Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes w Poznaniu św. Michała

Serwis Mercedes-Benz przy ulicy Świętego Michała w Poznaniu funkcjonuje od 2005 roku. Przez 17 lat istnienia zyskał wspaniałą renomę w mieście, dzięki pracy ekspertów i specjalistów, dla których naprawy mechaniczne nie mają tajemnic. Z początkiem 2023 roku lokalizacja dołączyła do Duda-Cars. Oferujemy naprawy w dwóch serwisach w Poznaniu, dysponujemy aż dwiema Stacjami Kontroli Pojazdów. Dwie lokalizacje serwisowe w jednym mieście to nasz duży atut, ponieważ niezależnie od dzielnicy Poznania, w której mieszkasz, Twój serwis Mercedes-Benz Duda-Cars będzie zawsze blisko.

Zapisz swoją Gwiazdę na przegląd za 1 zł

W dniach 12.06-17.06.2023 r. w serwisie Duda-Cars przy ulicy św. Michała 20 możesz wykonać przegląd swojego Mercedesa za 1 zł. Sprawdzenie układu hamulcowego, poziomu oleju czy kontrola stanu podwozia to tylko kilka elementów, które zostaną wykonane w trakcie przeglądu, tak aby Twój Mercedes był gotowy na letni sezon! Wystarczy, że przy wypełnieniu formularza zaznaczysz „Przegląd za 1 zł."

Poznajmy się na nowo

Wybierz się w motoryzacyjną podróż między przeszłością a przyszłością!
W dniach 12-17.06. odwiedź Duda-Cars przy ulicy św. Michała 20 i skorzystaj z mocy atrakcji. W programie znajduje się nie tylko przegląd za 1zł ale również:

  •  ocena stanu technicznego Waszych klasycznych Mercedes-Benz,
  •  prezentacja samochodów z oferty sprzedażowej Legends Duda-Cars,
  •  jazdy testowe całą flotą elektrycznych Mercedes-EQ!

Dołącz do wydarzenia żeby żadna informacja Ci nie umknęła -> https://fb.me/e/1h1iJNFjz

Godziny otwarcia serwisu Mercedes-Benz w Poznaniu

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT 07:00-18:00
SO 08:00-14:00
Godziny otwarcia stacji kontroli pojazdów
PN-PT 08:00-18:00
SO 09:00-14:00
Godziny otwarcia salonu samochodów używanych
PN-PT 09:00-17:00
SO 09:00-14:00

 

Numer Telefonu

+48 61 628 66 90

Drugi serwis Duda-Cars w Poznaniu

Klienci Mercedes-Benz cenią sobie najwyższą jakość i bezpieczeństwo. W Duda-Cars gwarantujemy obie te cechy i jeszcze więcej. Dysponujemy w Poznaniu dwoma serwisami Mercedes-Benz. Wybierz, który z nich jest Ci bliższy.

 

Serwis Mercedes przy Świętego Michała

Wybierz Twój serwis Mercedes-Benz w Poznaniu. Szeroki zakres usług. Zyskasz najwyższą jakość napraw i precyzję pracy, profesjonalną i przyjazną obsługę klienta.

Nasz zespół zadba o szybki czas naprawy. Korzystamy z oryginalnych części zamiennych dla Twojego Mercedesa. Stawiamy na jakość i przejrzyste informacje o cenach i terminach naprawy. Zaufaj nam, tak jak zaufali stali klienci.

Oferta serwisu Mercedes. Poznań Świętego Michała

Realizujemy bieżące naprawy serwisowe. Dzięki nowoczesnym technologiom i inwestycjom w rozwój kompetencji pracowników i zakup niezbędnego sprzętu naprawy realizujemy szybciej i dokładniej. Oferujemy pakiety serwisowe, przeglądy sezonowe.

W serwisie Mercedes w Poznaniu wymienisz koła, zdezynfekujesz klimatyzację. Oferujemy czyszczenie układu paliwowego, układu olejowego. Serwisujemy samochody starsze niż 4 lata. Dostępne są pakiety 4+. Serwis dla samochodów osobowych i dostawczych Mercedes-Benz.

serwis Mercedes przy Świętego Michała

Serwis dostawczych Mercedesów. Naprawa Vanów w Poznaniu

Wszystkie klasy i rodzaje Mercedes-Benz otaczamy profesjonalną opieką serwisową. Realizujemy bieżące przeglądy i naprawy dostawczych Mercedesów. Dzięki zaawansowanym technologiom i zespołom specjalistów naprawiamy dostawcze Mercedes-Benz w każdym wieku i w każdym stanie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarantującym jakość i satysfakcję użytkowników furgonów.

Sprawimy, by Twój Tourer lub Furgon był w jak najlepszej formie po opuszczeniu serwisu przy Świętego Michała w Poznaniu.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych