• Duda-Cars partnerem Wrocław Fashion Week 2024

    W Duda-Cars #KochamyMercedesy, ale to nie wszystko. Łączymy to, co pozornie niewiele ma ze sobą wspólnego. Modę i motoryzację. Od 24 do 26 maja partnerowaliśmy Wrocław Fashion Week – pokazom mody zrównoważonej. Dlaczego podjęliśmy tę decyzję? Fascynuje nas młode pokolenie, chcemy lepiej poznać Gen Z i dać im szansę poznać nas. Pragniemy rozmawiać z lokalną społecznością o jej potrzebach, planach i marzeniach. Wspieramy polskie małe marki tworzące w sposób ekologiczny i dążymy do edukacji w zakresie less waste. Razem chcemy budować lepszą przyszłość.

Mercedes-Benz i zrównoważona moda we Wrocławiu

W ostatni weekend maja, Dawna Pralnia we Wrocławiu stała się centrum mody i ekologii. Nasze w pełni elektryczne i bezemisyjne modele Mercedes-Benz – EQE, EQE AMG SUV, EQA oraz EQV – były gwiazdami tego wydarzenia, przyciągając uwagę miłośników motoryzacji i mody.

Ekskluzywna debata o zrównoważonym rozwoju

Podczas wydarzenia, nasz Product Expert Wiktor Krutz,  wziął udział w pasjonującej debacie na temat zrównoważonego rozwoju. Dyskusja obejmowała kluczowe tematy, takie jak definicja zrównoważonego rozwoju w kontekście działalności Duda-Cars,  wyzwania stojące przed branżą motoryzacyjną oraz strategie, które wdrażamy, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i regulacjom dotyczącym ochrony środowiska. Te pytania stały się impulsem do inspirującej wymiany myśli i Jak podkreśla sam Wiktor „Mimo że reszta uczestników debaty nie ma na co dzień styczności z branżą motoryzacyjną, nasze plany i filozofia spotkały się z ciepłym przyjęciem i aprobatą. Pokazuje to, że idea zrównoważonego rozwoju nie jest obca społeczeństwu, a więc i naszym klientom.”

Kreatywna współpraca z projektantami

W Duda-Cars troszczymy się o naszą planetę i dziedzictwo dla przyszłych pokoleń. Kilka lat temu stworzyliśmy linię eco produktów, które zostały wykonane z naszych nieaktualnych bannerów reklamowych. Chcąc pójść o krok dalej, zorganizowaliśmy konkurs dla młodych projektantów.  Jego celem było wyłonienie osoby, która zajmuje się szerzeniem proekologicznych inicjatyw. Zwyciężczynią została Wiktoria Sikorska, której pasja do ekologii i innowacji doskonale współgra z naszymi wartościami. Już w listopadzie, podczas FashiON! Experience w naszym salonie Duda-Cars we Wrocławiu,

Wrocław Fashion Week był dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania naszych innowacyjnych modeli, ale również szansą na spotkania z Wami. Wymieniliśmy wiele rozmów i doświadczeń z przedstawicielami pokolenia Z, co jeszcze bardziej uświadomiło nas o konieczności aktywnego promowania zrównoważonego rozwoju. Było to wydarzenie pełne stylu, technologii i ekologicznej świadomości, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.