zapytanie ofertowe Mercedes-Benz EQS SUV
 • Nowy EQS SUV – elektryczny SUV Mercedes-Benz

  EQS SUV to potężniejsza wersja elektrycznej limuzyny, którą pokochali klienci Duda-Cars. Tak jak spalinowy model, GLS, jest nazywany samochodem dla rodziny o pięciogwiazdkowych potrzebach – EQS SUV również spełnia najwyższe wymagania! To propozycja dla osób kochających luksus, design i nie idących na kompromis. Dodatkowo, samochód daje obietnicę lokalnej zeroemisyjności.

  Biały Mercedes-Benz EQS SUV stojący przodem w salonie mercedesa

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego EQS SUV

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz EQS SUV

  Model EQS ledwie zdążył nas przyzwyczaić do najwyższego wymiaru luksusu i zaawansowanych technologii. Dopiero co Mercedes-Benz, a właściwie Mercedes-EQ, czyli elektrycznie napędzana gwiazda, zaskoczył klientów i miłośników motoryzacji prezentacją modelu EQE. Mniejszy od EQS elektryk łączy pierwiastek sportowy z maksimum wygody i… ciszą.

  EQS SUV: napęd i zasięg

  Duże odległości. Krótki czas ładowania. EQS SUV oferuje zasięg do 632 kilometrów. System ładowania prądem stałym umożliwia szybkie ładowanie baterii wysokiego napięcia z mocą do 400 kW], ładowanie prądem zmiennym możliwe jest z mocą do 11 kW (opcjonalnie 22 kW).

  Dzięki współdziałaniu napędu elektrycznego, trybów jazdy, systemów wspomagających, zarządzania akumulatorami i zasięgiem, strategii rekuperacji i nawigacji z Electric Intelligence można doświadczyć holistycznie pojmowanej elektromobilności.

  • Biały Mercedes-Benz EQS SUV stojący przodem przed salonem mercedesa
  • zbliżenie na nazwe modelu na samochodzie EQS
  • biały mercedes EQS SUV stojący tyłem w salonie mercedesa

  EQS SUV: design i aerodynamika

  EQS SUV to limuzyna, ale o wyższych gabarytach. Zoptymalizowany aerodynamicznie „Purpose Design” ma pozytywny wpływ na zasięg elektryczny – dzięki temu EQS SUV wyznacza nowe standardy. Większość konstrukcji kół jest zoptymalizowana pod względem aerodynamicznym, co przyczynia się do ogólnej efektywności pojazdu. Nie tylko w zakresie zwiększania zasięgów, ale także designu i bezpieczeństwa jazdy. Dzięki DIGITAL LIGHT poznasz innowacyjną technologię reflektorów. System HD działa jak rzutnik i reaguje światłem o wysokiej rozdzielczości na zmieniające się warunki na drodze, na pasie ruchu lub warunki pogodowe i dodatkowo fascynuje swoimi funkcjami projekcyjnymi.

  EQS SUV jest liderem nawet podczas parkowania: układ kierowniczy z tylną osią umożliwia regulację kąta skrętu kół nawet o 10° i znacznie redukuje promień skrętu. Podczas manewrowania Twój pojazd wygląda prawie tak samo poręcznie jak samochód kompaktowy. Natomiast przy wyższych prędkościach jedziesz z suwerennością długiego rozstawu osi.

  W tym designerskim aucie istotne są nie tylko duże elementy, ale także detale. Czarna osłona chłodnicy, jak w innych modelach Mercedes-EQ, została ozdobiona srebrnymi gwiazdami, które przepięknie prezentują się na gładkiej powierzchni. Niewątpliwą atrakcją jest misternie zaprojektowane wnętrze tylnych świateł LED: elementy świetlne zostały zaprojektowane w kształcie zakrzywionej spirali 3D. W połączeniu z pasem świetlnym rozciągającym się na całą szerokość pojazdu, typowa dla marki sygnatura świetlna Mercedes-EQ pokazuje swój blask.

  EQS SUV: wnętrze i wyposażenie

  Mercedes-EQ EQS SUV to samochód luksusowy, w każdym calu. Swoim wnętrzem zaprasza do odczuwania przyjemności z jazdy, ale daje zdecydowanie więcej niż możliwość przemieszczania się z punktu A do B. EQS SUV dostępny jest w pakietach Advanced, Advanced Plus, Premium i Premium Plus, które różnią się od siebie – ale każdy jest niesamowicie ekskluzywny.

  Sound Experience: EQS SUV wyposażony jest w doskonały system udźwiękowania, który spełnia najwyższe standardy komfortu akustycznego. Jazda staje się przeżyciem akustycznym z emocjonalną inscenizacją dźwiękową: Różne Sound Experiences w połączeniu z systemem Burmester® Surround Sound System umożliwiają indywidualną konfigurację. Opcjonalny dźwięk jazdy we wnętrzu dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy i interakcji. Uwielbiasz muzykę? W EQS SUV pokochasz ją jeszcze bardziej – dźwięki będzie uwydatniać cisza napędu.

  Cyfrowy kokpit: Hyperscreen rozciąga się na całą szerokość wnętrza. Za eleganckim szkłem ochronnym aż trzy ekrany łączą się w jeden wyświetlacz. Zamiast konieczności przechodzenia do podmenu, proaktywny, zerowy interfejs użytkownika uczy się na podstawie Twoich decyzji i dostarcza właściwych informacji we właściwym czasie. Dzięki wyświetlaczowi MBUX Augmented Reality Head-up świat wirtualny i rzeczywisty łączą się, a informacje nakładają się na dużą powierzchnię, aby pomóc Ci pewnie dotrzeć do celu.

  Wnętrze EQS SUV jest ekskluzywne dzięki użytym do wykończenia materiałom tapicerki i powierzchni. Miłośnicy Mercedes-Benz doceniają detale, takie jak drewniane elementy wykończenia ze wzorem w postaci gwiazdy, który jest laserowo nanoszony na drewno magnolii o otwartych porach, a następnie wypełniany w procesie precyzyjnego tłoczenia.

  EQS SUV jest seryjnie wyposażony w zawieszenie AirMatic! System z amortyzacją o ciągłej regulacji ADS+ reaguje szczególnie wrażliwie i reguluje prześwit w sposób zmienny, aby zwiększyć zarówno wydajność i komfort. Oprócz programów ECO, COMFORT, SPORT i INDIVIDUAL wersje 4MATIC oferują kolejny program jazdy DYNAMIC SELECT: OFFROAD przystosowuje pojazd do jazdy poza utartymi szlakami. Poziom pojazdu podnosi się o 25 mm; przy prędkościach powyżej 80 km/h obniża się z powrotem do normy.

  Jesteś przyzwyczajona/y do nowoczesnych rozwiązań w swoim inteligentnym domu? Zaufaj technologiom Mercedes-Benz, które przenosimy do wnętrza pojazdów. EQS SUV wyposażony jest w filtr HEPA, który skutecznie zmniejsza zanieczyszczenie powietrza. Dodatkowo funkcja ENERGIZING AIR CONTROL Plus nadzoruje jakość powietrza wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Zależnie od wartości pomiarowej Mercedes przełącza się automatycznie między trybem świeżego i recyrkulowanego powietrza.

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.