnie wpływa na otoczenie. W salonach Duda-Cars od zawsze eksponujemy prace lokalnych artystów.

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Finisaż wystawy Oskara Zięty | Poznań

 

 

Oskar Zięta na finisażu

 

 

W połowie maja mieliśmy niebywałą przyjemność spotkać się z klientami na finisażu wystawy Oskara Zięty w Vinci Art Gallery w Poznaniu. Zorganizowaliśmy to spotkanie z wielu powodów, ale najważniejsze powinny wybrzmieć: w Duda-Cars wierzymy w siłę lokalności. Zięta to pożądany artysta z Wrocławia, rozpoznawany w świecie, o ogromnym osiągnięciach, wielokrotnie nagradzany. Jesteśmy zafascynowani jego twórczością i tą fascynacją chcemy "zarażać" klientów. We wrocławskim salonie prace Oskara Zięty są już wyeksponowane, dzisiaj zawisły także w Poznaniu. 

 

Oskar Zięta w Duda-CarsFinisaż Oskara Zięty w Poznaniu

 

Prace Oskara rewelacyjnie wpisują się w przestrzeń i architekturę naszych salonów. I co niemniej istotne - wierzymy w nawiązywanie długofalowych relacji. 

 

 

Oskar Zięta w Duda-Cars

 

 

Dlatego takich spotkań, jak wspomniany finisaż, w nadchodzących miesiącach będzie coraz więcej, dzięki naszej współpracy z marszandką galerii, Moniką Pietrzak. Planujemy cykliczną zmianę ekspozycji, aby lokalni artystyści - poznańscy, wrocławscy, leszczyńscy - mogli zaprezentować w przestrzeniach Duda-Cars swoją twórczość. Więcej o planach współpracy z Vinci Art Gallery usłyszycie w filmie.

 

 

Wnętrze Vinci Art Gallery

 

 

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt, napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

 

 

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×