Mercedes-Benz Vans

Zakup używanego vana Mercedes-Benz.

Poszuki-VANia samochodu używanego bywają... trudne. Łatwo jest się naciąć. Nie wszyscy sprzedający są wiarygodni. Nie zawsze niska cena oznacza korzyść dla kupującego. Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego dostawczego Mercedes-Benz? Podpowiadamy!

Na co zwrócić uwagę?

Warto kupować użyVANe! Na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań używanego auta dostawczego❓ Zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

 

???? Sprawdź stan techniczny

 

Przed zakupem zawsze zweryfikuj stan silnika, zawieszenia, hamulców i ogólną kondycję samochodu.

 

???? Ustal budżet i poszukaj opcji finansowania

 

W Duda-Cars oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne rozwiązania finansowe, które mogą ułatwić Ci zakup, jednak najpierw musimy wiedzieć, na co możesz sobie pozwolić!

 

???? Sprawdź historię serwisową

 

Zapytaj o historię serwisową pojazdu, aby dowiedzieć się o przeprowadzonych naprawach, przeglądach i konserwacji. To pomoże Ci ocenić stopień zadbania samochodu przez poprzedniego właściciela.

 

???? Przetestuj pojazd

 

Zanim podejmiesz decyzję, przetestuj dostawczy Mercedes-Benz na drodze. Sprawdź jego możliwości, komfort jazdy, manewrowość i inne istotne czynniki, które mają znaczenie dla Twojej działalności.

 

???? Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa

 

Jeśli masz wątpliwości, skonsultuj się ze specjalistami z Duda-Cars, którzy zawsze chętnie Ci doradzą i pomogą znaleźć idealny używany samochód dostawczy, który spełni Twoje wymagania.

 

Dowiedz się więcej o naszej ofercie. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Powrót do listy artykułów
łańcuch na oponie

2024-01-16

Kategoria: Mercedes-Benz Jak poprawnie założyć łańcuchy na koła?

Łańcuchy na koła - do czego służą? Jeśli kiedykolwiek chodziłeś zimą po górach, pewnie zdarzyło Ci się założyć na buty tzw. “raczki”, aby móc swobodniej poruszać się po śliskiej powierzchni. Podobnie jest z kołami samochodu - zakładanie łańcuchów to kluczowy krok, który poprawia trakcję i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach zimowych.

Przeczytaj artykuł
Sprinter na tle wrocławskiego schroniska dla zwierząt

2024-01-16

Kategoria: Mercedes-Benz Dealer Dobrych Uczynków

Miesięcznik Dealer przyznał nam tytuł Dealera Dobrych Uczynków. Poniższy tekst pochodzi z grudniowego wydania czasopisma. Redakcja wskazuje na najważniejsze projekty, które zrealizowaliśmy, a które przyczyniły się do otrzymania zaszczytnego wyróżnienia. Autorem tekstu jest Piotr Burakowski.

Przeczytaj artykuł
Srebrny GLE SUV w zimowej scenerii, w lesie

2024-01-12

Kategoria: Mercedes-Benz Duda-Cars znów rusza w trasę z ESKA WINTER CITY

ESKA WINTER CITY 2024 startuje już niebawem! Niech nie ominie Cię festiwal zimowej rozrywki, na której poza licznymi konkursami i atrakcjami, będziesz mógł podziwiać najnowsze modele Mercedes-Benz. Sprawdź, jakie miasta tej zimy to must-have do wpisania w nawigację! 

Przeczytaj artykuł
×