• 60. edycja największego festiwalu jazzowego we Wrocławiu

    Jazz nad Odrą jest bardzo dojrzałym wydarzeniem! Dołączamy do niego jako partner, ponieważ #KochamyMercedesy, wybitnych twórców, piękną muzykę i… rozmowy! Festiwal, organizowany od 1964 roku, prezentuje najciekawszych artystów z całego świata. Przez lata festiwal gościł prawdziwe gwiazdy europejskiego i światowego jazzu, takie jak m.in.: Pat Metheny, Paco deLucia, Al diMeola, Kenny Garret, Dave Holland, Diana Krall, Cassandra Wilson, Lizz Wright czy Robert Glasper.

    szary mercedes EQE podaczas jazdy drogą

Mercedes-Benz i zrównoważona moda we Wrocławiu

Myślimy globalnie, działamy lokalnie – ta synergia wytycza nam kierunki działania. Wierzymy, zgodnie z naszymi wartościami, w moc angażowania się w aktywności wspierające lokalne społeczności. Jako Duda-Cars nie tylko #KochamyMercedesy, ale również wspierać inicjatywy, które nie tylko są określane mianem motoryzacyjnych. Dlaczego? Ponieważ zależy nam na zaufaniu najbliższego otoczenia – nie tylko biznesowego.

W tym roku wspieramy szereg wydarzeń i imprez, które odbywac się będą w NASZYCH miastach – Wrocławiu, Poznaniu, Lesznie i mniejszym Golęczewie. Jest to cel, który od lat realizujemy z powodzeniem, a mimo wszystko 2024 rok jest przełomowy. W tym roku zintensyfikowaliśmy naszą obecność podczas festiwali. Chcemy poznawać mieszkańców Wielkopolski i Dolnego Śląska, chcemy rozmawiać – nie tylko o samochodach. Dążymy do tego, by zrozumieć i odpowiadać na Wasze potrzeby. By towarzyszyć Wam we wspaniałych doświadczeniach, przeżyciach i emocjach. Dla nas człowiek jest najważniejszy i jego stawiamy w centrum uwagi.

Duda-Cars x Jazz nad Odrą

Doceniamy też wybitną muzykę – nie tylko puszczaną poprzez system nagłaśniający Burmester. Również tę graną na żywo i improwizowaną*! Stąd nasze zaangażowanie i partnerstwo przy organizacji 60. Jazz nad Odrą. Będziemy towarzyszyć artystom w miejsach występów. Promujemy wydarzenie poprzez specjalne oklejenie aut w ekspozycji – zanim zostaną ustawione na widowni koncertów, rozjadą się po mieście i będą informować o wydarzeniu w przestrzeniach Wrocławia. Nie zapominamy jednak o najważniejszych cechach naszych samochodów. Flota Duda-Cars została oddelegowana do zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa podróży artystów! Będziemy wozić muzyków po Wrocławiu w najlepszym stylu na pokładach EQE, GLC Coupe i Klasy E. Dla zespołów zarezerwowaliśmy EQVVito Tourer.

*czy wiecie, że podczas festiwalu organizowany jest koncert dla muzyków? Nosi nazwę Indywidualności Jazzowej. Niejednokrotnie wyróżnienie w konkursie festiwalu Jazz nad Odrą otwierało młodym muzykom drzwi do kariery i ten aspekt do dzisiaj pozostał niezmienny. Zdobycie Grand Prix konkursu na Indywidualność Jazzową im. Wojtka Siwka nadal zwraca uwagę branży muzycznej i pomaga artystom przebić się na jazzowej scenie.

W konkursie mogą wziąć udział muzycy, którzy m.in.: nie przekroczyli 30 roku życia, nie są zwycięzcami Grand Prix ani laureatami nagród indywidualnych konkursu w latach poprzednich i co najmniej połowa składu wykonawców ma polskie obywatelstwo. Warunkiem udziału jest przedstawienie do oceny przez Komisję Kwalifikacyjną festiwalu 3 utworów z czasem do około 20 minut, przy czym jeden z tych utworów musi być oparty na formie: rhythm changes lub blues. Tutaj znajduje się lista wszystkich zakwalifikowanych.

Jubileuszowa edycja festiwalu Jazz nad Odrą odbędzie się we Wrocławiu dniach 23-28 kwietnia w trzech lokalizacjach – Impart Centrum, Firleju oraz Vertigo Jazz Club & Restaurant. Sprawdź, gdzie spotkasz Duda-Cars.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.