• Duda-Cars z nagrodą Mercedes-Benz Polska!

    Co za emocjonująca końcówka roku! Podczas Spotkania Dyrektorów Sprzedaży i Marketingu Mercedes-Benz Polska zostaliśmy nagrodzeni pierwszym miejscem w kategorii CSR – Corporate Social Responsibility. W imieniu pracowników Mercedes-Benz Duda-Cars, nagrodę odebrał Bolesław Szołkowski, Dyrektor Marketingu i Wsparcia Sprzedaży. Serdeczne gratulacje dla nas wszystkich!

Społeczna odpowiedzialność biznesu

W zgłoszeniu do udziału w zmaganiach opisaliśmy liczne inicjatywy, które zrealizowaliśmy z myślą o edukacji dzieci i młodzieży. Największą uwagę poświęciliśmy projektom zrealizowany z myślą o najmłodszych. Uhonorowane zostały podejmowane przez nas działania proedukacyjne. Jednym z projektów, które zrealizowaliśmy była akcja promująca czytelnictwo wśród dzieci. Wydaliśmy serię książek przygodowych o przygodach Dudusia z Gwiazdeczkowa. W ramach akcji pracownicy odwiedzali przedszkola, do których uczęszczają ich pociechy i w towarzystwie firmowej maskotki czytali dzieciom opowiadania. Spotkania miało nie tylko walor integracyjny i uatrakcyjniający dzień w przedszkolu. Historie zawarte w książeczkach są wsparte morałem, a w publikacji umieszczone są dodatkowe zadania aktywizujące najmłodszych. W 2023 roku zrealizowaliśmy dziesiątki wizyt we wszystkich lokalizacjach, w których znajdują się nasze salony: w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie.

Po wizycie każdy przedszkolak został wyposażony w swój zestaw: książeczkę, kredki i piórnik wykonany z materiałów z nieaktualnych banerów reklamowych. Tym samym wzbudzaliśmy nie tylko pasję do czytania, ale również do dbania o środowisko. To dla nas dodatkowa nagroda, którą otrzymaliśmy. I składamy deklarację, że podobnych działań będziemy podejmować w przyszłości więcej. I więcej!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.