Samochód marki Mercedes-Benz model CLA Shooting Brake

Nowy Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

To najlepsza kombinacja: sportowy i praktyczny, inteligentny i stylowy. Jak żaden inny samochód. Wystarczy proste „Hej Meredes”, aby można było porozumiewać się z Mercedesem CLA niemalże tak, jak z dobrym kumplem.

CLA Shooting Brake

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake charakteryzuje wydłużona pokrywa silnika z wyrazistymi przetłoczeniami, smukła linia szyb, muskularne tylne błotniki i zaokrąglony tył.  Sportowy charakter samochodu odzwierciadlają płaskie reflektory, nisko przeprowadzona płaszczyzna maski, wlot powietrza z umieszczoną pośrodku gwiazdą i oczywiście charakterystyczny „rekini nos”.

Design nadwozia

Sylwetka nowej Klasy A jest bardziej dynamiczna w porównaniu do poprzedniej generacji. Sportowość Klasy A podkreślają takie elementy, jak  osłona chłodnicy w strukturze diamentowej, dwuczęściowe lampy tylne czy śmiały przód. Klasa A to kompaktowy model, który idealne poradzi sobie w miejskich warunkach ale również w dłuższych trasach.

Design wnętrza

Wyjątkowe wnętrze samochodu to przede wszystkim wolnostojący panoramiczny ekran bez górnej zabudowy deski rozdzielczej. Dzięki temu główny korpus rozciąga się od drzwi do drzwi bez żadnych wizualnych przerw zapewniając przyjemny efekt „wrap-around”. We wnętrz CLA Shooting Brake znajduje się podgrzewana, skórzana kierownica oraz opcjonalne klimatyzowane fotele. Wyjątkowa w tym modelu jest również przestrzeń bagażowa, która jest jeszcze większa i bardziej praktyczna. Pojemność bagażnika wynosi do 1370 l i pozwala na przewożenie wszystkiego co zechcesz.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • CLA 180 d Shooting Brake
 • CLA 200 d Shooting Brake
 • CLA 220 d Shooting Brake
 • CLA 200 d 4MATIC Shooting Brake
 • CLA 220 d 4MATIC Shooting Brake

 

Benzyna:

 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake
 • Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake
 • CLA 250 Shooting Brake
 • CLA 250 4MATIC Shooting Brake
 • CLA 180 Shooting Brake
 • CLA 200 Shooting Brake

 

Hybryda

 • CLA 250 e Shooting Brake

Mercedes-AMG

AMG

Wyjątkowy przód AMG ze specjalnymi nakładkami, okładziny progów AMG, specyficzna optyka dyfuzora oraz rozmieszczone po obu stronach końcówki rur wydechowych to charakterystyczne elementy dla linii AMG.

 

Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

 

Przyspieszenie: 4,9s do 4,0s od 0 do 100km/h

 

Moc: 306 KM do 421 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego CLA Shooting Brake

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych