zapytanie ofertowe Vito
 • Nowy Mercedes-Benz Vito

  Tourer, Mixto czy Furgon? Krótki, długi czy ekstra długi? Chcesz przewieźć 8 osób w komfortowych warunkach albo bezpiecznie przetransportować towar? Modele Furgon i Tourer są obecnie produkowane także w wersji elektrycznej, specjalnie dla tych użytkowników, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań i dbają o środowisko naturalne. Poniżej zmieściliśmy ich podstawowe dane techniczne.

  mercedes-benz vito biały widok na gniazdo ładowania podczas ładowania

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Vito

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz Vito

  Samochód jest produkowany w trzech różnych wariantach, które różnią się wymiarami, danymi technicznymi i przeznaczeniem. Model Furgon powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują pojemnego pojazdu do transportu. Tourer to propozycja dla dużych rodzin, którym marzą się wspólne wyprawy. Mixto jest połączeniem dostawczego VAN-a i pojazdu osobowego.

  Modele Furgon i Tourer są obecnie produkowane także w wersji elektrycznej, specjalnie dla tych użytkowników, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań i dbają o środowisko naturalne. Poniżej zmieściliśmy ich podstawowe dane techniczne.

  Design nadwozia

  Mercedes Vito posiada charakterystyczny i dynamiczny wygląd. Osłona chłodnicy została sprzężona ze specjalnymi elementami wyposażenia DISTRONIC, Active Brake Assist i lakierowanymi zderzakami. Gwiazda Mercedesa jest umieszczona w centralnej części osłony chłodnicy i jest otoczona trzema czarnymi lamelami.

  • mercedes-benz vito biały stojący bokiem z otwartymi drzwiami
  • mercedes-benz vito biały stojący tyłem
  • mercedes-benz vito biały stojący przodem podczas ładowania

  Mercedes-Benz Vito – Wersje nadwozia oraz dane techniczne

  • Długość pojazdu: 4,89 m
   Pojemność przestrzeni ładunkowej: 0,72 m³

  • Długość pojazdu: 5,14 m
   Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1,22 m³

  • Długość pojazdu: 5,37 m
   Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1,7 m³

  • Moc silnika: 163 – 190 KM
   Średnie zużycie paliwa: 8,9 L/100km

  Mercedes-Benz Vito – Finansowanie i dodatkowe korzyści

  Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

  • Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

  •  Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje – oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

  • Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

  • Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach – Dealer Mercedes-Benz

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.