• Konkurs #OneTeamChallenge 2024

    Jedną z inicjatyw, którą konsekwentnie realizujemy, jest konkurs dla studentów #OneTeam Challenge. To okazja do znalezienia realnych rozwiązań dla wyzwań w branży automotive.

Konkurs #OneTeam Challenge 2024

Gen Z inspiruje nas na każdym kroku. Jako pokolenie wchodzące na rynek pracy i konsumpcji, dominują w kształtowaniu globalnych trendów. Ta generacja to nie tylko młodzi ludzie, lecz także nasi potencjalni pracownicy i klienci, dlatego z uwagą wsłuchujemy się w ich głos. I chcemy podążać razem z nimi. Jedną z inicjatyw, którą konsekwentnie realizujemy, jest konkurs dla studentów #OneTeam Challenge (wcześniej Duda-Cars Challenge). To okazja do znalezienia realnych rozwiązań dla wyzwań w branży automotive. Szukamy innowacyjnych pomysłów, które będą mogły być wdrożone w praktyce. To unikalna szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz realny wpływ na przyszłość motoryzacji.

Obejrzyj materiał podsumowujący z poprzedniej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=Sv7TjV8qGmY

Kolejna odsłona konkursu za nami. W trzeciej edycji uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością i nowatorskim podejściem do zadań. Ich prace były oceniane przez ekspertów z Voyager i Duda-Cars, reprezentujących różne działy biznesu. Konkurs składał się z czterech etapów: prezentacji drużyny, przygotowania projektu, omówienia wyników oraz finału.

Do pierwszego etapu zgłosiło się kilkanaście drużyn z całej Polski. Po selekcji wybraliśmy najciekawsze zgłoszenia, zapraszając ich twórców do kolejnego zadania. W następnym etapie przedstawiliśmy zasady i wytyczne, wyznaczając 48-godzinny termin na wykonanie zadania „Strategia wejścia na nowy rynek – województwo śląskie dla Duda-Cars”. Po zapoznaniu się z efektami wyłoniliśmy najlepszych. Pięć drużyn zaprosiliśmy do Poznania do salonu Duda-Cars przy ulicy Ptasiej. W trzecim etapie zadanie polegało na rozwinięciu pomysłu z poprzedniego etapu i zaprezentowanie go przed naszymi ekspertami z Voyager i Duda-Cars.

Finał konkursu #OneTeam Challenge 2024

Po intensywnych naradach wybraliśmy do finału trzy drużyny, które zachwyciły nas swoim przygotowaniem i innowacyjnym podejściem. W finale uczestnicy zmierzyli się z dwoma zadaniami:

Zadanie 1: Crafted in Japan

Przedstaw koncepcję wprowadzenia elementów kultury japońskiej do obsługi klienta Mazdy.

Zadanie 2: Wykorzystanie automatyzacji w marketingu i sprzedaży

Stwórz scenariusz komunikacji z klientem, który kupuje nowe auto, z naciskiem na utrzymanie stałego kontaktu po odbiorze pojazdu.

Drużyny miały po 45 minut na realizację każdego zadania, a następnie prezentowały swoje pomysły przed Zarządem i Top Managementem Voyager i Duda-Cars. Wszystkie zespoły przedstawiły ciekawe pomysły, ale jedna drużyna wyróżniła się szczególnie przy realizacji ostatniego z zadań.

Gratulujemy Katarzynie, Karolinie i Mikołajowi z Poznania. To właśnie oni wygrali konkurs #OneTeam Challenge i nagrodę w wysokości 10 000 złotych, zyskując tym samym możliwość odbycia stażu w Voyager  i Duda-Cars. Gratulujemy również Finalistom, którzy pokazali nam jak pasja i determinacja mogą prowadzić do wspaniałych realizacji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.