EQV 300

Wynajem samochodu na zawody sportowe

Jadąc na zawody chcesz być razem ze swoją drużyną - razem przygotowywać się do rozgrywek, razem świętować sukcesy. Wspierać się i czuć wspólnego ducha walki.

Rent Me Duda-Cars

 

W usłudze krótko- i średnioterminowego wynajmu Rent me dostępne są samochody, które zapokoją potrzeby drużyn sportowych. W ofercie znajdziecie Klasę V i jej elektrycznego odpowiednika - EQV. Oba samochody łączy komfort, wręcz luksus podróżowania, ogromna przestrzeń przeznaczona do załadowania sprzętu sportowego czy trofeów. To, co je różni jest oczywiste: napęd. Klasa V jest "klasyczną spalinówką"; EQV to z kolei pojazd w pełni elektryczny.

 

Wynajem elektrycznego Mercedesa

 

... niesie za sobą wiele pozytywów. Wyliczając tylko podstawowe zalety elektryków należy wskazać na:

  • brak emisyjności CO2 podczas jazdy,
  • możliwość korzystania z buspasów (co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po mieście i skraca czas przejazdu),
  • parkowanie za darmo w mieście (ha! to oszczędność),
  • a także - ciszę, wszeobecna ciszę. Oczywiście można ją "zagospodarować", by uwydatnić możliwości sprzętu grającego lub delektować się nią bezkresnie w podróży. Ale w kontekście wynajmu samochodu elektrycznego jest jeszcze jednarzecz, którą należy zaznaczyć.

 

 

EQV z kierowcą

 

Samochody z oferty Rent me można wynając także z usługą kierowcy. To rozwiązanie pomoże Ci i Twoim towarzyszom na skupieniu się na celu podróży, a nie na niej samej. Nasi wykwalifikowani kierowcy zapewnią Ci bezstresowe dotarcie na miejsce, z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb - bezpiecznie, komfortowo. A jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę - umilą Ci podróż rozmową. Kierowcy Drive me to długodystansowcy, nie stawiają sobie granic, więc jeśli potrzebujesz transportu z miejsca zlokalizowanego poza Polską, nie ma najmniejszego problemu. Ważny wyjazd służbowy, a może wręcz przeciwnie - urlop, podczas którego nie chcesz zajmować sobie głowy prowadzeniem? Zapraszamy do kontaktu!

 

 

EQV jeździsz za darmo

 

Jak to możliwe? Przy wynajmie samochodu w Rent me (każdego) uiszczana jest opłata za sam wynajem i kaucja. Po stronie użytkownika samochodu pozostają jeszcze koszty paliwa. I tu na pierwszeństwo wychodzą elektryki, którymi poruszamy się w zasadzie bezkosztowo, jeśli np. mamy dostęp do prądu uzyskiwanego z energii słonecznej. Zresztą, jeśli samochód ładowany jest "z gniazdka", z siły, koszty i tak są nieporównywalnie niższe niż zakup benzyny czy diesla i zatankowanie do pełna.

 

Powrót do listy artykułów
Kubek #KochamyMercedesy i karty Legends

2022-11-07

Kategoria: Mercedes-Benz Świąteczne prezenty: poradnik

Kiedy temperatura na dworze spada, w naszych domach robi się ciepło i przytulnie. Rodzinne spotkania w okresie świątecznym to wyjątkowe momenty. Pełne miłości i bliskości… Kiedy z ukochanymi zasiadamy przy stole zastawionym ulubionymi przysmakami mamy wrażenie, że czas się na chwilę zatrzymał. Czy można zatrzymać go na dłużej? Nie, ale trafiony prezent może stać się symbolem takich momentów.

Przeczytaj artykuł
Mandaty 2022 recydywa

2022-10-13

Kategoria: Mercedes-Benz Zmiany w taryfikatorze mandatów

Od 17 września br. za naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowca będzie mógł dostać nawet 15 punktów karnych, dotychczas maksymalna liczba punktów za niektóre wykroczenia wynosiła 10. W nowym taryfikatorze punktów karnych wyszczególniono wykroczenia, za które kierowca będzie mógł otrzymać jednorazowo 15 punktów karnych.

Przeczytaj artykuł
X Aukcja Numizmatyczna we Wrocławiu

2022-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Inwestowanie w klasyczne Mercedes-Benz

Klasyczne Mercedes-Benz to nie tylko historia technologii. To nie tylko piękne projekty i design. To nawet nie tylko sztuka użytkowa. Dzisiaj to także rosnąca wartość i doskonały sposób na niekonwencjonalną lokatę kapitału!

Przeczytaj artykuł
×