Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszej obecności w Poznaniu i otwarcia drugiego serwisu samochodowego Duda-Cars na ulicy św. Michała. Nowy serwis stanowi kolejny krok w naszym dążeniu do zapewnienia wyjątkowego doświadczenia dla naszych klientów. Teraz, jeszcze bliżej nich, możemy zapewnić kompleksową obsługę i najwyższą jakość serwisu dla posiadaczy samochodów Mercedes-Benz.

Godziny otwarcia serwisu Mercedes-Benz w Poznaniu

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT 07:00-18:00
SO 08:00-14:00
Godziny otwarcia stacji kontroli pojazdów
PN-PT 08:00-18:00
SO 09:00-14:00
Godziny otwarcia salonu samochodów używanych
PN-PT 09:00-17:00
SO 09:00-14:00

 

Numer Telefonu

+48 61 628 66 90

Drugi serwis Duda-Cars w Poznaniu

Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów jest gotowy, by z pasją i precyzją dbać o samochody naszych klientów, dostarczając im niezrównaną satysfakcję z użytkowania swoich pojazdów. Nowy serwis samochodowy Duda-Cars na ulicy św. Michała to połączenie wygody, profesjonalizmu i zaangażowania, które stanowi nasz wkład w rozwój marki Mercedes-Benz w Poznaniu.

 

Serwis Mercedes przy Świętego Michała

Posiadanie dwóch serwisów umożliwia nam zwiększenie naszej zdolności obsługowej, skracając czas oczekiwania na naprawę i podnosząc poziom satysfakcji klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści mogą skupić się na indywidualnych potrzebach klientów, zapewniając im kompleksową obsługę i doskonałe wykonanie usług serwisowych.

Oferta serwisu Mercedes. Poznań Świętego Michała

Jako firma dążąca do doskonałości, w Duda-Cars wiemy, że nowoczesne technologie i najwyższa jakość obsługi są nieodłącznymi elementami naszego sukcesu. Posiadanie dwóch serwisów samochodowych w Poznaniu umożliwia nam jeszcze większe wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i zapewnienie klientom najnowszych osiągnięć technologicznych, zgodnie ze standardami marki Mercedes-Benz. Nasze usługi serwisowe są nie tylko kompleksowe, ale również zapewniają klientom poczucie zaufania i pewności, że ich samochody są w najlepszych rękach.

Zaufaj doświadczeniu i wysokiej jakości - wybierz nas!

W serwisie Duda-Cars na Świętego Michała w Poznaniu cenimy sobie terminowość i działamy tak szybko, jak jesteśmy w stanie, zapewniając przy tym jak najwyższą jakość usługi. Wiemy, że potrzebujesz swojego samochodu jak najszybciej!

Co więcej, zapewniamy:

  • nowoczesny sprzęt diagnostyczny;
  • zaangażowanie wykwalifikowanej kadry pracowników, wyszkolonej przez specjalistów z firmy Mercedes-Benz;
  • bogate zaplecze nowych części zamiennych od producenta;
  • wieloletnie doświadczenie;
  • szeroką ofertę usług.

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług, które świadczymy w serwisie w Poznaniu? A może chcesz zapytać o dostępne kolory lakieru lub koszt wymiany opon? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez zamieszczony na stronie internetowej formularz!

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych