Nowy Citan

Gigantyczny potencjał. Najbardziej kompaktowy samochód dostawczy Mercedes-Benz wraca w swojej najnowszej wersji. Jeszcze lepszy. Jeszcze bardziej przestronny. Jeszcze bardziej niezawodny.

Nowy Citan. Wielka funkcjonalność.

Jeśli szukasz przestronnego samochodu dostawczego, który umożliwia bezproblemową i zwrotną jazdę także w mieście, nowy Citan to właściwy wybór. Przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych duża ilość miejsca w środku robi wrażenie.

Nowy Citan mierzy 449,8 cm długości, 185,9 cm szerokości i 181,1 cm wysokości. Jego rozstaw osi to 271,6 cm. Bazowa pojemność bagażnika w osobowej wersji Tourer wynosi 517 litrów, a maksymalnie można ją powiększyć do 2390 l. Dostawcza wersja Furgon oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności 2517 l.

 

 

Imponujące osiągi w kompaktowym vanie

Typowe dla pojazdu z oferty Mercedes-Benz Vans są niezależny wygląd, wysoki poziom bezpieczeństwa i solidność. Dzięki typowemu dla marki wzornictwu i ergonomicznemu wnętrzu, w którym łatwo się odnaleźć, nowy Citan prezentuje się jak prawdziwy pojazd marki Mercedes-Benz.

Wyposażony w system MBUX, bezprzewodowe ładowanie smartfona oraz innowacyjne rozwiązania marki, nowy Citan to doskonały partner podróży. Nowością są dwie linie wyposażenia BASE i PRO, za pomocą których możesz wyposażyć ten kompaktowy samochód dostawczy zgodnie ze swoimi potrzebami.

Przetestuj wielkie możliwości w Duda-Cars.

Nowy Citan jest już dostępny w Duda-Cars! Wypełnij formularz kontaktowy, a my znajdziemy dla Ciebie dogodny termin przetestowania jego możliwości osobiście w jednym z czterech salonów w Poznaniu, Lesznie, Wrocławiu lub Van Pro Center w Golęczewie k. Poznania.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych