zapytanie ofertowe eCitan
 • Furgon czy Tourer? Towarowy czy osobowy? Porównaj obie wersje elektrycznego modelu eCitan.

  Mercedes-Benz eCitan Furgon i Tourer to nowoczesne rozwiązania dla osób poszukujących ekologicznych i wszechstronnych samochodów. Oba modele wyróżniają się eleganckim designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, zapewniającymi komfort użytkowania. Poniżej znajdziesz podstawowe dane techniczne oraz charakterystykę obu wersji.

  widok na samochody ecitan z góry

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Citana

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes eCitan Furgon

  Model Furgon został stworzony z myślą o przedsiębiorcach potrzebujących pojemnego pojazdu do transportu. Jego przestronna przestrzeń ładunkowa sprawia, że idealnie nadaje się do przewozu towarów, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki trzem liniom wyposażenia – BASE, PRO i Mixto – dostosujesz auto tak, aby idealnie pasował do potrzeb transportowych Twojej firmy. 

  Ładowanie eCitana

  Dzięki elastycznemu systemowi ładowania prądem zmiennym, masz możliwość szybkiego i łatwego naładowania swojego pojazdu nawet do 11 kW (w trybie 3-fazowym). Oznacza to, że możesz ładować swój eCitan zarówno przy użyciu Wallboxa, jak i na publicznych stacjach ładowania czy nawet z domowego gniazdka. Gniazdo ładowania zostało umieszczone za charakterystyczną gwiazdą Mercedesa, centralnie w osłonie chłodnicy, zapewniając wygodny dostęp. 

  Design nadwozia

  Mercedes eCitan wyróżnia się dynamicznym i nowoczesnym wyglądem. Charakterystyczne elementy zewnętrznego wyposażenia, takie jak pakiet Dynamic, reflektory LED, lusterka sterowane elektrycznie czy zderzaki lakierowane w kolorze nadwozia, prezentują się doskonale. Gwiazda Mercedesa, czyli nasz symbol prestiżu i jakości, znajduje się w centralnej części osłony chłodnicy, otoczona trzema czarnymi lamelami. 

  Mercedes-Benz eCitan – Dane techniczne

  Moc: do 90 kW 

   

  Zasięg: do 292 km (Furgon), 279 km (Tourer) 

   

  Czas ładowania: ok. 38 min. na stacjach szybkiego ładowania  

   

  Długość:  

  Tourer w wersji standardowej – 4,5 m 

  Furgon w wersji długiej – 4,5 m 

  Furgon w wersja ekstradługiej – 4,9 m  

  Mercedes-Benz eCitan – Finansowanie i dodatkowe korzyści

  Zespół Finance&Insurance.me to kadra wykwalifikowana i doświadczona w dziedzinie finansów i ubezpieczeń. Z łatwością potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę dostosowaną do jego indywidualnych preferencji. 

  • Możesz dostosować wysokość wpłaty wstępnej do własnych potrzeb i preferencji, co wpływa na wysokość comiesięcznej raty leasingowej. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy, ostatnia rata, będąca jednocześnie wykupem pojazdu, wynosi 1% wartości samochodu.

  • Podobnie jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej i okres leasingu decydują o wysokości raty miesięcznej. Po zakończeniu umowy leasingowej, masz dwie opcje: zwrócenie pojazdu do salonu lub wykupienie go za zaproponowaną ratę przez doradców Mercedes-Benz Polska.

  • Ten model jest zbliżony do długoterminowego wynajmu, łącząc cechy leasingu i wynajmu. Po zakończeniu umowy, zwracasz pojazd i masz możliwość wymiany na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu kompensowany jest zerową opłatą wstępną i najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

  • To produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta. Nasi doradcy przedstawią ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy, jest to, że w przypadku kredytu użytkownik staje się właścicielem pojazdu, a nie Dealer Mercedes-Benz. 

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.