zapytanie ofertowe Mercedes-Benz CLA Shooting Brake
 • Nowy Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

  Nowy Mercedes CLA Shooting Brake już tu jest. Dwa światy połączone ze sobą, jak ogień z wodą. Dynamika zestawiona z komfortem. Sport z rekreacją. Oryginalny styl z praktycznym zastosowaniem. Taki jest nowy Mercedes CLA Shooting Brake. Poznaj go i przekonaj się o mocy, jaka w nim drzemie.

  Czerwony Mercedes-Benz CLA ustawiony przodem

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego CLA Shooting Brake

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Uwodzący stylem w każdych warunkach – Nowy Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

  Samochód zaprojektowany, tak by połączyć ze sobą sprzeczności. Projektanci Mercedesa przygotowujący koncepcję nadwozia już po raz kolejny pokazali, jak zestawić ze sobą dynamikę coupe z praktycznością kombi. Tak powstał oszałamiający Mercedes CLA SB 2021. Jego zdecydowana linia nadwozia robi wrażenie z daleka, nie umniejszając komfortu podróży pasażerów podróżujących się w jego wnętrzu. Nowy Mercedes CLA Shooting Brake jest dostępny w różnych wersjach stylizacji nadwozia, na czele z najbardziej efektowną linią AMG, nawiązującą do sportowego dziedzictwa Mercedesa czy też wyrazistym pakietem Night zapraszającym na nocne łowy. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo takich wojaży, Twoją drogę do celu oświetlą opcjonalne reflektory MULTIBEAM LED wyposażone w adaptacyjne sterowanie każdą z diod, a o bezpieczne hamowanie zadba aktywny asystent układu hamulcowego. Bez obaw, możesz mu zaufać.

  Rozsiądź się wygodnie we wnętrzu – Mercedes CLA Shooting Brake

  Wnętrze zaprojektowane po to, by zapewnić Ci maksimum komfortu i wygody użytkowania. Do wyboru z zestawem ekranów dotykowych służących jako multimedialne centrum dowodzenia twojego CLA Shooting Brake, wielofunkcyjną kierownicą ułatwiającą sterowanie komunikacją czy oświetleniem wnętrza Ambiente, które możesz zainscenizować na 64 różne sposoby. Rozsiądź się w jego komfortowych fotelach – nowy Mercedes CLA Shooting Brake wyposażony już w standardzie w siedzenia otulające kierowcę i pasażera, może zostać również doposażony o pakiet skórzany, jak również pakiet skórzany AMG obejmujący kubełkowe fotele ze zintegrowanym zagłówkiem.

  Najbardziej wymagających zachwyci asystent komunikacji Mercedes-Benz User Experience (MBUX), umożliwiający obsługę CLA SB 2021 bez odrywania rąk od kierownicy. Z kolei system LINGUATRONIC pozwoli Ci na głosową komunikację z samochodem Mercedes-Benz CLA Shooting Brake, umożliwiającą wydawanie komend. Gotowy na nową jakość jazdy?

  • Biały mercedes cla shooting brake zaparkowany przodem na białym tle
  • Biały mercedes cla shooting brake zaparkowany tyłem na białym tle

  Wersje silnikowe

  • CLA 180 d Shooting Brake
   CLA 200 d Shooting Brake
   CLA 220 d Shooting Brake
   CLA 200 d 4MATIC Shooting Brake
   CLA 220 d 4MATIC Shooting Brake

  • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Shooting Brake
   Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Shooting Brake
   CLA 250 Shooting Brake
   CLA 250 4MATIC Shooting Brake
   CLA 180 Shooting Brake
   CLA 200 Shooting Brake

  • CLA 250 e Shooting Brake

  Potęga na wyciągnięcie ręki – Mercedes-Benz CLA Shooting Brake AMG

  AMG

  Moc jedynych takich sportowych doznań dostępnych za kierownicą Mercedesów spod znaku AMG, której możesz doświadczyć już teraz wsiadając do jednego z trzech nowych modeli CLA nim oznaczonych. Niepowtarzalna linia samochodu wzbogacona o stylizację spod szyldu AMG wzywa do działania i daje obietnicę wrażeń z jazdy. Te zapewnią dostępne w ofercie są trzy wersje silnikowe – Mercedes CLA Shooting Brake 35 AMG, 45 AMG oraz 45s AMG, wszystkie wykorzystujące do przekazania mocy zaawansowany systemy napędu na cztery koła 4MATIC i 4MATIC+. Zapewnią niepowtarzalne doświadczenia z jazdy zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i podczas szaleństw na torze. Sprawdź moc, która czai się w CLA AMG.

  Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

  Przyspieszenie: 4,9s do 4,0s od 0 do 100km/h

  Moc: 306 KM do 421 KM

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.