Samochód marki Mercedes-Benz model GLC

Druga edycja konkursu "Duda-Cars Challenge"

Zawalcz o swoją przyszłość z Duda-Cars. Miej realny wpływ na strategię działania naszej marki. Zbierz kreatywną drużynę, weź udział w drugiej edycji konkursu dla studentów i wygraj 10.000 złotych i możliwość odbycia płatnego, półrocznego stażu.

Temat konkursu: nowa strategia sprzedaży pojazdów używanych Mercedes-Benz, w dobie rozwoju cyfryzacji w świecie automotive.

Założenia konkursu - sytuacja rynkowa.

 

Branża motoryzacyjna, globalnie, uległa ogromnej zmianie w ostatnim dziesięcioleciu. Czynnikami, które się przyczyniły do ewolucji branży są  innowacje technologiczne czy media społecznościowe, które znacząco oddziałują m.in. na proces decyzyjny klientów. Zdecydowana większość konsumentów zaczyna od analizy dostępnych samochodów w Internecie - porównania parametrów, i cen, rozpoznania wyposażenia, sprawdzenia dostępności części, wyceny ewentualnych przyszłych napraw. Zmieniło się również nastawienie kupujących -  odchodzą od posiadania, przechodząc do użytkowania. Istotne są funkcje pojazdów. Część nabywców poszukuje wyjątkowych okazji inwestycyjnych kupując modele limitowane, innych kuszą atrakcyjne ceny i nowe formy finansowania. W ostatnich czasach pojawiło się ich bardzo wiele, w tym wynajem, który umożliwia zwrócenie samochodu po okresie użytkowania.Największym wyzwaniem przed jakim stoją dealerzy jest zaprojektowanie odpowiedniego doświadczenia online oraz umiejętne zintegrowanie go z procesem offline w salonach samochodowych.

 

Dla kogo:

Konkurs skierowany jest do studentów III roku pierwszego stopnia oraz I i II roku drugiego stopnia.

 

Harmonogram:
 

  • zbierz drużynę 3, lub 4-osobową i zgłoś Wasz udział,
  • na każdym z IV etapów przygotujemy dla uczestników inne zadania – wszystkie oparte o metodologię studium przypadku (case study), sprawdzając tym samym zakres waszych kompetencji.
  • rywalizujcie na dalszych etapach pokazując, że umiecie pracować jako zespół i radzicie sobie z presją czasu - na wykonanie każdego z zadań będziecie mieć określony czas.

 

Na zgłoszenia do pierwszego etapu czekamy do 12 lutego 2023 r., a wyniki podamy już 19 lutego. Odpowiemy każdej drużynie.
Realizacja kolejnego etapu przewidywana jest na 20-28.02.2023 r.

Regulamin konkursu

Nagrody

Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 000,00 zł oraz możliwość odbycia półrocznego, płatnego stażu w Duda-Cars.

Zgłoszenia do konkursu

Prezentacja drużyny.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: konkurs@duda-cars.mercedes-benz.pl do 12.02.2023 r.

Na wstępie chcemy poznać Wasz poziom kreatywności. Przedstawcie się w dowolnej, lecz nieszablonowej formie - bardzo doceniamy niestandardowe podejście. Sprawdźcie, żebyśmy Was zapamiętali.
W prezentacji odpowiedzcie na poniższe pytania:

  • Jaką rolę w teamie będzie pełnił każdy z Was?
  • Jakie mocne strony cechują każdego z Was?
  • Czym wyróżnicie się na tle innych drużyn?
  • Motto Waszego zespołu to...? Wymyślcie niestandardowe hasło, które najlepiej zobrazuje charakter Waszego zespołu.

 Komisja wyłoni najciekawsze prace i poinformuje laureatów o przejściu do II etapu do 19.02.2023 r.

Każda drużyna otrzyma od nas informację zwrotną o tym, czy zakwalifikowała sie do dalszej walki! 

II etap: eliminacje

Otrzymacie od nas mailowo zadanie wraz z wytycznymi - oczywiście dzisiaj zadania pozostaną dla Was tajemnicą. W wyznaczonym dniu, zbierzecie się, by pracować nad przesłanym przez nas zadaniem. O określonej godzinie dostaniecie mailowo case do rozwiązania. Macie 48h na przesłanie prezentacji z rozwiązaniem.

 

Co i jak oceniamy?

  • Zrozumienie poleceń i natury problemu.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu zadań, merytoryczność oraz innowacyjność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

III i IV etap.

W III etapie zostaniecie zaproszeni do Duda-Cars, by zaprezentować rozwiązania, nad którymi pracowaliście. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do Finału i poznają zadania ostatniej, IV rundy!

Masz jakieś pytania?

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i rozwiejemy każdą wątpliwość.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms. Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych