Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa C

Nowy Mercedes-Benz Klasa C

Bezkonkurencyjna w swojej klasie limuzyna zapewniająca nie tylko komfort podróży ale i sportowy charakter. Liczne innowacje zapewniają jeszcze większą dynamikę. Systemy sprzyjający wydajności oraz wzorcowe bezpieczeństwo to niepodważalne zalety tego samochodu.

Klasa C

Klasa C  to najchętniej wybierany model Mercedes-Benz. Jest ona ucieleśnieniem luksusu, elegancji oraz innowacji. To samochód, który oferuje najnowsze rozwiązania z dziedziny aktywnego bezpieczeństwa w postaci najnowocześniejszych systemów wspomagających kierowcę.

Design nadwozia

Nowa Klasa C to przede wszystkim odświeżone wzornictwo przednich i tylnych lamp, diamentowe wypełnienie osłony chłodnicy oraz nowy wygląd przedniego zderzaka. Pomimo wprowadzonych zmian Klasa C zachowuje minimalistyczny design, który łączy w sobie luksus i sportowy charakter.

 

Design wnętrza

Wnętrze samochodu charakteryzuje eleganckie wykończenie i dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. Centrum luksusowego wnętrza samochodu jest natomiast pionowy ekran dotykowy o przekątnej 11,9 cala. W Klasie C znajduje się oświetlanie Ambiente dostępne w 64 kolorach, które pozwala na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. We wnętrzu nie mogło zabraknąć systemu multimedialnego MBUX, który jest niezastąpionym partnerem w trakcie jazdy.

 

Wersje silnikowe

Diesel:

  • C 220 d
  • C 300 d

Benzyna:

  • C 180
  • C 200 
  • C 300
  • C 200 4MATIC
  • C 300 4MATIC

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę C

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych