Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu!

Wybierasz model, porównujesz opcje wyposażenia, korzystasz z jazd testowych, zastanawiasz się, a na końcu podpisujesz umowę. Towarzyszą Ci niesamowite emocje - ekscytacja, zadowolenie.

Prawdopodobnie najlepszy autoryzowany serwis Mercedes-Benz w Polsce.

Dbamy o to, aby pozytywne emocje towarzyszyły Ci już zawsze - czy to podczas jazdy samochodem czy podczas obsługi posprzedażowej. Każdy Mercedes-Benz to samochód wyjątkowy, który zasługuje na wszystko to, co najlepsze. Najlepszego właściciela już ma, Ciebie. W dalszej kolejności Ty zadbasz o wybór odpowiedniego miejsca do jego serwisowania. Miejsca, w którym pracują specjaliści, którzy cyklicznie się szkolą z zakresu wiedzy produktowej. Miejsca, które dysponuje sprzętem do diagnostyki i napraw: mechanicznych czy elektrycznych. W końcu miejsca, w którym jesteś obsłużony kompleksowo.

 

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ ONLINE

 

Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu

 

 

Nie mamy wątpliwości, że to czego potrzebujesz Ty i Twój Mercedes odnajdziecie przy ulicy Ptasiej 4 w Poznaniu. Bezpieczeństwo i zadowolenie klientów serwisu Duda-Cars jest dla nas priorytetowe. W warsztacie oddajesz samochód w ręce wykwalifikowanych specjalistów - doradców. Po oględzinach samochodu, przy przyjęciu, wnętrze jest zabezpieczone, aby nie dopuścić do jakichkolwiek zniszczeń. 

 

Realizujemy każdy typ przeglądów i napraw – mechaniczne, elektryczne, blacharskie i lakiernicze. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dbamy o Twój czas i dostęp do informacji. Recepcja serwisu zawsze jest do Twojej dyspozycji, czy to stacjonarnie czy telefonicznie. W trakcie oczekiwania na odbiór samochodu, rozgość się w strefie komfortu w centrum salonu - skorzystaj z szybkiego wifi, jeśli musisz popracować. Napij się kawy lub herbaty, odpręż, obejrzyj materiały video, które prezentujemy na telebimie. Jeśli naprawa będzie trwała dłużej - zostaw samochód w naszych rękach. Jeśli potrzebujesz auta zastępczego lub pomocy w umówieniu taksówki zwróć się do Recepcji. 

 

Podczas, gdy Ty możesz spokojnie zająć się swoimi obowiązkami, my przystępujemy do pracy. Dbamy o jej doskonałą organizację. W warsztacie Duda-Cars panuje porządek. Odczarowujemy stereotypowe myślenie o serwisie, jako miejscu, w którym panuje nieład i bałagan, a ręce są umazane olejami. Cyklicznie szkolimy się z zakresu wiedzy produktowej. Gros napraw jesteśmy w stanie przeprowadzić zdalnie, programując Twoje auto.

 

 

 

Przed wydaniem Ci naprawionego Mercedesa przekazujemy go do myjni. W wypielęgnowanym aucie zostawiamy sezonowy upominek. Ponieważ dokładamy staranności, żeby wydać Ci sprawny i zadbany samochód, zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz. Serwis Duda-Cars. Zapraszamy.

 

UMÓW SWOJĄ WIZYTĘ SERWISOWĄ ONLINE

 

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×