AMG driving Academy szkolenia 2022

AMG Driving Academy 2023

Trwa sezon 2023 najbardziej emocjonujących i kultowych szkoleń spod szyldu AMG Driving Academy! Sprawdź dostępne terminy i dołącz do najszybszej rodziny świata z Duda-Cars!

Szkolenia 2023 – Skorzystaj z promocyjnych cen!

Safety Experience – Tor Bednary

- 27 lipca -czwartek - 2 wolne miejsca.

Cena promocyjna tylko do 21.04.: 2 400 2 000 zł netto/os.

 

AMG DISCOVER Training - Tor Jastrząb

- 14 września - czwartek - 9 wolnych miejsc.

Cena promocyjna tylko do 21.04.: 3 700 3 500 zł netto/os.

 

AMG Performance Training (jednodniowe) - Silesia Ring

- 18 czerwca - niedziela - 5 wolnych miejsc.

- 16 sierpnia - środa - 4 wolne miejsca.

- 20 sierpnia - niedziela - 2 wolne miejsca.

Cena promocyjna tylko do 21.04.: 6 400 6 200 zł netto/os.

 

AMG Performance Training (z noclegiem) – Silesia Ring

- 12-13 czerwca - 10 miejsc – poniedziałek-wtorek - 8 wolnych miejsc.

Cena promocyjna tylko do 21.04.: 6 900 6 700 zł netto/os.

Wybierz szkolenie dla siebie.

Safety Experience- Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa jazdy.


Safety Experience - naucz się bezpiecznie reagować w niespodziewanych sytuacjach na drodze i poczuj się pewnie za kierownicą. Weź udział w niepowtarzalnym Mercedes-Benz Safety Experience. To innowacyjny program skierowany bezpośrednio do wszystkich klientów. Został on przygotowany na podstawie wieloletniego doświadczenia instruktorów Driving Academy. 

Szkolenie przeprowadzą licencjonowani instruktorzy, którzy podczas zajęć teoretycznych, jaki i praktycznych nauczą Cię, jak bezpiecznie i pewnie czuć się za kierownicą oraz pokażą pełne spektrum możliwości samochodów.Wśród instruktorów są Mistrzowie Polski i Europy w motosporcie. Całość szkolenia odbywa się pod okiem kilkukrotnego Mistrza Polski oraz pilota rajdowego z ponad 15 letnim doświadczaniem – Roberta Hundli.

 

  • Na wykładach teoretycznych dowiesz się wszystkiego o systemach bezpieczeństwa i systemach jezdnych. Zostaną również omówione takie zagadnienia, jak nadsterowność, podsterowność, techniki skrętu czy balansowanie środkiem ciężkości. 
  • W części praktycznej przekonasz się jak działają systemy aktywnego bezpieczeństwa, rozwiniesz swoje umiejętności z zakresu bezpiecznej jazdy oraz nauczysz się, jak sprawnie omijać przeszkody i wracać na pożądany tor jazdy. 

 

Bednary Driving City to jeden z najlepszych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Europie wyposażony w profesjonalne moduły szkoleniowe, m.in. nawadniane płyty poślizgowe, kurtyny wodne, specjalistyczny szarpak czy unikalne na skalę europejską sztuczne wzniesienie wyposażone w mechaniczne przeszkody.

AMG Discover Training

To wstęp do świata szkoleń AMG oraz wyższych poziomów programów wyścigowych AMG. Discover Training to program dostosowany do indywidualnych potrzeb, różniący się zakresem oraz ćwiczeniami z jazdy. Dodatkowo rozszerzony o podstawy technik driftu, ale przede wszystkim dający możliwość poznania bardzo dużej gamy modelowej AMG. W ciągu całego dnia uczestnicy mogą lepiej poznać m.in. C63 S E Performance, SL63, EQS 53 AMG czy GT 63 S E Performance

AMG Performance Training

Maksymalna dawka emocji. Drugi, najbardziej zaawansowany etap szkoleń AMG. Przeznaczony dla osób, które chcą doszlifować swoje umiejętności jazdy na torze, a duże prędkości i jazda sportowa nie są im obce.

Do wyboru z wersją z noclegiem oraz bez.

 

Dołącz do nas, poznaj moc Mercedes-AMG, poczuć wyjątkowe sportowe emocje!

  • Profesjonalne tory wyścigowe gwarantujące sportowe emocje – najnowocześniejsze obiekty spełniające najwyższe normy,
  • Najszybsza rodzina aut Mercedes-AMG,
  • Doświadczenie – zespół 9 certyfikowanych instruktorów AMG, utytułowanych kierowców wyścigowych i rajdowych,
  • Indywidualne podejście – mniejsze grupy treningowe, wybrane moduły szkoleniowe w formule 1:1.

Zobacz jak wyglądał dotychczasowe szkolenia AMG Driving Academy z Duda-Cars

Zapisz się na szkolenie

Wypełnij dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółów oraz rezerwacji miejsca.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych