Szkolenia AMG Experience 2024

Szkolenia AMG Experience 2024

Trwa sezon 2024 najbardziej emocjonujących i kultowych szkoleń spod szyldu AMG Experience! Sprawdź dostępne terminy i dołącz do najszybszej rodziny świata z Duda-Cars.

Szkolenie AMG na torze

Weź udział w najnowszych programach szkoleniowych Mercedes‑Benz.

Oderwij się od codzienności i weź udział w emocjonujących szkoleniach na najlepszych torach w Polsce. Wybierz program dla siebie lub zarezerwuj miejsce dla bliskiej Ci osoby.

MB Tech Experience – Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa jazdy.

Tegoroczne MB Tech Experience odbywa sie na Torze Bednary. Cena udziału uczestnika to 2 500 zł netto.

Dostępne terminy:

 • 22.04.2024 (poniedziałek)
 • 20.06.2024 (czwartek)

MB TECH EXPERIENCE to szkolenie, które w trakcie praktycznych zajęć na torze oraz na drogach z ruchem otwartym przybliża działanie zaawansowanych technologii oraz systemów wsparcia kierowcy zarówno w spalinowych, jak i elektrycznych samochodach marki Mercedes-Benz.

Szkolenie przeprowadzą licencjonowani instruktorzy, którzy podczas zajęć teoretycznych, jaki i praktycznych nauczą Cię, jak bezpiecznie i pewnie czuć się za kierownicą oraz pokażą pełne spektrum możliwości samochodów. Wśród instruktorów są Mistrzowie Polski i Europy w motosporcie. Całość szkolenia odbywa się pod okiem kilkukrotnego Mistrza Polski oraz pilota rajdowego z ponad 15 letnim doświadczaniem – Roberta Hundli.

Bednary Driving City to jeden z najlepszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Europie wyposażony w profesjonalne moduły szkoleniowe, m.in. nawadniane płyty poślizgowe, kurtyny wodne, specjalistyczny szarpak czy unikalne na skalę europejską sztuczne wzniesienie wyposażone w mechaniczne przeszkody.

AMG Discover Training

Tegoroczne AMG Discover odbywa się na Torze Jastrząb. Cena udziału uczestnika to 4 000 zł netto.

Dostępne terminy:

 • 09.05.2024 (czwartek)
 • 14.05.2024 (piątek)
 • 09.09.2024 (poniedziałek)
 • 10.09.2024 (wtorek)

To wstęp do świata szkoleń AMG oraz wyższych poziomów programów wyścigowych. AMG Discover Training to program dostosowany do indywidualnych potrzeb, różniący się zakresem oraz ćwiczeniami z jazdy. Dodatkowo rozszerzony o podstawy technik driftu, ale przede wszystkim dający możliwość poznania bardzo dużej gamy modelowej AMG. W ciągu całego dnia uczestnicy mogą lepiej poznać m.in. C63 S E Performance, SL63, EQS 53 AMG czy GT 63 S E Performance.

AMG Performance Training

Tegoroczne AMG Performance Training odbywa sie na Torze Jastrząb. Cena udziału uczestnika to 7 600 zł netto.

Dostępne terminy:

 • 12.06.2024 (środa)
 • 13.06.2024 (czwartek)
 • 28.08.2024 (środa)
 • 30.08.2024 (czwartek)

Przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą torową lub doszlifować swoje umiejętności jazdy na torze, a duże prędkości i jazda sportowa nie są im obce. Dzięki zróżnicowanej gamie samochodów Mercedes-AMG uczestnicy będą mogli porównać możliwości takich modeli jak m.in A 45s, CLA 45s, SL 63, CLE 53 i nie tylko!

Do wyboru z wersją z noclegiem oraz bez.

Dołącz do nas, poznaj moc Mercedes-AMG, poczuć wyjątkowe sportowe emocje!

 • Profesjonalne tory wyścigowe gwarantujące sportowe emocje – najnowocześniejsze obiekty spełniające najwyższe normy,
 • Najszybsza rodzina aut Mercedes-AMG,
 • Doświadczenie – zespół 9 certyfikowanych instruktorów AMG, utytułowanych kierowców wyścigowych i rajdowych,
 • Indywidualne podejście – mniejsze grupy treningowe, wybrane moduły szkoleniowe w formule 1:1.

Zobacz jak wyglądały poprzednie edycje.

Obejrzyj naszą relację z poprzedniej edycji szkoleń.

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się na wybrane szkolenie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.