• Gastro Miasto: Kulinarne święto Wrocławia

    Gastro Miasto to event, którego nie może zabraknąć w kalendarzu każdego miłośnika dobrego jedzenia i przyjemnych spotkań. Organizowane przez niezawodny zespół pod przewodnictwem Macieja Koły, wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców oraz miłośników kulinariów z okolic. Sprawdź terminy na lato 2024!

Kulinarne święto Wrocławia w klimacie Mercedes-Benz

W dniach 24 – 26 maja i 14 – 16 czerwca Wrocław tętnił życiem dzięki kolejnej odsłonie Gastro Miasto. To event, którego nie może zabraknąć w kalendarzu każdego miłośnika dobrego jedzenia i przyjemnych spotkań. Organizowane przez niezawodny zespół pod przewodnictwem Macieja Koły, wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców oraz miłośników kulinariów z okolic.

Historia i rozwój Gastro Miasto

Gastro Miasto zaczęło się jako marzenie o odkrywaniu smaków i ukrytych perełek wrocławskiej gastronomii. Dzięki pasji do jedzenia i nieustępliwości organizatorów, festiwal stał się roczną tradycją, której nie straszna nawet pandemia. W tym roku kolejne trzy edycje festiwalu zapowiadają się niezwykle obiecująco, obfitując w niezapomniane smaki i atmosferę.

Duda-Cars na Gastro Miasto

Jako Duda-Cars nie mogliśmy przejść obojętnie obok takiego wydarzenia. Chcemy być tam, gdzie ludzie czują radość życia i cenią sobie wysoką jakość. Nasza strefa na Bulwarach Dunikowskiego to więcej niż tylko przestrzeń – to okazja do spotkań z naszymi doradcami handlowymi, a także do wzięcia udziału w różnych konkursach (obserwuj nasz Instagram, by być na bieżąco). Na naszej strefie macie także okazję do zakupu ekskluzywnych gadżetów z kolekcji #KochamyMercedesy oraz do zobaczenia najnowszych modeli z gamy Mercedes-Benz.

Zapraszamy na nadchodzące edycje

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić, nadchodzące edycje to idealny moment na pierwszy kontakt z festiwalem. Spotykamy się już 12 – 14 lipca, 23 – 25 sierpnia i 20 –22 września. Przyjdźcie, aby zasmakować kulinarnej rozkoszy, posłuchać muzyki na żywo i odwiedzić naszą strefę. Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że dzień spędzony na Bulwarach Dunikowskiego będzie niezapomnianym przeżyciem. Do zobaczenia na Gastro Miasto – tam, gdzie gastronomia łączy się z pasją do motoryzacji!

Sprawdź terminy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.