• Duda-Cars Dealerem roku 2023

    Zdobyliśmy najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną przez Mercedes-Benz Polska.

    Statuetka Dealer Roku 2024

Tytuł Dealera Roku 2023 dla Duda-Cars

Z dumą i ekscytacją informujemy, że zdobyliśmy najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną przez Mercedes-Benz Polska. Statuetkę za najlepszą jakość realizacji usług i najwyższą sprzedaż w kategorii Samochodów Osobowych w 2023 roku została wręczona  podczas polskiej premiery luksusowej premiery Mercedes-Maybach EQS SUV. Nagrodę w imieniu całego naszego zespołu odebrali Marcin Duda, Prezes Zarządu i Marcin Stępczak, Wiceprezes Zarządu.

„To nagroda dla nas wszystkich. Jest efektem zaangażowania wszystkich pracowników, potwierdzeniem nieustannego rozwoju nie tylko organizacji, ale przede wszystkim kompetencji zespołów. Wyróżnienie dedykujemy Wam wszystkim. Dziękuję #OneTeam!” – Marcin Duda.

Uzyskanie tego wyniku jest efektem pracy wszystkich pracowników i komplementarnego uzupełniania usług. Lojalność powracających do nas z całymi rodzinami klientów i zdobywanie zaufania nowych są dla nas potwierdzeniem, że prawidłowo realizujemy cel tworzenia marki z myślą o człowieku i jego potrzebach, na lata. Dziękujemy za zaufanie – budujmy razem przyszłość motoryzacji.

Brawo #OneTeam, brawo my!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.