Samochód marki Mercedes-Benz model CLA Coupe

Nowy Mercedes-Benz CLA Coupé

Nowoczesną estetykę nowej propozycji marki Mercedes-Benz z pewnością doceni każdy miłośnik motoryzacji. Elegancki design nadwozia przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle innych samochodów kompaktowych. Sportowy charakter pojazdu zapewnia szeroki rozstaw kół oraz dwuczęściowe tylne światła, natomiast dynamiczności nadaje wydłużona linia dachu. Szeroka pokrywa bagażnika odpowiada zarówno za walory estetyczne, jak i praktyczne, dzięki czemu przewożenie w nim dużych przedmiotów nie stanowi problemu. Lekko nachylony przód oraz muskularne zdobienia maski sprawiają, że Mercedes Benz CLA Coupé imponuje unikalną formą. Lśniąca osłona chłodnicy o strukturze diamentowej swoim błyskiem tworzy niepowtarzalny efekt. Wysokim atutem są również smukłe, bezramowe drzwi, obok których ciężko przejść obojętnie.

CLA Coupé

Nowy CLA Coupé to kolejny kompaktowy model w szerokiej gamie Mercedes-Benz. To samochód, który ustanawia klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki i systemów wspomagających kierowcę.

Mercedes CLA Coupé 2021 zachwyca sportowym wyglądem

Nowy CLA Coupé imponuje doskonałymi proporcjami, długą rozciągniętą maską, szerokim rozstawem kół i mocno zaakcentowanymi nadkolami. Połączenie wydłużonej linii dachu i bezbramkowych szyb nadaje mu elegancki i jednocześnie dynamicznego charakteru. Maska samochodu nawiązuje do „rekiniego nosa”, a długą pokrywę silnika zdobią muskularne wybrzuszenia.  Płaskie reflektory połączone z charakterystycznym grillem nadają CLA Coupe niepowtarzalnego, sportowego wyglądu.

 

Bogate wnętrze – Mercedes CLA Coupé

Zachwyć się stylowym wykończeniem dzięki efektowi „wrap-around”. Płynne przejścia pomiędzy tablicą rozdzielczą, konsolą środkową i okładzinami drzwi sprawiają, że pasażerowie mogą cieszyć się unikalnością pojazdu. Na niezwykłe walory wizualne ma także wpływ innowacyjne oświetlenie Ambiente. Każdy kierowca z pewnością doceni intuicyjny kokpit szerokoekranowy składający się z dwóch wyświetlaczy. Prawy ekran dotykowy gwarantuje inforozrywkę na wyciągnięcie ręki, natomiast z lewej strony znajduje się standardowy zestaw wskaźników z opcją konfiguracji. Dodatkowej funkcjonalności nadaje rozpoznający gesty Asystent Wnętrz MBUX, nowoczesny system nagłaśniający, podgrzewana kierownica oraz klimatyzowane przednie fotele. Wszystkie powyższe cechy sprawiają, że nowy Mercedes Benz CLA Coupé 2021 zapewnia wysoki komfort jazdy.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • CLA 180 d Coupe
 • CLA 200 d Coupe
 • CLA 220 d Coupe
 • CLA 200 d 4MATIC Coupe
 • CLA 220 d 4MATIC Coupe

 

Benzyna:

 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Coupe
 • Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupe
 • CLA 250 Coupe
 • CLA 250 4MATIC Coupe
 • CLA 180 Coupe
 • CLA 200 Coupe
 • CLA 200 4MATIC Coupe

 

Hybryda

 • CLA 250 e Coupe

 

Mercedes-AMG

AMG

Wersja AMG cechuje się charakterystyczną osłoną chłodnicy AMG, przednim zderzakiem z nakładkami na wlotach powietrza oraz chromowanymi elementami. W stylizacji AMG opcjonalnie dostępne są 19-calowe obręcze kół oraz nakładki na progi boczne.

Sportowego charakteru Mercedesowi w wersji AMG nadaje innowacyjne wyposażenie. Deska rozdzielcza zawiera zestaw wskaźników z następującymi funkcjami:

 • Wskaźnik biegu

 • Menu warm-up

 • Menu set-up

 • Race-Timer

 • Dane silnika

Intuicyjna konsola środkowa zwiększa dynamikę jazdy dzięki zaskakującym rozwiązaniom, takim jak 3-stopniowy ESP oraz przełączniki do obsługi manualnej zmiany biegów. Opcjonalnie dostępny jest również AMG RIDE CONTROL, czyli zawieszenie pneumatyczne ze zmienną amortyzacją, zwiększające nie tylko komfort, ale i również bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

 

Przyspieszenie: 4,9s do 4,0s od 0 do 100km/h

 

Moc: 306 KM do 421 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowe CLA Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych