Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu!

Wybierasz model, porównujesz opcje wyposażenia, korzystasz z jazd testowych, zastanawiasz się, a na końcu podpisujesz umowę. Towarzyszą Ci niesamowite emocje - ekscytacja, zadowolenie.

Prawdopodobnie najlepszy autoryzowany serwis Mercedes-Benz w Polsce.

Dbamy o to, aby pozytywne emocje towarzyszyły Ci już zawsze - czy to podczas jazdy samochodem czy podczas obsługi posprzedażowej. Każdy Mercedes-Benz to samochód wyjątkowy, który zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Najlepszego właściciela już ma, Ciebie. W dalszej kolejności Ty zadbasz o wybór odpowiedniego miejsca do jego serwisowania. Miejsca, w którym pracują specjaliści, którzy cyklicznie się szkolą z zakresu wiedzy produktowej. Miejsca, które dysponuje sprzętem do diagnostyki i napraw: mechanicznych czy elektrycznych. W końcu miejsca, w którym jesteś obsłużony kompleksowo.

 

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ ONLINE

 

Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu

 

 

Nie mamy wątpliwości, że to czego potrzebujesz Ty i Twój Mercedes odnajdziecie przy ulicy Ptasiej 4 w Poznaniu. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów serwisu Duda-Cars jest dla nas priorytetowe. W warsztacie oddajesz samochód w ręce wykwalifikowanych specjalistów - doradców. Po oględzinach samochodu, przy przyjęciu, wnętrze jest zabezpieczone, aby nie dopuścić do jakichkolwiek zniszczeń. 

 

Realizujemy każdy typ przeglądów i napraw – mechaniczne, elektryczne, blacharskie i lakiernicze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dbamy o Twój czas i dostęp do informacji. Recepcja serwisu zawsze jest do Twojej dyspozycji, czy to stacjonarnie czy telefonicznie. W trakcie oczekiwania na odbiór samochodu, rozgość się w strefie komfortu w centrum salonu - skorzystaj z szybkiego wifi, jeśli musisz popracować. Napij się kawy lub herbaty, odpręż, obejrzyj materiały video, które prezentujemy na telebimie. Jeśli naprawa będzie trwała dłużej - zostaw samochód w naszych rękach. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego lub pomocy w umówieniu taksówki zwróć się do Recepcji. 

 

Podczas, gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoimi obowiązkami, my przystępujemy do pracy. Dbamy o jej doskonałą organizację. W warsztacie Duda-Cars panuje porządek. Odczarowujemy stereotypowe myślenie o serwisie, jako miejscu, w którym panuje nieład i bałagan, a ręce są umazane olejami. Cyklicznie szkolimy się z zakresu wiedzy produktowej. Gros napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie, programując Twoje auto.

 

 

 

Przed wydaniem Ci naprawionego Mercedesa przekazujemy go do myjni. W wypielęgnowanym aucie zostawiamy sezonowy upominek. Ponieważ dokładamy staranności, żeby wydać Ci sprawny i zadbany samochód, zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz. Serwis Duda-Cars. Zapraszamy.

 

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ ONLINE

 

 

Powrót do listy artykułów

2022-05-25

Kategoria: Mercedes-Benz Spotkanie z klientami | Oskar Zięta w Poznaniu

Chcesz być na bieżąco i otrzymywać zaproszenia na spotkania poza salonami Duda-Cars? Zostaw nam do siebie kontakt - napisz na: zaproszenia@duda-cars.mercedes-benz.pl

Przeczytaj artykuł

2022-05-23

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Dziecka | Poradnik Duda-Cars

Dzień Dziecka w Polsce zaczęto obchodzić około 1929 roku. Popularne święto w dwudziestowiecznej wersji wyglądało zgoła inaczej. Wówczas związane było z Kościołem Katolickim. Rano dzieci i rodzice szli na mszę, a później do szkoły, w której odbywały się przedstawienia.

Przeczytaj artykuł

2022-05-20

Kategoria: Mercedes-Benz Prezenty na Dzień Ojca | Duda-Cars

Dzień Ojca w Polsce obchodzimy 23 czerwca i podobnie, jak Dzień Matki jest wyrazem szacunku i podziękowań dla rodziców, za trud włożony w nasze wychowanie. Jak go uczcić? Najlepiej trafionym upominkiem!

Przeczytaj artykuł
×