Samochód marki Mercedes-Benz model Klasa E

Nowy Mercedes-Benz Klasa E

Klasa E Limuzyna Mercedes-Benz uosabia nowoczesny styl i wyrafinowany sportowy charakter – z niewiarygodną lekkością. Każda linia realizuje zasadę zmysłowej wyrazistości. Poziome linie nadają optyczną głębię. Szlachetne materiały tworzą styl.

Nowy Mercedes klasa E – samochód nowej generacji

Konstruktorzy zadbali, aby najnowszy Mercedes klasa E zachwycał jeszcze bardziej. Wszystko to, co eleganckie, luksusowe, komfortowe, a jednocześnie sportowe oraz funkcjonalne, znalazło się w jednym aucie. Dzięki temu kierowcy mają szansę poczuć tę niesamowitą przyjemność z jazdy, która jest możliwa tylko w najlepszych pojazdach. Zadba o nich system MBUX, czyli Mercedes-Benz User Experience, który za pomocą jednej komendy wspomoże użytkownika. Kilka słów, bez konieczności dotykania ekranu, pozwoli na wyświetlenie mapy, informacji drogowych, zmianę temperatury wewnątrz pojazdu czy wyszukanie tego, czego akurat potrzeba. Mercedes-Benz klasa e to również kokpit zaplanowany w taki sposób, aby był jeszcze bardziej intuicyjny oraz komfortowy w użytkowaniu, ale jednocześnie z zachowaniem zachwycającego stylu. Wygoda to synonim tego auta. Wszelkie systemy, wyprofilowany fotel czy nowy kształt kierownicy dają w trakcie jazdy poczucie spokoju. Zaproponowane pakiety ENERGIZING stworzono po to, aby nowy Mercedes klasa E dostarczał mnóstwa funkcji, by polepszyć samopoczucie.

 

Wyrazisty oraz elegancki design – Mercedes-Benz Klasa E

Wygląd najnowszego modelu przywodzi na myśl dynamikę oraz sportowa elegancję. Można dostrzec nowoczesne inspiracje, ale z zachowaniem smaku i wciąż dbając, aby prezentował się elegancko. Nowy Mercedes klasa E ma wyraźny, niepowtarzalny charakter, który jest zbalansowany z lekkimi, szlachetnymi liniami. Uwagę wracają wspaniale zaprojektowane reflektory, które idealnie komponują się z wydłużoną maską silnika oraz wypukłościami power done. Ciekawą nowością są również obręcze kół, które dodają jeszcze bardziej nowoczesnego wyglądu. Wyprofilowany i świetnie zaprojektowany tył idealnie dopełnia całości, znacznie podkreślając sportowy efekt. Mercedes klasa E to elegancja, styl i szyk, które widać w każdym elemencie auta.

Mercedes Klasa E, czyli wnętrze, które zaprasza

Wnętrze idealnie zaprojektowane, aby z przyjemnością jeździć i podziwiać możliwości nowoczesnych technologii. Nowy Mercedes klasa E wyposażono we wszystko, co najlepsze, zaczynając od surowców i materiałów, a kończąc na systemach, które podwyższają komfort. Design zewnętrzny robi ogromne wrażenie, jednocześnie wnętrze jest równie wspaniałe, eleganckie i zadbane w każdym szczególe. Dzięki temu cały model jest spójny i stworzony z myślą o najwyższym luksusie. Specjalnie zaprojektowano kierownice, kokpit czy światła, aby dać kierowcom możliwość jazdy w jeszcze większym komforcie. Inteligentne i innowacyjne systemy ukryte są pod szlachetnymi materiałami, zaś sterować wszystkim można przy pomocy specjalnego, dotykowego ekranu, który również charakteryzuje się świetnym wyglądem. Mercedes-Benz klasa E to płynne linie i brak ostrych krawędzi, które zastąpiono lekkimi zakończeniami. Odrobina słońca wystarczy, aby zachwycić się cudownie rozpraszającymi się promieniami na eleganckich fotelach.

Wyjątkowe możliwości – nowy Mercedes E Klasa 2021

Firma przygotowała kilka linii wyposażenia, dzięki którym można znaleźć dla siebie najlepszą propozycje. Na zainteresowanych czekają linie EXCLUSIVE, AMG, AVANTGARDE oraz standardowe wnętrze. Mercedes klasa e naszpikowany jest różnorodnymi systemami bezpieczeństwa, które wspomagają kierowcę podczas jazdy. Samochód posiada Mercedes-Benz Intelligent Drive, który w trudnych sytuacjach, w korku, w czasie jazdy po zmroku czy w innych, stresujących chwilach na drodze, będzie służył pomocą i sprawi, że podróż będzie komfortowa, ale też niezwykle bezpieczna. Wielość pakietów zapewniających jeszcze większą ochronę to szansa, na bezproblemową i bezstresową jazdę. Pakiet lusterek, pakiet parkowania z kamerą 360°, pakiet ochrony pojazdu URBAN GUARD, pakiet bezpieczeństwa na pasie ruchu, to jedynie kilka przykładów na to, jak można stworzyć własną, bezpieczną wersję auta. Nowy Mercedes klasa E to inteligentne rozwiązania, bazujące na najnowocześniejszych technologiach, które mają służyć kierowcy.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • E 200 d
 • E 220 d
 • E 300 d 4 MATIC
 • E 220 d 4 MATIC
 • E 400 d 4 MATIC

 

Benzyna:

 • E 200 
 • E 300
 • E 200 4MATIC
 • E 450 4MATIC
 • Mercedes-AMG E 53 4MATIC+
 • Mercedes-AMG E 63 4MATIC+
 • Mercedes-AMG E 63 S 4 MATIC+

 

Hybryda

 • E 300 e Business Edition
 • E 300 de Business Edition
 • E 300 e
 • E 300 de
 • E 300 e 4MATIC
 • E 300 de 4MATIC

 

Mercedes-AMG

AMG

Klasa E Limuzyna Mercedes-AMG jest wzorem sportowej limuzyny. Charakterystyczna dla AMG osłona chłodnicy, zderzak ze specjalnie chromowanym splitterem oraz wyjątkowy design płaskich reflektorów LED to tylko część tego co oferuje ten model.

 

Moment obrotowy: 520 Nm do 850 Nm

 

Przyspieszenie: 4,5s do 3,4s od 0 do 100km/h

 

Moc: 435 KM do 612 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę E

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych