AMG Driving Academy 2022

Wielkimi krokami zbliża się sezon kultowych już szkoleń spod znaku AMG Driving Academy. Mamy dla Ciebie pełny terminarz oraz wszelkie informacje potrzebne do wyboru szkolenia idealnego dla Ciebie. Dołącz do najszybszej rodziny świata z Duda-Cars!

Szkolenia 2022 – terminy oraz ceny. Dołącz do najszybszej rodziny świata!

Przedstawiamy dostępne w sezonie 2022 terminy szkoleń wraz z kosztem uczestnictwa. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona! Poniżej dowiesz się więcej o każdym z nich:

 

Szkolenie bezpiecznej jazdy - Safety Experience - 1800 zł netto za osobę:

 

 

Termin: Czwartek, 23.06.2022

Miejsce: Tor Bednary k. Poznania

 

 

 

AMG Driving Experience:

 

AMG Performance Training - Race Track Only - 5700 zł netto za osobę

Termin: 03.07.2022 niedziela

Miejsce: Tor Silesia Ring, Kamień Śląski

 

 

AMG Performance Training – pakiet z noclegiem I kolacją przed szkoleniem - 6000 zł netto za osobę

Data: Sobota, 02.07.2022 (przyjazd w piątek 01.07, kolacja, nocleg, szkolenie sobota 02.07.)

Miejsce: Tor Silesia Ring, Kamień Śląski

 

 

TOR JASTRZĄB AMG Experience Training - 3300 zł netto za osobę

Data: 31.08.22 - środa

Dowiedz się więcej o szkoleniach

Safety Experience – Szkolenie Bezpiecznej Jazdy

Kultowy już program szkolenia bezpiecznej jazdy związanego z prezentacją systemów bezpieczeństwa i doskonalenia technik jazdy na torze, w samochodach marki Mercedes-Benz oraz Mercedes-EQ. Podczas szkolenia nasi Klienci będą mogli nabyć wiedzę teoretyczną oraz praktyczną na temat bezpiecznej jazdy, pogłębić swoją wiedzę w zakresie nowości technologicznych oraz produktów Mercedes-EQ, a przede wszystkim nauczyć się jak prawidłowo reagować na drodze w niebezpiecznych sytuacjach.

Dwa Bloki tematyczne:

  • Na wykładach teoretycznych dowiesz się wszystkiego o systemach bezpieczeństwa i systemach jezdnych. Zostaną również omówione takie zagadnienia, jak nadsterowność, podsterowność, techniki skrętu czy balansowanie środkiem ciężkości. 

 

  • W części praktycznej przekonasz się jak działają systemy aktywnego bezpieczeństwa, rozwiniesz swoje umiejętności z zakresu bezpiecznej jazdy oraz nauczysz się, jak sprawnie omijać przeszkody i wracać na pożądany tor jazdy. 


 

AMG Experience Training

To wstęp do świata szkoleń AMG oraz wyższych poziomów programów wyścigowych AMG. Experience Training to program dostosowany do indywidualnych potrzeb, różniący się zakresem oraz ćwiczeniami z jazdy. Dodatkowo rozszerzony o absolutne podstawy technik driftu, ale przede wszystkim dający możliwość poznania bardzo dużej gamy modelowej AMG dzięki zastosowaniu modułu AMG Emotion Tour z wykorzystaniem takich aut jak Klasa G 63 AMG, E 63 AMG, AMG GT 4-Door czy najmocniejszy AMG GT R.

AMG Performance Training

To idealny program, aby poczuć prędkość i emocje jakie generują samochody Mercedes-AMG, podczas modułów doskonalących technikę bezpiecznej oraz sportowej jazdy. Ćwiczenia obejmują szybkie slalomy, kontrolowany poślizg, trenujemy różnego rodzaju techniki awaryjnych hamowań. W programie AMG Performance nie brakuje również elementów stricte sportowych takich jak treningi szybko pokonywanych zakrętów jazdy w systemie Lead & Follow oraz sportowej rywalizacji. Zwieńczeniem całodniowego szkolenia Performance jest tradycyjnie AMG Race Taxi - jazda na „gorącym” prawym fotelu z jednym z doświadczonych instruktorów.

 

Dołącz do nas, poznaj moc Mercedes-AMG, poczuć wyjątkowe sportowe emocje!

 

  • Profesjonalne tory wyścigowe gwarantujące sportowe emocje – najnowocześniejsze obiekty spełniające najwyższe normy,
  • Najszybsza rodzina aut Mercedes-AMG,
  • Doświadczenie – zespół 9 certyfikowanych instruktorów AMG, utytułowanych kierowców wyścigowych i rajdowych,
  • Indywidualne podejście – mniejsze grupy treningowe, wybrane moduły szkoleniowe w formule 1:1.

Zobacz jak wyglądał dotychczasowe szkolenia AMG Driving Academy z Duda-Cars

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij dane kontaktowe oraz zaznacz szkolenia które Cię interesują, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oraz rezerwacji miejsca.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych