Premiera klasy E

Viva Mercedes, czyli szkolenie produktowe na Majorce

Szkolenie produktowe z zakresu nowości Mercedes-Benz, które odbyło się na Majorce było dla pracowników Duda-Cars okazją do doskonalenia wiedzy. Co za tym idzie - jesteśmy dla Was jeszcze lepszym wsparciem w świecie motoryzacji. Które modele testowaliśmy?

Duda-Cars na Majorce

Nowy SL R232

 

Zamknij oczy. Wyobraź sobie słoneczny dzień. Słyszysz szum fal rozbijających się o skaliste nabrzeże. Jest wietrznie, ale bardzo przyjemnie. Otwierasz dach w Nowym SL R232. Mkniesz krętymi drogami słuchając ulubionej muzyki. Czujesz radość i wolność. Najwspanialsze jest to, że to wcale nie musi być sen. Dla pracowników Duda-Cars nie był. W marcu Działy Handlowe realizowały marzenie łącząc to, co przyjemne z pożytecznym. Na Majorce zdobywaliśmy wiedzę z zakresu nowości produktowych Mercedes-Benz.

 

Szkolenie Mercedes-Benz

 

Jak każde szkolenie, tak i to, miało dwa wymiary - teoretyczny i praktyczny. Uczestniliśmy w licznych prezentacjach i wykładach dotyczących:

 

  • strategii rozwoju marki Mercedes-Benz,
  • planowanych nowości produkcyjnych,
  • najnowszych technologii,
  • dalszego rozwoju elektromobilności,
  • jazdy autonomicznej.

 

Nowa Klasa E. Mercedes-Benz Duda-Cars

 


Możemy z całą odpowiedzialnością przyznać, że będziecie zachwyceni Nową Klasą E, a także odświeżoną wersją modelu GLE, którego część z Was już zamówiła.

 

Widzieliśmy także najnowszy koncept - EQT. Prezentuje się wspaniale, wygląda jak obietnica długich wypraw w nieznnae! Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązania bardzo pozytywnie Was zaskoczą. Zresztą - Wasi Doradcy są do dyspozycji. Uzbrojeni w wiedzę odpowiedzą na wszystkie, najdociekliwsze pytania.

 

Testy Mercedes-Benz

 

 

Po częściach teoretycznych przyszedł czas na zmierzenie się z pojazdami w terenie - dosłownie i w przenośni. Nawiązując do scenariusza z początku artykułu, jazdy Nowym SL odbywały się w możliwie najprzyjemniejszych warunkach - w słońcu i nad morzem. Nie zabrakło ekstremalnych warunków! Podczas szkolenia odbył się moduł G-Class Experience. Nie ma co, Klasa G to model, który jest uwielbiany przez klientów Duda-Cars i... przez nas samych! Sprawdziliśmy możliwości Gelendy w trudnych warunkach, na nierównościach, w błocie, na szutsze, żwirze. Klasę G testowaliśmy też pod kątem przyspieszenia, choć na prędkość przyszedł osobny moment. Nową Klasę C 63 AMG testowaliśmy na torze! To dopiero były emocje.

 

C63 AMG na torze

 

Mercedes-Benz Manufaktur

 

Najlepsze na koniec? Z pewnością, jeśli mowa o najwyżej jakości materiałach. A te zasługują na najlepsze wykończenie! Część poświęcona MANUFAKTUR to moment na bezpośrednie poznanie każdego elementu wyposażenia budującego samochody. MANUFAKTURto  oferta indywidualizacji auta za pomocą ekskluzywnych lakierów i wysokiej jakości wyposażenia wnętrza. Wybrane materiały i rzemieślnicza sztuka designu dopełnią stylistykę Twojego Mercedesa i zapewnią wyjątkowe wrażenia zmysłowe. Uzyskasz samochód o wyjątkowej wartości, wykonany zgodnie z Twoimi wyobrażeniami i życzeniami.

 

 

 

Nowa Klasa C. C 63 AMG E Performance

 

Byliśmy blisko nie tylko tego, co piękne. Zaglądaliśmy "pod maskę" każdej nowości. Oferując Wam w sprzedaży Mercedesy musimy być (i przede wszystkim - jesteśmy) przygotowani na wszystkie, najbardziej docekliwe pytania. Szkolenie, które opisujemy w powyższym artykule dostarczyło nam wiedzy z zakresu mechaniki i technologii, elektromobilności, budowy najnowszych motorów ze stajni AMG. Nową Klasę C 63 AMG skanowaliśmy centymetr po centymetrze. 

 

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×