Nowy Mercedes-Benz Citan

Samochody spod znaku Mercedesa nie mają jednego oblicza. Kojarzą się z jednej strony z luksusowymi pojazdami, często o iście sportowych inklinacjach. Z drugiej natomiast – są to bardzo rodzinne auta, które z uwagi na swoją niezawodność i komfortowe wnętrza sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, najczęściej związanym z eksploatacją w mieście. Jednak istnieje jeszcze trzecia, nie mniej prawdziwa twarz Mercedesa, a mianowicie samochody dostawcze.

Oferta specjalna - Citan Furgon

Nowy Citan Furgon to gigantyczne możliwości i niezawodne codzienne wsparcie Ciebie i Twojej firmy. Teraz w Duda-Cars wyjątkowa oferta wyprzedażowa rocznika 2022.

 

Nowy Citan Furgon 110 CDI czeka na Ciebie w ofercie z gwarancją przedłużoną do 4 lat i ratą od 760 zł netto miesięcznie!

 • Czas trwania umowy: 60 miesięcy
 • Wpłata początkowa: 45% wartości pojazdu
 • Wykup pojazdu: 25% wartości pojazdu
 • Rata miesięczna: 766 zł netto

Możesz również skorzystać z finansowania w formie najmu długoterminowego Lease&Drive 1%!

 • Czas trwania umowy: 24 miesiące
 • Średnioroczny przebieg: 20 000 km
 • Wpłata wstępna: 25% wartości pojazdu
 • Rata miesięczna: 1 277 zł brutto

Finansowanie dopasuje do Twoich indywidualnych potrzeb wypełnij formularz kontaktowy, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać najbardziej odpowiednie opcje.

Mercedes-Benz Citan – wymiary

Po raz pierwszy samochody Mercedes-Benz Citan opuściły fabryki w 2012 roku i wtedy właśnie ten model dostawczy został zaprezentowany światu. Produkcja pierwszej serii Mercedesa Citana zakończyła się w 2021 roku. Od tego czasu niemiecki producent wypuszcza modele drugiej serii, o unowocześnionej linii nadwozia, bardziej opływowych kształtach i lepszych osiągach. Zwróćmy zatem uwagę na to, co może zaoferować nam Mercedes-Benz Citan 2021.

Omawiany pojazd jeszcze w 2021 roku występował w kilku wersjach, z czego najbardziej znane to Mercedes-Benz Citan Long i Mercedes Citan Extra Long. Różnią się one między sobą długością pojazdu oraz pojemnością przestrzeni ładunkowej. Pierwsza wersja – długa, o długości 4,32 metra i pojemności przestrzeni ładunkowej 3,1 metra sześciennego. Z kolei ekstra długa wersja samochodu Mercedes-Benz Citan ma aż 4,7 metra długości i 3,8 metra sześciennego możliwości załadunku. Robi wrażenie, prawda?

 

Furgon Mercedes-Benz Citan – dane techniczne

Druga seria pojazdów dostępna obecnie w salonach samochodowych dzieli się na warianty – Furgon oraz Tourer. Mercedes-Benz Citan Furgon stanowi połączenie funkcjonalności samochodu dostawczego i typowego dla wszystkich samochodów spod znaku Mercedesa komfortu. Producent zdecydowanie przyzwyczaił użytkowników do doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności. W Furgonie można dostrzec to bardzo łatwo, bowiem samochód gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych podczas jazdy elementów, dlatego też otwarcie okna, obniżenie lub podwyższenie temperatury, zmiana pozycji fotela pasażera i kierowcy czy też sterowanie wbudowanym radiem, które w obecnych czasach sprowadza się do centrum multimedialnego z prawdziwego zdarzenia, nie stanowi problemu dla którejkolwiek z osób obecnych we wnętrzu pojazdu. 

Dostępność i przejrzystość – zarówno na desce rozdzielczej, jak i w pozostałych częściach samochodu – jest niebywałym plusem Citana. Ponadto, mimo że samochód jest z założenia przeznaczony do zastosowań dostawczych, zostały w nim zastosowane bardzo estetyczne rozwiązania, takie jak wskaźniki na tablicy zlokalizowanej w centralnej części pojazdu.

 

Mercedes Citan Tourer. Co warto o nim wiedzieć?

Kolejnym wariantem jest Mercedes-Benz Citan Tourer. Jego niezwykle komfortowe siedzenia pozwalają na wygodne przebycie tym pojazdem wielu setek kilometrów w pełni dobrego samopoczucia. Do dyspozycji podróżujących są zamontowane w ergonomicznych fotelach podparcia boczne, które odciążają kręgosłup i dają plecom odrobinę przyjemności, nawet w długiej trasie. Samochód ma także łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej, dzięki czemu nie tylko transport załadunku, ale również familijne wyprawy z dziećmi – nad morze, w góry czy w jakiekolwiek inne miejsce – staną się znakomitą przygodą przeżywaną z uśmiechami na twarzach. Jeśli jednak zechcesz wykorzystać swojego Citana do transportu większej liczby towarów, możesz złożyć tylną kanapę i powiększyć przestrzeń przeznaczoną do załadunku o kilkaset litrów.

Sprawdźmy teraz, jakie silniki oferuje nowy Mercedes-Benz Citan. Są to jednostki benzynowe o mocy od 95 do 116 koni mechanicznych. Średnie zużycie paliwa podczas jazdy Citanem oscyluje wokół 5,7 litra na 100 kilometrów, co niewątpliwie świadczy o jego kolejnej zalecie – ekonomicznej jeździe. Ten aspekt jest szczególnie odczuwalny w przypadku regularnego pokonywania kilkusetkilometrowych dystansów, których celem jest dostawa towarów.

 

Wersje Citana

Wersja długa
 • Długość pojazdu: 4,32 m
 • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,1 m³

Wersja ekstra długa

 • Długość pojazdu: 4,70 m
 • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,8 m³

Dane

 

Moc silnika: 95 - 116 KM

Średnie zużycie paliwa: 5,7 L/100km

 

Citan - Finansowanie i korzyści

Nowy Mercedes Citan nie bez powodu uzyskał pierwsze miejsce w międzynarodowym plebiscycie Najlepszy Samochód Dostawczy 2022. Jego funkcjonalność, aparycja oraz wygoda, jaką gwarantuje korzystanie z tego pojazdu, zdecydowanie przemawiają za tym, że wybór jurorów był słuszny.

 

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

 

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Citana

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych