Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa C

Nowy Mercedes-Benz Klasa C

Zastanawiając się, czy istnieje samochód idealny, warto zwrócić uwagę na nowy Mercedes klasy C 2021, który na pierwszy rzut oka zachwyca designem i wyjątkowym stylem. Łączy w sobie wiele niespotykanych rozwiązań, innowacyjne podejście do jazdy oraz bezpieczeństwa. Wszystko to z myślą o kierowcach, którzy cenią w aucie wygodę oraz nowoczesne technologie.

Nowy Mercedes klasa C – nowoczesny i innowacyjny

Twórcy nowego modelu zadbali o wszelkie szczegóły, które tworzą ten niepowtarzalny samochód. Zaczynając od zewnętrznego designu, wygląd wewnętrzny, przez komfort siedzenia, jazdy, a kończąc na bezpieczeństwie. Mercedes klasa C to kompilacja tego, co luksusowe, zachwycające oraz wygodne. Co może zaskoczyć w nowym modelu? Fotele, całkowicie sterowane elektrycznie, które wyprofilowano w taki sposób, aby dostarczały jeszcze więcej przyjemności podczas jazdy. Co więcej, po wpisaniu wzrostu kierowcy w panelu środkowym, system auta ustawia odpowiednią wysokość czy odchylenie oparcia. Oczywiście wyposażony jest w system MBUX, Mercedes-Benz User Experience. Komenda „Hej Mercedes” pozwala na porozumiewanie się z autem poprzez polecenia głosowe. W ten sposób nowy Mercedes klasa C umożliwia kierowcy zmianę temperatury wewnątrz pojazdu, wyświetlenie map czy potrzebnych informacji oraz włączenie muzyki. Dbając o jak najlepszą jakość jazdy, konstruktorzy postarali się o najlepsze wyciszenie pracy silnika. Odgłosy są niemal niesłyszalne i dobrze wytłumione, nawet przy wyższych prędkościach.

Mercedes-Benz klasa C – zachwycający design nadwozia

Wyjątkowy, sportowy sznyt – tym charakteryzuje się nowy Mercedes klasa C. Przyciąga spojrzenia i zapada w pamięć, a jednocześnie zachowuje elegancję oraz nawiązuje do tradycji. Kojarzące się z luksusem proste linie w efekcie tworzą samochód, który, choć prezentuje się minimalistycznie, to nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Dzięki dbałości o detale wygląda dynamicznie, co rodzi chęć do jazdy oraz ciągłego parcia do przodu. Nowy Mercedes klasy c 2021 to dopracowany design zarówno przodu, jak i tyłu pojazdu. Zaprojektowany, aby nawiązywały do luksusowego charakteru, ale też zaznaczały wyraźnie dynamikę, cechującą sportowe auta. Warto zwrócić uwagę na świetnie prezentujące się nowe światła, które jeszcze bardziej podkreślają nowoczesny charakter. Pakiety stylistyczne pozwalają na dostosowanie wyglądu pod swoje oczekiwania, tak jak jest to możliwe w pakiecie NIGHT.

Wyjątkowe wnętrze – nowy mercedes c klasa 2021

Najnowszy model to przestronność i elegancja, połączone z wygodą jazdy. Dopracowane detale, płynne i zaokrąglone krawędzie powodują, że wnętrze auta jest zachwycające. Mercedes klasa C ma wiele z luksusu i odczuje to każdy, kto będzie nim jechał. Do dyspozycji kierowcy jest dotykowy ekran o przekątnej 11,9 cala, dzięki temu w kilku dotknięciach blatu można łatwo zarządzać całym pojazdem. Konsola środkowa poprzez wygląd nieodłącznie kojarzy się z nowoczesnością, technologią i innowacyjnością. Mercedes-Benz klasa C to dbałość o drobiazgi, dlatego nawet kierownica została specjalnie przygotowana w nowatorskim duchu. Wnętrze posiada system nagłośnienia najnowszej generacji surround Burmester® 3D. Konstruktorzy zadbali nawet o najlepsze, relaksujące oświetlenie Ambiente. Jednak szczególną uwagę przyciąga zaprojektowana w awangardowym stylu deska rozdzielcza, która wspomaga kierowcę i czyni Mercedes klasa C jeszcze bardziej wyjątkowym.

 

 

Mercedes klasa C – więcej niż samochód

Projektanci zadbali o niepowtarzalny wygląd oraz design samochodu, jednocześnie nie pomijając innych kwestii, jak choćby bezpieczeństwo. Nowy Mercedes klasa C został wyposażony w system DIGITAL LIGHT z funkcja projekcji. Zapewnia on najlepszą widoczność, dzięki temu dostosowuje się do aktualnych warunków na drodze oraz pozostałych kierowców. Z myślą o wielbicielach jazdy wśród promieni słońca, modela ma również opcję panoramicznego dachu przesuwnego. Pięknie przepuszcza światło, tworząc poczucie niesamowitej przestronności wewnątrz, zaś na zewnątrz dodaje on jeszcze więcej elegancji i lekkości całemu pojazdowi. Nowy Mercedes klasy C 2021 to technologia, która jest funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Właśnie taki jest centralny dotykowy wyświetlacz, który został specjalnie wyprofilowany, aby lekko nachylał się ku kierowcy. Dzięki temu korzystanie z niego jest jeszcze bardziej wygodne. Najlepsza jakość i rozdzielczość dostarcza nieskazitelny obraz, także w dni bardzo słoneczne. Przejrzysty ekran o orientacji pionowej pozwala na swobodne czytanie, bez konieczności długiego wpatrywania się.

Wersje silnikowe

Diesel:

  • C 220 d
  • C 300 d

Benzyna:

  • C 180
  • C 200 
  • C 300
  • C 200 4MATIC
  • C 300 4MATIC

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę C

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych