Samochód marki Mercedes-Benz model CLA Coupe

Nowy Mercedes-Benz CLA Coupé

Ikona samochodów kompaktowych spod znaku trójramiennej gwiazdy w nowej odsłonie jest jeszcze bardziej emocjonująca.

CLA Coupé

Nowy CLA Coupé to kolejny kompaktowy model w szerokiej gamie Mercedes-Benz. To samochód, który ustanawia klasowe standardy w dziedzinie aerodynamiki i systemów wspomagających kierowcę.

Design nadwozia

Nowy CLA Coupé imponuje doskonałymi proporcjami, długą rozciągniętą maską, szerokim rozstawem kół i mocno zaakcentowanymi nadkolami. Połączenie wydłużonej linii dachu i bezbramkowych szyb nadaje mu elegancki i jednocześnie dynamicznego charakteru. Maska samochodu nawiązuje do „rekiniego nosa”, a długą pokrywę silnika zdobią muskularne wybrzuszenia.  Płaskie reflektory połączone z charakterystycznym grillem nadają CLA Coupe niepowtarzalnego, sportowego wyglądu.

Design wnętrza

We wnętrzu CLA Coupe cechą charakterystyczną jest design kokpitu. Korpus deski rozdzielczej rozciąga się od lewych do prawych drzwi bez żadnych wizualnych przerw. Płynne przejście między tablicą rozdzielcą, konsolą środkową i okładzinami drzwi gwarantują przyjemny efekt „wrap-around”, a dopełnieniem całości jest kokpit szerokoekranowy składający się z dwóch wyświetlaczy. To jednak nie wszystko. W środku CLA Coupe znajdziemy podgrzewaną, skórzaną kierownicę, klimatyzowane fotele oraz charakterystyczne nawiewy utrzymane w sportowej stylistyce. Samochód jest wyposażony w Asystenta Wnętrz MBUX, który dzięki funkcji rozpoznawania gestów sprawia, że korzystanie z różnych funkcji z zakresu inforozrywki jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Wersje silnikowe

Diesel:

 • CLA 180 d Coupe
 • CLA 200 d Coupe
 • CLA 220 d Coupe
 • CLA 200 d 4MATIC Coupe
 • CLA 220 d 4MATIC Coupe

 

Benzyna:

 • Mercedes-AMG CLA 35 4MATIC Coupe
 • Mercedes-AMG CLA 45 4MATIC+ Coupe
 • Mercedes-AMG CLA 45 S 4MATIC+ Coupe
 • CLA 250 Coupe
 • CLA 250 4MATIC Coupe
 • CLA 180 Coupe
 • CLA 200 Coupe
 • CLA 200 4MATIC Coupe

 

Hybryda

 • CLA 250 e Coupe

 

Mercedes-AMG

AMG

Wersja AMG cechuje się charakterystyczną osłoną chłodnicy AMG, przednim zderzakiem z nakładkami na wlotach powietrza oraz chromowanymi elementami. W stylizacji AMG opcjonalnie dostępne są 19-calowe obręcze kół oraz nakładki na progi boczne.

 

Moment obrotowy: 400 Nm do 500 Nm

 

Przyspieszenie: 4,9s do 4,0s od 0 do 100km/h

 

Moc: 306 KM do 421 KM

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowe CLA Coupé

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych