EQA

EQA

Trudno wyobrazić sobie życie codzienne bez samochodu. Auto jest niezbędne do tego, by dotrzeć do pracy, odwieźć dzieci na zajęcia dodatkowe lub pojechać na wakacje. Samochód staje się nie tylko środkiem do osiągnięcia celu, ale swoistym przedłużeniem domu, przestrzenią do pracy lub relaksu. Musi więc zapewniać bezpieczeństwo oraz komfort. Czy istnieje auto, które spełni te wymogi, będzie przy tym wymiarowe, ekonomiczne, atrakcyjne cenowo i ekologiczne? Tak! Odpowiedzią jest Mercedes EQA model 250, najnowszy – wypuszczony na rynek w 2021 roku – SUV od renomowanej niemieckiej marki.

Twój nowy elektryczny SUV Mercedes-Benz

Model ten zbiera wiele pochlebnych opinii. Zachwyca stosunkowo niską ceną, optymalnym zasięgiem do jazdy w mieście i poza nim, a przede wszystkim podlega różnym sposobom finansowania. Można wziąć go w leasing i cieszyć komfortową jazdą prywatnie oraz w pracy!

Nowoczesny, wymiarowy i luksusowy Benz – czyli Mercedes-Benz EQA 250

Ten elektryczny SUV jest dostępny w aż trzech wersjach silnikowych i w wielu wersjach różniących się wyposażeniem. Każda z dostępnych opcji powstała po to, by spełnić potrzeby kierowców ceniących sobie ekologię, ekonomiczne pojazdy, luksus oraz bezpieczeństwo. A co je łączy? Poza silnikiem elektrycznym, luksusowym wnętrzem i komfortem jazdy, auta Benz zostały wyposażone w nowoczesny system sterowania funkcjami. Obsługa odbywa się za pomocą dużych, dotykowych ekranów o wysokiej rozdzielczości. System reaguje także na polecenia głosowe.

Mercedes EQA – zasięg i ładowanie modelu 250

Zasięg elektryczny tego SUV-a wynosi 436 kilometrów. Na stacjach szybkiego ładowania DC (przy napięciu, które wynosi 400 V i natężeniu przynajmniej 300 A) można uzupełnić baterię pojazdu nawet w 32 minuty. Warto jednak pamiętać, że na czas ładowania elektryków Benz – i nie tylko – wpływa wiele czynników. Ładowanie przebiega najszybciej, gdy temperatura otoczenia wynosi od 20 do 25 °C.

Co więcej, zasięg auta zależy od sposobu korzystania z pojazdu. Im więcej energii jest zużywane na klimatyzację, ogrzewanie, radio, Internet lub przyspieszanie, tym szybciej zasięg się zmniejsza, a samochód wymaga częstszego ładowania.

Mercedes EQA – cena modelu 250, 300 4Matic i 350 4Matic SUV

SUV Benz EQA 250 wciąż jest stosunkową nowością na rynku motoryzacyjnym, dlatego – w porównaniu ze starszymi modelami np. z klasycznym silnikiem spalinowym – może się wydawać stosunkowo drogi.

Warto mieć świadomość, że jego wartość jest zależna nie tylko od rodzaju silnika, ale także od zastosowanego wyposażenia. Za dodatkowe funkcje lub spersonalizowane elementy trzeba dopłacić określone sumy. Mercedes-Benz EQA model 250 jest wyceniany na minimum 199 900 zł. Z kolei wersja 300 4Matic, wzbogacona o napęd na obie osie i większy zasięg, to koszt od 222 800 zł. Trzeci model, charakteryzujący się lepszym przyspieszeniem, napędem na cztery koła i innymi udogodnieniami kosztuje min. 235 300 zł.

Marzy Ci się model 250 lub Mercedes-Benz EQA 350 4Matic SUV, ale jego cena jest za wysoka? Istnieje możliwość wzięcia auta w leasing lub skorzystania z programu “Mój Elektryk”. Sprawdź, czy przysługują Ci zniżki na wymarzony model!

Wymarzone auto w zasięgu ręki – Mercedes EQA i leasing

SUV Benz 250 może być Twój, niezależnie od tego czy w tej chwili dysponujesz odpowiednią sumą. Nie musisz brać kredytu i pożyczki, gdyż obecnie dużo bardziej opłacalne są inne metody finansowania, w tym leasing.

Z pewnością znajdziesz odpowiednią ofertę dla osób prywatnych lub firm, w zależności od potrzeb. Firmy leasingowe zaproponują Ci auta o różnej cenie katalogowej. Ponadto, w tej formie finansowania możesz ustalić wysokość miesięcznych rat oraz wynegocjować atrakcyjne, indywidualne warunki najmu.

Mercedes EQA – opinie

Ile użytkowników, tyle odmiennych głosów w dyskusji. Ale nie w tym przypadku! Co do SUV-a Mercedes-Benz 250 wszyscy są zgodni. W opiniach powtarzają się komplementy dotyczące m.in.:

  • luksusowego wytłumionego wnętrza,
  • atrakcyjnych cen,
  • oszczędnego napędu,
  • nowoczesnych rozwiązań,
  • komfortu jazdy,
  • łatwości w manewrowaniu,
  • dużej zwrotności.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.