Salon Wrocław

Wrocław: nowy standard obsługi klienta Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Duda-Cars zaprasza do najnowszego, zmodernizowanego salonu we Wrocławiu! Nieprzerwanie, od 16 lat #KochamyMercedesy, stawiając na profesjonalizm i jakość. Wraz z otwarciem nowego salonu standard obsługi klientów wprowadzamy na kolejny, jeszcze wyższy poziom.

Przestrzeń, która sprzyja spełnianiu marzeń.

 

Przestrzeń została poddana modyfikacjom i modernizacji - to widoczne jest na zdjęciach. To czego nie widać, to najwyższa jakość obsługi. Zapraszamy klientów do doświadczenia najbardziej nowoczesnej formy sprzedaży i opieki posprzedażowej. Pod tymi hasłami kryją się zaawansowane technologie, interaktywność, mobilność i automatyzacja.

Wyznaczamy trendy obsługi klientów

Gdy w 2016 roku rozpoczynaliśmy działalność na Dolnym Śląsku, naszym celem było zaspokajanie potrzeb klientów i zajęcie pozycji lidera wśród dealerów Mercedes-Benz. Pozostajemy oddani temu założeniu.

 

Salon Duda-Cars to nie tylko miejsce sprzedaży nowych i używanych samochodów osobowych czy dostawczych. To wsparcie klienta na każdym etapie obsługi: profesjonalne doradztwo finansowe oraz ubezpieczeniowe, pozwalające na dopasowanie warunków umowy do indywidualnych preferencji naszych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi posprzedażowe, w tym likwidację szkód komunikacyjnych czy sprzedaż oryginalnych części i akcesoriów Mercedes-Benz.

 

Zmodernizowany serwis mechaniczny, dzięki trzystanowiskowemu aktywnemu przyjęciu, świadczy usługi jeszcze efektywniej. Nowoczesna blacharnio-lakiernia wyposażona została w zaawansowany technologicznie sprzęt najwyższej klasy. Kompleks wyróżnia się pod względem technicznym i przestrzennym.

 

Architektura obiektu, zgodna z najnowszymi wytycznymi marki Mercedes-Benz, została zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Salon wyróżnia się przestronnością, choć nie brakuje w nim także dedykowanych pomieszczeń gwarantujących prywatność rozmów. Klienci mają szerokie możliwości wyboru miejsca, w którym z pomocą Doradców Handlowych, skonfigurują swojego nowego Mercedesa na cyfrowych nośnikach systemu Digital Singage.

Mercedes-AMG, Mercedes-Maybach, EQ, Van ProCenter

W przestrzeni salonowej, na dwóch poziomach ekspozycji prezentujemy niemal 20 samochodów z gamy modelowej Mercedes-Benz. Na szczególną uwagę zasługują strefy zlokalizowane na piętrze, dedykowane Mercedes-AMGMercedes-Maybach. Ekspozycja najwyższych i najbardziej luksusowych modeli z portfolio marki zapiera dech każdemu, nie tylko najwierniejszym fanom motoryzacji. Tu wydzielone zostały strefy do rozmów klientów z doradcami.

 

Dążąc do prezentacji jak najpełniejszej oferty samochodów Mercedes-Benz i mając na uwadze trendy w motoryzacji eksponujemy modele EQ, napędzane elektrycznie. W salonie nie zabrakło przestrzeni dla miejskich aut marki smart. W przestrzeniach salonu prezentujemy auta osobowe i dostawcze: nowe i używane, które objęte są programem Mercedes-Benz Certified

Godziny otwarcia salonu Duda-Cars we Wrocławiu

Godziny otwarcia salonu
PN-PT 09:00-19:00
SO 09:00-14:00
Godziny otwarcia serwisu i działu części
PN-PT 08:00-18:00
SO

08:00-14:00

 
Godziny otwarcia blacharni
PN-PT 08:00-17:00
SO Nieczynne
Godziny otwarcia działu Finansowania i Ubezpieczeń
PN-PT 09:00-17:00
SO

Nieczynne

 

Telefon kontaktowy

+48 71 780 08 00

Odwiedź nas!

Umów się na spotkanie z doradcami już dziś. Porozmawiajmy przy kawie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych