Samochody Mercedes-Benz z serii AMG na torze

O nas

Historia Duda-Cars rozpoczęła się od marzeń o motoryzacji, szybkich autach i niezawodności połączonej z ekskluzywnym designem. Pasją Marcina Duda, Prezesa Zarządu, od zawsze były samochody. Od lat, wspólnie z żoną Marią, budują markę, która ma korzenie w Poznaniu.

Historia firmy

 

Gdy tylko w 2005 roku pojawiła się szansa na stworzenie nowego punktu dealerskiego Mercedes-Benz w Poznaniu, zapadła decyzja i wszystko potoczyło się szybko. Wybrany został partner z rynku motoryzacyjnego - firma Auto-Watin – dysponująca wieloletnim doświadczeniem, dobrą opinią i obiektem zlokalizowanym przy ul. Ptasiej, z którym podpisano umowę powołującą nową spółkę.

 

Tak powstała firma Duda-Watin, która po rekrutacji najlepszych Pracowników, ich przeszkoleniu oraz dostosowaniu obiektu do standardów Mercedes-Benz rozpoczęła oficjalną działalność w połowie maja 2005 roku.

 

Dysponując początkowo obiektem o powierzchni ponad 2.100 m. zlokalizowanym na działce o powierzchni 7.000 m. kw., oraz przede wszystkim wysoce zaangażowaną, wykwalifikowaną załogą, wspartą nowoczesną technologią, zyskała wśród Klientów opinię specjalistów, którzy w każdym obszarze dążą do perfekcyjnej jakości. Dzięki zaangażowaniu Właścicieli oraz Pracowników szybko stała się liderem pod względem sprzedaży i obsługi samochodów Mercedes-Benz w Wielkopolsce.

13 lat, które za nami, to okres zmian, dynamicznego rozwoju oraz wielu wyróżnień, także w skali europejskiej. W roku 2008 salon uzyskał jedną z najwyższych ocen w zakresie jakości obsługi i poziomu zadowolenia Klientów Mercedes-Benz, której potwierdzeniem jest Europejską nagroda CSI No. 1. W 2011 roku, Marcin Duda, Prezes Zarządu i dotychczasowy współudziałowiec Duda-Watin, przejął udziały wspólnika i został wyłącznym właścicielem punktu dealerskiego, który zmienił nazwę na Duda-Cars.

 

W połowie 2013 roku rozpoczęła się rozbudowa i przebudowa istniejącej infrastruktury, której efektem stał się, oddany do użytku w czerwcu 2014 roku, najnowocześniejszy obiekt Mercedes-Benz w Polsce. Na powierzchni działki blisko 10.000 m kw., powstał obiekt o powierzchni użytkowej ponad 3.900 m kw. W naszym poznańskim salonie prezentowane są jednocześnie 22 samochody osobowe i dostawcze. Oferta poszerzona została o markę smart, a także duży nacisk położny został na wydzielenie przestrzeni AMG Performance Center, którego ekspozycja jest już największą w Polsce.

 

Nasze dotychczasowe zaangażowanie, pasja do motoryzacji i dbałość o szczegóły zaowocowały przyznaniem w 2014 roku najważniejszego tytułu: Dealera Roku 2014. Ta bezcenna opinia rynkowa jeszcze bardziej zmotywowała nas do ciężkiej pracy przy rozwoju firmy Duda-Cars.

 

W jubileuszowy - 10 rok działalności - wkroczyliśmy uruchamiając Stację Kontroli Pojazdów oraz wyodrębniając dział Pre-Owned, zajmujący się obsługą Klientów na najwyższym poziomie w zakresie samochodów używanych.

 

Na osi czasu naszej firmy, w 2016 roku, pojawił się właśnie przełomowy moment. W nową dekadę weszliśmy jako dealer rozszerzający zasięg swojej działalności o kolejne województwo. Dzięki przejęciu firmy Frączak, posiadającej swoje obiekty we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1 i w Lesznie przy ul. Balonowej 55, jesteśmy obecni także na Dolnym Śląsku. Pracujemy intensywnie nad tym, żebyście mogli Państwo odnaleźć ten sam najwyższy standard obsługi niezależnie od tego, który z naszych obiektów wybierzecie. Odwiedzając nasze nowe lokalizacje, spotkacie w nich ten sam Zespół, który służył pomocą pod szyldem firmy Frączak.

 

W 2017 roku rozpoczęliśmy przebudowę naszego obiektu we Wrocławiu. W rok później zaprezentowaliśmy naszym Klientom przedsmak nowego oblicza wrocławskiego salonu udostępniając zmodernizowaną cześć znajdującą na pierwszym piętrze budynku. Już wkrótce zaprosimy Państwa do w pełni przebudowanych wnętrz obiektu znajdującego się przy ul. Olsztyńskiej 1, który będzie jednym z najwcześniejszych salonów Mercedes-Benz w kraju.

 

Ale to nie wszystko – nasze ambitne plany sięgają daleko, na kolejne dziesięciolecia… Wiosną 2016 roku nabyliśmy dużą działkę w Golęczewie, na północ od Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie zjazdu z obwodnicy, gdzie na początku 2018 odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowej inwestycji Duda-Cars. Będzie to nasz kolejny po Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie obiekt, w którym w komfortowych warunkach zostaną obsłużeni dotychczasowi i nowi klienci. Wyróżniać go będzie najnowocześniejsza w kraju przestrzeń ekspozycyjna i serwisowa, dedykowana przede wszystkim samochodom dostawczym i klasycznym Mercedes-Benz. W nowym obiekcie zatrudnienie na różnych stanowiskach znajdzie kilkadziesiąt osób

 

Nasza załoga liczy już ponad 300 osób – wysokiej klasy specjalistów. Prowadzimy stałą rekrutację wyszukując najlepszych Pracowników na rynku oraz szkoląc dotychczasowych. Najważniejsze jednak, co osiągnęliśmy przez te wszystkie lata to … Wasze zaufanie!

 

Tysiące sprzedanych samochodów, dziesiątki tysięcy usług serwisowych, setki tysięcy sprzedanych części, akcesoriów i gadżetów, miliony sympatycznych spotkań podczas Waszych wizyt w salonie Poznaniu, a od niedawna także we Wrocławiu i Lesznie, oraz na setkach imprez zewnętrznych.

 

To wszystko nie spełniłoby się, bez Waszego przekonania, że Duda-Cars jest najlepszym miejscem, w którym chcecie być. Dziękujemy Wam za to niezmiernie!

 

Obiecujemy także, że przez kolejne dziesięciolecia dołożymy wszelkich starań, by to właśnie nasi Klienci stanowili centrum uwagi, by zawsze jakość obsługi była nadrzędnym celem dla nas wszystkich. Od samego początku działalności Wasza opinia o jakości naszych usług była dla nas najważniejszym motorem napędowym.

 

Dziękujemy

Duda-Cars Team

EQE SUV Mercedes-Benz

21-WRZ-2023

Kategoria: Mercedes-Benz Obejrzyj film i wygraj Mercedes-Benz EQE SUV na weekend!

Mercedes-Benz nieprzerwanie ustanawia nowe standardy, kształtując przyszłość motoryzacji. Luksus, innowacyjność, elegancja i tradycja to atrybuty, które codziennie możemy doświadczać w salonach Duda-Cars. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Cię na premierę filmu, w którym prezentujemy najnowszy model z prestiżowej gamy samochodów elektrycznych – Mercedes-Benz EQE SUV.

Przeczytaj artykuł
Mercedes-Maybach S680 Heute Voiture w Poznaniu

29-SIE-2023

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture

Limitowany, luksusowy, designerski. Połączenie siły V12 i trendów high fashion. Przed Wami Mercedes-Maybach S 680 Haute Voiture, egzemplarz o numerze 147 na 150 wyprodukowanych i dopuszczonych do sprzedaży na całym świecie. Zachwyca z zewnątrz, zapiera dech we wnętrzu - jakością, ale także odważnymi połączeniami faktur i kolorów. To model, który został zaprojektowany z myślą o miłośnikach mody. Jest odważny, jest przepiękny.

Przeczytaj artykuł

18-SIE-2023

Kategoria: Mercedes-Benz eVito. Samochód dostawczy dla Twojej firmy.

Niezawodność auta, które sprosta wszystkim wyzwaniom i zapewni bezpieczeństwo transportowanemu ładunkowi oraz kierowcy, stanowi kluczowy czynnik przy wyborze samochodu w biznesie. eVito Furgon jest jednym z takich aut, które zagwarantują Ci pewność i skuteczności podczas krótkich, jak i długich tras. A czy kupno używanego eVito jest dobrym rozwiązaniem?

Przeczytaj artykuł