Samochód marki Mercedes-Benz model EQC

Mercedes-Benz Klasa A Limuzyna

Nowa Klasa A z całkowicie nowej perspektywy: jako limuzyna o dynamicznej i eleganckiej sylwetce.

Klasa A Limuzyna

Klasa A Limuzyna jest siódmym modelem w gamie Mercedes-Benz, który sanowi poszerzenie modeli kompaktowych. To czterodrzwiowy sedan, który oferuje nowoczesne efektywne silniki, wysoki poziom bezpieczeństwa  oraz intuicyjny system multimedialny MBUX.  Klasa A Limuzyna wyróżnia się wysoką funkcjonalnością oraz ponadprzeciętną przestrzenią, wyjątkową dla samochodów kompaktowych.  

Design nadwozia

Limuzynę Klasy A charakteryzuje sportowy styl i nowoczesność. Samochód posiada ponadczasową, a zarazem elegancko prezentującą się sylwetkę, która jest minimalistyczna i emocjonująca jednocześnie. Profil nowej Klasy A definiują zmysłowo wyprofilowane błotniki oraz wyraziste przetłoczenie – to tzw. lina charakterystyczna. Wzornictwo tylnego pasa podkreślają dwuczęściowe tylne lampy, które potęgują jego optyczną szerokość. Tylny zderzak natomiast dostępny jest z czarnym dyfuzorem lub chromowanym pasem i chromowaną końcówką rury wydechowej.

Design wnętrza

Wnętrze Klasy A zostało zdefiniowane na nowo i otrzymało awangardowy i jednocześnie nowoczesny wystrój.  Szczególnym elementem jest deska rozdzielcza, której korpus rozciąga się od lewych do prawych drzwi bez żadnych wizualnych przerw.  Pomimo tego, że jest to samochód kompaktowy, gwarantuje on ponadprzeciętną przestrzeń na wysokości ramion i łokci oraz nad głowami, a do tego zapewnia wygodny dostęp do drugiego rzędu siedzeń. Ważnym elementem jest również bagażnik, który  ma pojemność 420 litrów. Wielkość ta pozwala  na praktyczne wykorzystanie przestrzeni oraz na komfortowe pakowanie i rozpakowywanie większych bagaży.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • A 180 d Limuzyna
 • A 200 d Limuzyna
 • A 220 d Limuzyna
 • A 200 d 4MATIC Limuzyna
 • A 220 d 4MATIC Limuzyna

 

Benzyna:

 • Mercedes-AMG A 35 4MATIC Limuzyna
 • A 250 Limuzyna
 • A 250 4MATIC Limuzyna
 • A 180 Limuzyna
 • A 200 Limuzyna
 • A 200 4MATIC Limuzyna

 

Hybryda

 • A 250 e Limuzyna

Mercedes-AMG

AMG

Wersja AMG cechuje się charakterystyczną osłoną chłodnicy AMG, przednim zderzakiem z nakładkami na wlotach powietrza oraz chromowanymi elementami. W stylizacji AMG opcjonalnie dostępne są 19-calowe obręcze kół oraz nakładki na progi boczne.

 

Moment obrotowy: 400 Nm

 

Przyspieszenie: 4,8s od 0 do 100km/h

 

Moc: 306 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasą A

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych