• Premiery modeli VAN w Duda-Cars

    Pierwsza połowa czerwca to czas premiery nie tylko kolejnej części legendarnej serii filmów „Bad Boys” (tym razem o wymownym podtytule „Ride or Die”), ale także… najnowszych Vanów Mercedes-Benz!

    Premiera VAN we Wroclawiu

Nowe rozwiązania Mercedes-Benz: Relacja z premierowych prezentacji Van we Wrocławiu i w Golęczewie

Wydarzenia, które odbyły się w naszych salonach – 8 czerwca we Wrocławiu oraz 15 czerwca w Golęczewie – przyciągnęły licznych entuzjastów czterech kółek, gotowych poznać nowe modele samochodów dostawczych i użytkowych z oferty legendarnej marki. Czy można lepiej spędzić sobotę niż w otoczeniu pięknych aut i ludzi z pasją? Zapraszamy na relację z tych niesamowitych dni – to był istny motoryzacyjny show z emocjami na najwyższych obrotach!

Obejrzyj film z premiery w Golęczewie

Innowacje w samochodach dostawczych Mercedes-Benz

Podczas premier, odwiedzający mogli bliżej przyjrzeć się nowym modelom, takim jak Mercedes-Benz eVito Furgon , Vito Tourer, eCitan Furgon, eCitan Tourer, odświeżona wersja spalinowa Klasy V czy jej elektryczny odpowiednik EQV. Każdy z tych modeli łączy nowoczesne technologie z niezawodnością i komfortem, z których słynie Mercedes-Benz.

Wśród nowości znalazł się również Mercedes-Benz Sprinter, który teraz może pochwalić się ulepszoną gamą multimedialną. Ta zmiana znacznie podnosi komfort jazdy i funkcjonalność, co jest kluczowe szczególnie dla użytkowników, którzy codziennie korzystają z tych pojazdów w swoich firmach.

Wymieniłabym wszystkie modele, jakie były finalnie zaprezentowane: eVito Furgon, Vito Tourer, Klasa V, EQV, eCitan Tourer, eCitan Furgon i Sprinter z ulepszoną gamą multimedialną.

Testy i atrakcje dla każdego

Klienci mieli nie tylko okazję zobaczyć nowe modele na własne oczy, ale również mogli wybrać się na jazdy testowe z naszymi Doradcami Handlowymi i na własnej skórze przekonać się, co oferują najnowsze samochody dostawcze i użytkowe Mercedes-Benz. Dla tych, którzy marzyli o bardziej sportowych doznaniach, przygotowaliśmy specjalną atrakcję – możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na symulatorze AMG GT Black Series. Osoby, które uzyskały najlepszy czas jazdy na symulatorze, wygrały prawdziwą jazdę po torze podczas szkolenia AMG Performance Training.

Wyjątkowa oprawa wydarzeń

Obydwa wydarzenia uświetniły również inne atrakcje. Na miejscu obecny był DJ, który grał z podwozia specjalnie przygotowanego Sprintera Doka, tworząc niepowtarzalną atmosferę. We Wrocławiu prezentacje nowych modeli prowadzili Krzysztof Marszałek, Kierownik ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych, oraz Sławomir Mackiewicz, Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych. Natomiast w Golęczewie rolę prowadzących pełnili Dariusz Skrzyszowski i Jakub Szczepański, Doradcy Handlowi ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych.

Premiery Van w salonach Duda-Cars

Czerwcowe prezentacje premierowe  Van w Duda-Cars były pełne nowości i atrakcji, które przyciągnęły wielu miłośników motoryzacji. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zaprezentować najnowsze pojazdy dostawcze i użytkowe Mercedes-Benz w tak wyjątkowy sposób. Zachęcamy wszystkich do sprawdzenia naszej oferty nowych samochodów dostawczych.

Oferta VAN w Duda-Cars

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.