Samochód marki Mercedes-Benz model CLA Shooting Brake

Nowy Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Nowy Mercedes CLA Shooting Brake już tu jest. Dwa światy połączone ze sobą, jak ogień z wodą. Dynamika zestawiona z komfortem. Sport z rekreacją. Oryginalny styl z praktycznym zastosowaniem. Taki jest nowy Mercedes CLA Shooting Brake. Poznaj go i przekonaj się o mocy, jaka w nim drzemie.

Uwodzący stylem w każdych warunkach – Nowy Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Samochód zaprojektowany, tak by połączyć ze sobą sprzeczności. Projektanci Mercedesa przygotowujący koncepcję nadwozia już po raz kolejny pokazali, jak zestawić ze sobą dynamikę coupe z praktycznością kombi. Tak powstał oszałamiający Mercedes CLA SB 2021. Jego zdecydowana linia nadwozia robi wrażenie z daleka, nie umniejszając komfortu podróży pasażerów podróżujących się w jego wnętrzu. Nowy Mercedes CLA Shooting Brake jest dostępny w różnych wersjach stylizacji nadwozia, na czele z najbardziej efektowną linią AMG, nawiązującą do sportowego dziedzictwa Mercedesa czy też wyrazistym pakietem Night zapraszającym na nocne łowy. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo takich wojaży, Twoją drogę do celu oświetlą opcjonalne reflektory MULTIBEAM LED wyposażone w adaptacyjne sterowanie każdą z diod, a o bezpieczne hamowanie zadba aktywny asystent układu hamulcowego. Bez obaw, możesz mu zaufać.

 

 

Rozsiądź się wygodnie we wnętrzu – Mercedes CLA Shooting Brake

Wnętrze zaprojektowane po to, by zapewnić Ci maksimum komfortu i wygody użytkowania. Do wyboru z zestawem ekranów dotykowych służących jako multimedialne centrum dowodzenia twojego CLA Shooting Brake, wielofunkcyjną kierownicą ułatwiającą sterowanie komunikacją czy oświetleniem wnętrza Ambiente, które możesz zainscenizować na 64 różne sposoby. Rozsiądź się w jego komfortowych fotelach – nowy Mercedes CLA Shooting Brake wyposażony już w standardzie w siedzenia otulające kierowcę i pasażera, może zostać również doposażony o pakiet skórzany, jak również pakiet skórzany AMG obejmujący kubełkowe fotele ze zintegrowanym zagłówkiem.

 

Najbardziej wymagających zachwyci asystent komunikacji Mercedes-Benz User Experience (MBUX), umożliwiający obsługę CLA SB 2021 bez odrywania rąk od kierownicy. Z kolei system LINGUATRONIC pozwoli Ci na głosową komunikację z samochodem Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, umożliwiającą wydawanie komend. Gotowy na nową jakość jazdy?

Niespotykany komfort podróży – Nowy Mercedes CLA Shooting Brake

Chcąc wybrać się z rodziną na narty lub surfing postaw na kompaktowy rozmiar kryjący przestronne wnętrze. Taki właśnie jest nowy Mercedes CLA Shooting Brake. Duży bagażnik o pojemności 550 litrów oraz składana kanapa pozwalająca powiększyć przestrzeń załadunkową do 1370 litrów sprawią, że przewiezienie bagażu całej rodziny przestanie być problemem. Opcjonalny system 4MATIC zapewnia doskonałą przyczepność wszystkich kół i daje pewność, że twój nowy Mercedes CLA Shooting Brake 2021 nie zawiedzie Cię nawet w trudnych warunkach, na oblodzonej i śliskiej drodze.

 

Umów się na jazdę testową i dowiedz się więcej o tym modelu.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • CLA 180 d Shooting Brake
 • CLA 200 d Shooting Brake
 • CLA 220 d Shooting Brake
 • CLA 200 d 4MATIC Shooting Brake
 • CLA 220 d 4MATIC Shooting Brake

 

Benzyna:

 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake
 • Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake
 • CLA 250 Shooting Brake
 • CLA 250 4MATIC Shooting Brake
 • CLA 180 Shooting Brake
 • CLA 200 Shooting Brake

 

Hybryda

 • CLA 250 e Shooting Brake

 

Sprawdź wszystkie samochody dostępne od ręki.

Potęga na wyciągnięcie ręki – Mercedes-Benz CLA Shooting Brake AMG

AMG

Moc jedynych takich sportowych doznań dostępnych za kierownicą Mercedesów spod znaku AMG, której możesz doświadczyć już teraz wsiadając do jednego z trzech nowych modeli CLA nim oznaczonych. Niepowtarzalna linia samochodu wzbogacona o stylizację spod szyldu AMG wzywa do działania i daje obietnicę wrażeń z jazdy. Te zapewnią dostępne w ofercie są trzy wersje silnikowe – Mercedes CLA Shooting Brake 35 AMG, 45 AMG oraz 45s AMG, wszystkie wykorzystujące do przekazania mocy zaawansowany systemy napędu na cztery koła 4MATIC i 4MATIC+. Zapewnią niepowtarzalne doświadczenia z jazdy zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas szaleństw na torze. Sprawdź moc, która czai się w CLA AMG.

 

Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

 

Przyspieszenie: 4,9s do 4,0s od 0 do 100km/h

 

Moc: 306 KM do 421 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego CLA Shooting Brake

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych