Elektryczne VAN

Doskonale wyposażone. Za mniej, niż myślisz!

Potrzebujesz niezawodnego samochodu dostawczego? Poznaj trzy gwiazdy wśród elektrycznych vanów – eCitana, eVito i eSprintera. Teraz w doskonale wyposażonej wersji i z elektryzująco niską ratą miesięczną!

Umów się na jazdę testową.

Wypełnij formularz, a nasi Doradcy przygotują spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Trzy modele. Każdy doskonały.

  Wybierz model, który najlepiej odpowie na potrzeby Twojego biznesu. Ergonomiczny eCitan to prawdziwy król miejskiej dżungli, wszechstronny eVito szybko i sprawnie przewiezie większe towary, a pakowny eSprinter zaskoczy Cię ogromną przestrzenią ładunkową i licznymi praktycznymi rozwiązaniami. Każdy z tych vanów to gwarancja jakości i najwyższego komfortu spod znaku Mercedes-Benz. Dzięki wyjątkowo bogatemu wyposażeniu praca stanie się prawdziwą przyjemnością. Nowe, elektryczne modele van dostępne są w naszych salonach. Nie zwlekaj i już dzisiaj umów się na jazdę testową!

  Miejski eCitan.

  eCitan już za 559 zł netto miesięcznie w programie Lease&Drive dla przedsiębiorców. eCitan doskonale czuje się w miejskiej dżungli i jest gotowy na wszelkie wyzwania. Pomimo niewielkich rozmiarów przewieziesz nim nawet do 627 kg ładunku i 2,9 m³ towaru. Zasięg eCitana to 273 km, a szybkie ładowanie akumulatora od 10 do 80 procent trwa mniej niż 40 minut.

  .

  Wszechstronny eVito.

  eVito od 1389 zł netto miesięcznie w programie Lease&Drive dla przedsiębiorców. Powierzchnia ładunkowa o długości do 3 m, nawet 6,6 m³ przestrzeni i ładowność wynosząca 855 kg. Wybierz atrakcyjny, funkcjonalny i niezwykle komfortowy samochód, który będzie doskonałą wizytówką Twojej firmy. Zasięg eVito wynosi do 272 km, a szybkie ładowanie akumulatora od 10 do 80% to zaledwie 35 minut.

  Pakowny eSprinter.

  eSprinter już za 1290 zł netto miesięcznie w programie Lease&Drive dla przedsiębiorców. Ładowność do 923 kg, silnik o mocy 100 kW i nawet 14 m³ przestrzeni ładunkowej. eSprinter to elektryczny van do zadań specjalnych, który łączy atrakcyjny wygląd z niezwykle praktycznym nadwoziem. Zasięg samochodu wynosi do 203 km, a czas ładowania od 10 do 80% to zaledwie 28 minut.

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.