Premiera klasy E

Viva Mercedes, czyli szkolenie produktowe na Majorce

Szkolenie produktowe z zakresu nowości Mercedes-Benz, które odbyło się na Majorce było dla pracowników Duda-Cars okazją do doskonalenia wiedzy. Co za tym idzie - jesteśmy dla Was jeszcze lepszym wsparciem w świecie motoryzacji. Które modele testowaliśmy?

Duda-Cars na Majorce

Nowy SL R232

 

Zamknij oczy. Wyobraź sobie słoneczny dzień. Słyszysz szum fal rozbijających się o skaliste nabrzeże. Jest wietrznie, ale bardzo przyjemnie. Otwierasz dach w Nowym SL R232. Mkniesz krętymi drogami słuchając ulubionej muzyki. Czujesz radość i wolność. Najwspanialsze jest to, że to wcale nie musi być sen. Dla pracowników Duda-Cars nie był. W marcu Działy Handlowe realizowały marzenie łącząc to, co przyjemne z pożytecznym. Na Majorce zdobywaliśmy wiedzę z zakresu nowości produktowych Mercedes-Benz.

 

Szkolenie Mercedes-Benz

 

Jak każde szkolenie, tak i to, miało dwa wymiary - teoretyczny i praktyczny. Uczestniliśmy w licznych prezentacjach i wykładach dotyczących:

 

  • strategii rozwoju marki Mercedes-Benz,
  • planowanych nowości produkcyjnych,
  • najnowszych technologii,
  • dalszego rozwoju elektromobilności,
  • jazdy autonomicznej.

 

Nowa Klasa E. Mercedes-Benz Duda-Cars

 


Możemy z całą odpowiedzialnością przyznać, że będziecie zachwyceni Nową Klasą E, a także odświeżoną wersją modelu GLE, którego część z Was już zamówiła.

 

Widzieliśmy także najnowszy koncept - EQT. Prezentuje się wspaniale, wygląda jak obietnica długich wypraw w nieznnae! Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązania bardzo pozytywnie Was zaskoczą. Zresztą - Wasi Doradcy są do dyspozycji. Uzbrojeni w wiedzę odpowiedzą na wszystkie, najdociekliwsze pytania.

 

Testy Mercedes-Benz

 

 

Po częściach teoretycznych przyszedł czas na zmierzenie się z pojazdami w terenie - dosłownie i w przenośni. Nawiązując do scenariusza z początku artykułu, jazdy Nowym SL odbywały się w możliwie najprzyjemniejszych warunkach - w słońcu i nad morzem. Nie zabrakło ekstremalnych warunków! Podczas szkolenia odbył się moduł G-Class Experience. Nie ma co, Klasa G to model, który jest uwielbiany przez klientów Duda-Cars i... przez nas samych! Sprawdziliśmy możliwości Gelendy w trudnych warunkach, na nierównościach, w błocie, na szutsze, żwirze. Klasę G testowaliśmy też pod kątem przyspieszenia, choć na prędkość przyszedł osobny moment. Nową Klasę C 63 AMG testowaliśmy na torze! To dopiero były emocje.

 

C63 AMG na torze

 

Mercedes-Benz Manufaktur

 

Najlepsze na koniec? Z pewnością, jeśli mowa o najwyżej jakości materiałach. A te zasługują na najlepsze wykończenie! Część poświęcona MANUFAKTUR to moment na bezpośrednie poznanie każdego elementu wyposażenia budującego samochody. MANUFAKTURto  oferta indywidualizacji auta za pomocą ekskluzywnych lakierów i wysokiej jakości wyposażenia wnętrza. Wybrane materiały i rzemieślnicza sztuka designu dopełnią stylistykę Twojego Mercedesa i zapewnią wyjątkowe wrażenia zmysłowe. Uzyskasz samochód o wyjątkowej wartości, wykonany zgodnie z Twoimi wyobrażeniami i życzeniami.

 

 

 

Nowa Klasa C. C 63 AMG E Performance

 

Byliśmy blisko nie tylko tego, co piękne. Zaglądaliśmy "pod maskę" każdej nowości. Oferując Wam w sprzedaży Mercedesy musimy być (i przede wszystkim - jesteśmy) przygotowani na wszystkie, najbardziej docekliwe pytania. Szkolenie, które opisujemy w powyższym artykule dostarczyło nam wiedzy z zakresu mechaniki i technologii, elektromobilności, budowy najnowszych motorów ze stajni AMG. Nową Klasę C 63 AMG skanowaliśmy centymetr po centymetrze. 

 

 

Powrót do listy artykułów
Julia Liczner, Duda-Cars Leszno

2023-05-24

Kategoria: Mercedes-Benz Poznaj wartości Duda-Cars!

Duda-Cars daje zatrudnienie niemal 500 pracownikom, a nadal pozostaje firmą o rodzinnej genezie. Pomimo rozwoju i rozrostu pracownicy są sobie bliscy i identyfikują z pracodawcą. Jest to możliwe dzięki wspólnemu wyznawaniu tych samych wartości: troski, odwagi, szacunku i wiarygodności. Stosujemy je w życiu prywatnym i zawodowo.

Przeczytaj artykuł
Nowa Klasa E

2023-04-28

Kategoria: Mercedes-Benz Nowa Klasa E

Dostęp do TikToka, odbieranie muzyki kilkoma zmysłami, kompatybilność z aplikacjami, a do tego odświeżony design. Mercedes-Benz Klasy E młodnieje - paradoksalnie z biegiem lat. Zobacz, co oferuje najnowsza wersja kultowej limuzyny. Warto poznać nowy model Mercedes-Benz Klasy E, który właśnie miał swoją światową premierę. Premiera jest kolejnym dowodem na zmianę strategii marki – forma przekazu wskazuje na duży nacisk na zachęcenie młodego pokolenia, by dążyło do dołączenia do grona właścicieli Gwiazd.

Przeczytaj artykuł

2023-04-14

Kategoria: Mercedes-Benz Konkurs Duda-Cars Challange 2023

O Duda-Cars myślimy perspektywicznie. Dlatego wsłuchujemy się w głos młodego pokolenia, które niebawem dołączy do grupy naszych klientów i pracowników. Z Gen Z współpracujemy na różnych poziomach - w ramach stażów, ankiet i badań. Zaspokojenie potrzeb młodego pokolenia to jeden z naszych celów na nadchodzące lata.

Przeczytaj artykuł
×