Unikalna oferta Mercedes-EQ

Poznaj wyjątkowo ofertę na elektryczne modele Mercedes-Benz. Promocyjne finansowanie, nisko-oprocentowany leasing oraz rabaty sięgające aż 20%. Tylko teraz, w Duda-Cars.

Bezkonkurencyjnie niska rata na modele EQ!

Twój Mercedes-EQ, jest dziś dostępny bardziej niż kiedykolwiek. Wybierz swój wymarzony model spośród samochodów dostępnych od ręki w Duda-Cars i wybierz formę finansowania jaka Cię interesuje!

  •  Leasing 102,9% + Wallbox gratis + Mercedes me Charge na rok
  •  Lease&Drive z bezkonkurencyjnie niska ratą na modele EQE, EQE SUV, EQS, EQS SUV
  •  Rabaty nawet do 20% na modele EQ

Skontaktuj sie z nami i przetestuj wybrane modele.

Umów sie na jazdę testową w wybranym salonie i zakochaj się w najnowszych rozwiązaniach technologicznych! Modele testowe są dostępne od ręki.

Promocyjny najem długoterminowy Lease&Drive EQ:

  • Nowy EQE 350+ - cena 363 500 zł brutto – Rata: 1 519 zł netto/mies
  • Nowy EQE SUV 350+ - cena 428 000 zł brutto – Rata: 2 180 zł netto/mies
  • Nowy EQS 450+ - 543 500 zł brutto – Rata: 3 245 zł netto/mies
  • Nowy EQS SUV 450 4MATIC – 609 500 zł brutto – Rata: 2 998 zł netto/mies*

Prezentowane opłaty miesięczne netto zostały wyliczone dla modeli w bazowych wersjach wyposażenia i uzyskiwane są przy następujących parametrach kalkulacji: okres umowy 24 miesiące, wpłata wstępna: 20% ceny pojazdu, deklarowany średnioroczny przebieg 15 000 km, stała stopa oprocentowania.

 

Dopasujemy sie do Ciebie! Wyliczymy ratę na Twoich zasadach i parametrach. Nasi doradcy przygotują finansowanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Poznaj wybrany model bliżej. Skontaktujemy sie z Tobą.

Wypełnij formularz, abyśmy mogli zaprosić Cię na prezentację wybranego modelu.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych