Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu!

Wybierasz model, porównujesz opcje wyposażenia, korzystasz z jazd testowych, zastanawiasz się, a na końcu podpisujesz umowę. Towarzyszą Ci niesamowite emocje - ekscytacja, zadowolenie.

Prawdopodobnie najlepszy autoryzowany serwis Mercedes-Benz w Polsce.

Dbamy o to, aby pozytywne emocje towarzyszyły Ci już zawsze - czy to podczas jazdy samochodem czy podczas obsługi posprzedażowej. Każdy Mercedes-Benz to samochód wyjątkowy, który zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Najlepszego właściciela już ma, Ciebie. W dalszej kolejności Ty zadbasz o wybór odpowiedniego miejsca do jego serwisowania. Miejsca, w którym pracują specjaliści, którzy cyklicznie się szkolą z zakresu wiedzy produktowej. Miejsca, które dysponuje sprzętem do diagnostyki i napraw: mechanicznych czy elektrycznych. W końcu miejsca, w którym jesteś obsłużony kompleksowo.

 

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ ONLINE

 

Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu

 

 

Nie mamy wątpliwości, że to czego potrzebujesz Ty i Twój Mercedes odnajdziecie przy ulicy Ptasiej 4 w Poznaniu. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów serwisu Duda-Cars jest dla nas priorytetowe. W warsztacie oddajesz samochód w ręce wykwalifikowanych specjalistów - doradców. Po oględzinach samochodu, przy przyjęciu, wnętrze jest zabezpieczone, aby nie dopuścić do jakichkolwiek zniszczeń. 

 

Realizujemy każdy typ przeglądów i napraw – mechaniczne, elektryczne, blacharskie i lakiernicze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dbamy o Twój czas i dostęp do informacji. Recepcja serwisu zawsze jest do Twojej dyspozycji, czy to stacjonarnie czy telefonicznie. W trakcie oczekiwania na odbiór samochodu, rozgość się w strefie komfortu w centrum salonu - skorzystaj z szybkiego wifi, jeśli musisz popracować. Napij się kawy lub herbaty, odpręż, obejrzyj materiały video, które prezentujemy na telebimie. Jeśli naprawa będzie trwała dłużej - zostaw samochód w naszych rękach. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego lub pomocy w umówieniu taksówki zwróć się do Recepcji. 

 

Podczas, gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoimi obowiązkami, my przystępujemy do pracy. Dbamy o jej doskonałą organizację. W warsztacie Duda-Cars panuje porządek. Odczarowujemy stereotypowe myślenie o serwisie, jako miejscu, w którym panuje nieład i bałagan, a ręce są umazane olejami. Cyklicznie szkolimy się z zakresu wiedzy produktowej. Gros napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie, programując Twoje auto.

 

 

 

Przed wydaniem Ci naprawionego Mercedesa przekazujemy go do myjni. W wypielęgnowanym aucie zostawiamy sezonowy upominek. Ponieważ dokładamy staranności, żeby wydać Ci sprawny i zadbany samochód, zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz. Serwis Duda-Cars. Zapraszamy.

 

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ ONLINE

 

 

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

2022-09-07

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość. Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×