EQS SUV 450

Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość.

Elektryczny SUV Mercedes-Benz

Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

 

 

EQS SUV: wersje i ceny

EQS SUV oferuje 3 warianty napędowe: EQS SUV 450+, EQS SUV 450 4Matic oraz EQS SUV 580 4Matic. Już teraz możesz go zamówić u swojego Doradcy w Duda-Cars. KONTAKT: https://duda-cars.pl/kontakt/

 

EQS SUV

 

Model o podwyższonym podwoziu kosztuje średnio 60 tysięcy zł więcej od limuzyny. Pierwsza kosztuje, bagatela, 590 tys. 800 zł, kolejna już 608 tys. 800 zł, a topowa 736 tys. 300 zł. Podstawowy model ma napędzaną tylko jedną oś, a za napęd, podobnie jak w wersji z napędem 4x4, odpowiada silnik elektryczny o mocy 265 kW. Najmocniejszą odmianą jest EQS SUV 580 4Matic, w której łączna moc 400 kW seryjnie przenoszona jest na wszystkie koła.

 

Mercedes EQS SUV — ceny minimalne wersji napędowych:

 

  • EQS SUV 450+ 360 KM — od 590 800 zł,
  • EQS SUV 450 4MATIC — od 608 800 zł,
  • EQS SUV 580 4MATIC — od 736 300 zł.

 

EQS SUV: zasięg

 

EQS limuzyna i SUV to modele topowe wśród Mercedes-EQ. Jakość wykonania, rozwiązania technologiczne, luksusowy design – nie mają sobie równych. To samo tyczy się zasięgu. Elektryczna limuzyna oferuje zasięg na poziomie nawet do 732 KM. Wersja SUV, ze względu na gabaryty i wagę, zasięg nieco niższy, ale nadal imponujący – 633 KM.

 

EQS SUV

 

EQS SUV: wyposażenie

 

EQS SUV zachwyca już z zewnątrz – w każdej wersji wyposażenia atrapa grilla przykuwa uwagę, tak samo jak spiralne lampy z tyłu. W zależności od wersji wyposażenia możemy wybierać spośród wielu wariantów 20 i 21-calowych obręczy kół ze stopów lekkich.

 

Wnętrze EQS SUV

 

Wnętrze stanowi definicję luksusu, komfortu i wygody. Projektanci wybrali miękką, perforowaną skórę, drewniane wykończenia. Środek auta jest zachwycająco ergonomiczny, a wszystkie kształty – opływowe. Konfigurując samochód możecie mieć pewność, że już w wersji podstawowej, wydaniu Electric Art, wyposażenie będzie bogate. Chętni mogą jednak zdecydować się także na opcjonalne pakiety — np. AMG kosztujący dodatkowe 23 036 zł.

 

Design EQS SUV

 

EQS SUV: dla rodziny

 

Model GLS jest nazywany samochodem dla rodziny o pięciogwiazdkowych potrzebach. W przypadku EQS SUV nie jest inaczej! To propozycja dla osób kochających luksus, design i nie idących na kompromis. Dodatkowo, samochód daje obietnicę lokalnej zeroemisyjności. EQS SUV już niebawem w Duda-Cars. Już teraz możesz go zamówić u swojego Doradcy!

Powrót do listy artykułów
Wnętrze 190SL

2022-09-13

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-AMG SL w Duda-Cars

SL to znany na całym świecie znak rozpoznawczy wyjątkowej tradycji samochodów sportowych Mercedes-Benz. Od 70 lat skrót ten oznacza “sportowy i lekki” (niem. sport-leicht), jest synonimem prędkości i dynamiki w motoryzacji. Dzisiaj, po 7 (szczęśliwych) dekadach historia SL zatacza pętlę, niczym na torze wyścigowym.

Przeczytaj artykuł
Koszulka z bawełny. Klasa G Duda-Cars

2022-08-24

Kategoria: Mercedes-Benz Odzież Mercedes-Benz w Duda-Cars. Kolekcja #KochamyMercedesy

#KochamyMercedesy nie jest pustym sloganem. Nasza miłość do Mercedesów trwa nieprzerwanie od ponad 30 lat, a od 17 dzielimy się nią z Wami. Od teraz na kolejnym poziomie!

Przeczytaj artykuł
×