EQV 300

Wynajem samochodu na zawody sportowe

Jadąc na zawody chcesz być razem ze swoją drużyną - razem przygotowywać się do rozgrywek, razem świętować sukcesy. Wspierać się i czuć wspólnego ducha walki.

Rent Me Duda-Cars

 

W usłudze krótko- i średnioterminowego wynajmu Rent me dostępne są samochody, które zapokoją potrzeby drużyn sportowych. W ofercie znajdziecie Klasę V i jej elektrycznego odpowiednika - EQV. Oba samochody łączy komfort, wręcz luksus podróżowania, ogromna przestrzeń przeznaczona do załadowania sprzętu sportowego czy trofeów. To, co je różni jest oczywiste: napęd. Klasa V jest "klasyczną spalinówką"; EQV to z kolei pojazd w pełni elektryczny.

 

Wynajem elektrycznego Mercedesa

 

... niesie za sobą wiele pozytywów. Wyliczając tylko podstawowe zalety elektryków należy wskazać na:

  • brak emisyjności CO2 podczas jazdy,
  • możliwość korzystania z buspasów (co zdecydowanie ułatwia poruszanie się po mieście i skraca czas przejazdu),
  • parkowanie za darmo w mieście (ha! to oszczędność),
  • a także - ciszę, wszeobecna ciszę. Oczywiście można ją "zagospodarować", by uwydatnić możliwości sprzętu grającego lub delektować się nią bezkresnie w podróży. Ale w kontekście wynajmu samochodu elektrycznego jest jeszcze jednarzecz, którą należy zaznaczyć.

 

 

EQV z kierowcą

 

Samochody z oferty Rent me można wynając także z usługą kierowcy. To rozwiązanie pomoże Ci i Twoim towarzyszom na skupieniu się na celu podróży, a nie na niej samej. Nasi wykwalifikowani kierowcy zapewnią Ci bezstresowe dotarcie na miejsce, z uwzględnieniem wszystkich Twoich potrzeb - bezpiecznie, komfortowo. A jeśli tylko będziesz mieć na to ochotę - umilą Ci podróż rozmową. Kierowcy Drive me to długodystansowcy, nie stawiają sobie granic, więc jeśli potrzebujesz transportu z miejsca zlokalizowanego poza Polską, nie ma najmniejszego problemu. Ważny wyjazd służbowy, a może wręcz przeciwnie - urlop, podczas którego nie chcesz zajmować sobie głowy prowadzeniem? Zapraszamy do kontaktu!

 

 

EQV jeździsz za darmo

 

Jak to możliwe? Przy wynajmie samochodu w Rent me (każdego) uiszczana jest opłata za sam wynajem i kaucja. Po stronie użytkownika samochodu pozostają jeszcze koszty paliwa. I tu na pierwszeństwo wychodzą elektryki, którymi poruszamy się w zasadzie bezkosztowo, jeśli np. mamy dostęp do prądu uzyskiwanego z energii słonecznej. Zresztą, jeśli samochód ładowany jest "z gniazdka", z siły, koszty i tak są nieporównywalnie niższe niż zakup benzyny czy diesla i zatankowanie do pełna.

 

Powrót do listy artykułów

2022-08-03

Kategoria: Mercedes-Benz Krasnal MercLovek

#KochamyMercedesy – znamy losy marki Mercedes-Benz, szanujemy dziedzictwo motorsportu. Wybierając wzór dla krasnala Duda-Cars nie mieliśmy wątpliwości, czyje sukcesy i sylwetkę chcemy upamiętnić. Zapraszamy do zapoznania się z historią sportowca, którego kariera stanowiła inspirację do powstania MercLovka.

Przeczytaj artykuł

2022-07-14

Kategoria: Mercedes-Benz Akcesoria do Twojego Mercedes-Benz

Spraw, aby Twoja Gwiazda zabłysnęła jeszcze jaśniej! Doposaż swojego Mercedesa w oryginalne akcesoria z pakietu TOP 10 i dobierz idealny zestaw dodatków wyselekcjonowanych specjalnie dla Twojego samochodu.

Przeczytaj artykuł

2022-07-11

Kategoria: Mercedes-Benz Kosmetyki do pielęgnacji Mercedes-Benz

Kiedy ostatnio robiła/eś swojemu Mercedesowi SPA day? Dbaj o gwiazdę regularnie, dzięki czemu dłużej będzie świecić swoim blaskiem. W ofercie Duda-Cars znajdziesz kosmetyki samochodowe kompatybilne z Twoim Mercedes-Benz.

Przeczytaj artykuł
×