EQV 300

Wynajem samochodu na zawody sportowe

Jadąc na zawody chcesz być razem ze swoją drużyną - razem przygotowywać się do rozgrywek, razem świętować sukcesy. Wspierać się i czuć wspólnego ducha walki.

Rent Me Duda-Cars

 

W usłudze krótko- i średnioterminowego wynajmu Rent me dostępne są samochody, które zapokoją potrzeby drużyn sportowych. W ofercie znajdziecie Klasę V i jej elektrycznego odpowiednika - EQV. Oba samochody łączy komfort, wręcz luksus podróżowania, ogromna przestrzeń przeznaczona do załadowania sprzętu sportowego czy trofeów. To, co je różni jest oczywiste: napęd. Klasa V jest "klasyczną spalinówką"; EQV to z kolei pojazd w pełni elektryczny.

 

Wynajem elektrycznego Mercedesa

 

... niesie za sobą wiele pozytywów. Wyliczając tylko podstawowe zalety elektryków należy wskazać na:

  • brak emisyjności CO2 podczas jazdy,
  • możliwość korzystania z buspasów (co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po mieście i skraca czas przejazdu),
  • parkowanie za darmo w mieście (ha! to oszczędność),
  • a także - ciszę, wszeobecna ciszę. Oczywiście można ją "zagospodarować", by uwydatnić możliwości sprzętu grającego lub delektować się nią bezkresnie w podróży. Ale w kontekście wynajmu samochodu elektrycznego jest jeszcze jednarzecz, którą należy zaznaczyć.

 

 

EQV z kierowcą

 

Samochody z oferty Rent me można wynając także z usługą kierowcy. To rozwiązanie pomoże Ci i Twoim towarzyszom na skupieniu się na celu podróży, a nie na niej samej. Nasi wykwalifikowani kierowcy zapewnią Ci bezstresowe dotarcie na miejsce, z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb - bezpiecznie, komfortowo. A jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę - umilą Ci podróż rozmową. Kierowcy Drive me to długodystansowcy, nie stawiają sobie granic, więc jeśli potrzebujesz transportu z miejsca zlokalizowanego poza Polską, nie ma najmniejszego problemu. Ważny wyjazd służbowy, a może wręcz przeciwnie - urlop, podczas którego nie chcesz zajmować sobie głowy prowadzeniem? Zapraszamy do kontaktu!

 

 

EQV jeździsz za darmo

 

Jak to możliwe? Przy wynajmie samochodu w Rent me (każdego) uiszczana jest opłata za sam wynajem i kaucja. Po stronie użytkownika samochodu pozostają jeszcze koszty paliwa. I tu na pierwszeństwo wychodzą elektryki, którymi poruszamy się w zasadzie bezkosztowo, jeśli np. mamy dostęp do prądu uzyskiwanego z energii słonecznej. Zresztą, jeśli samochód ładowany jest "z gniazdka", z siły, koszty i tak są nieporównywalnie niższe niż zakup benzyny czy diesla i zatankowanie do pełna.

 

Powrót do listy artykułów
wiosenna promocja w Duda-Cars

2023-03-15

Kategoria: Mercedes-Benz Wiosna w Duda-Cars!

Wiosna to nie tylko czas kompletowania garderoby....To także rewelacyjny czas na odświeżenie swojego samochodu! W Duda-Cars zaopatrzysz się w niezbędne gadżety i przeprowadzisz serwis przed sezonem.

Przeczytaj artykuł
portret Berthy Benz

2023-03-06

Kategoria: Mercedes-Benz It's (not) a man's world

Dzień Kobiet w Polsce stereotypowo jest łączony z okresem PRL. Znakiem rozpoznawczym święta - bukiet czerwonych goździków. Geneza Dnia Kobiet jest związana z trudem walki o emancypację... i zupełnie nieusłana kwiatami czy słodkimi pralinami.

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł
×