Nowy Mercedes-Benz Klasa V

Najbardziej luksusowy VAN na rynku. Siedem niezwykle komfortowych miejsc na każdą, nawet najdalszą podróż. Teraz z nową 9-cio stopniową skrzynią biegów i nowym mocniejszym silnikiem.

Mercedes-Benz Klasa V

Klasa V to prawdziwy Mercedes wśród VAN-ów. Jest najbardziej eleganckim i komfortowym modelem tej klasy oferowanym na rynku. Pojazd zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie dzięki bogatej ofercie systemów wspomagania, odciążających kierowcę i wspomagających go w niebezpiecznych sytuacjach. To samochód, który idealnie sprawdzi się na autostradzie, jak i na rozjeżdżonej polnej drodze dzięki pneumatycznemu zawieszeniu AIR MATIC.

 

Design nadwozia

Zewnętrzny wygląd samochodu bazuje na połączniu wyrazistych linii i dużych spokojnych powierzchni. Nowa Klasa V sprawia wrażenie szerszej i jest jeszcze bardziej wyrazista dzięki nowemu frontowi. W centralnej części osłony chłodnicy umieszczona jest gwiazda otoczona dwiema srebrnymi listwami. Na życzenie można dokonać daleko idącej personalizacji nadwozia np. za pomocą pakietu Night, wyposażenia AMG czy atrakcyjnie wyglądających obręczy kół.

Design wnętrza

Wnętrze Klasy V wykonane jest z najwyższej jakości materiałów, stosowanych w limuzynach segmentu premium. Samochód zachwyca przestronnością, a na jego pokładzie może wygodnie podróżować nawet 8 osób. Luksusowe fotele mogą zawierać funkcje masażu, wentylacji czy zintegrowane schowki. Ponadto samochód możesz wyposażyć w oświetlenie Ambiente, panoramiczny dach oraz system nagłaśniający Burmester. 

Wersje Klasy V

Wersja kompaktowa

  • Długość pojazdu: 4,90 m
  • Pojemnośćprzestrzeni ładunkowej: 610 L - 4200 L

Wersja długa

  • Długość pojazdu: 5,14 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1030 L - 4630 L

Wersja ekstra długa

  • Długość pojazdu: 5,37 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1410 L - 5010 L

Dane

 

Moc silnika: 163 - 237 KM

Średnie zużycie paliwa: 7,0 L - 8,3 L/100km

 

Klasa V - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę V

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych