CLA za 1440 zł

Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

W Twoim świecie rządzą łamigłówki, kody i algorytmy. Jesteś najlepszy w tym, co robisz, odnajdujesz błędy, podajesz rozwiązania. Dbasz o swoją wygodę w pracy, komfort pozwala Ci na skupienie. Co robisz, gdy musisz odpocząć?

 

Wsiadasz do swojego nowego CLA z Duda-Cars za 1 440 zł netto miesięcznie i ruszasz w relaksującą podróż! Od pierwszych chwil poczujesz wytchnienie. I komfort większy niż na Twoim fotelu w pracy.

 

 

Jesteś zainteresowany nowym CLA w wyjątkowej cenie?

Skontaktuj się z doradcą i dowiedz się więcej o ofercie. Nasz specjalista przeprowadzi Cię przez cały proces i odpowie na każde pytanie.

 

 

CLA. Najlepszy dla branży IT

 

Oto kilka powodów, dla których Mercedes-Benz CLA jest idealnym wyborem dla entuzjastów IT:

 

Inteligentne Systemy Asystujące: CLA to Twój osobisty debugger. Takie systemy jak asystent pasa ruchu czy monitorowanie martwego pola są jak Twoje osobiste IDE, pomagające zlokalizować i rozwiązać problemy zanim staną się błędami krytycznymi na drodze.

Innowacyjny System Infotainment MBUX: zintegrowany MBUX to nic innego jak Twoje mobilne środowisko programistyczne – tylko, że Ty nie musisz tutaj nic naprawiać. Personalizacja, intuicyjność i responsywność – Ty to docenisz.

Bezprzewodowe ładowanie i konnektoryzacja: nigdy nie będziesz musiał martwić się o zasięg. Bezprzewodowe ładowanie i porty USB to Twoje osobiste gniazdka API, zapewniające stałą konnektoryzację z Twoim cyfrowym ekosystemem.

Asystent głosowy: Wyobraź sobie, że masz swojego własnego, osobistego asystenta głosowego w aucie. To jak CLI (Command Line Interface) dla Twojego samochodu. Wydaj polecenia, a Mercedes-Benz CLA posłusznie zrealizuje Twóje… skrypty!

Ekonomia: dla tych, którzy cenią optymalizację, efektywność silników i aerodynamiczna konstrukcja to sposób na zminimalizowanie TCO (Total Cost of Ownership) Twojego nowego, czterokołowego sprzętu. I ta cena: 1 440 zł netto miesięcznie!

 

Mercedes-Benz CLA to nie tylko pojazd, to Twój kompan w podróży przez sieci drogowe. Odkryj, jak komfort, technologia i styl mogą przełożyć się na Twoją codzienną efektywność i zadowolenie. Przełącz się na wyższy bieg w świecie mobilności!

CLA Leszno
Powrót do listy artykułów
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×