zapytanie ofertowe Citan
 • Nowy Mercedes-Benz Citan

  Samochody spod znaku Mercedesa nie mają jednego oblicza. Kojarzą się z jednej strony z luksusowymi pojazdami, często o iście sportowych inklinacjach. Z drugiej natomiast – są to bardzo rodzinne auta, które z uwagi na swoją niezawodność i komfortowe wnętrza sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, najczęściej związanym z eksploatacją w mieście. Jednak istnieje jeszcze trzecia, nie mniej prawdziwa twarz Mercedesa, a mianowicie samochody dostawcze.

  Żółty Mercedes-Benz Citan i kobieta ze sprzętem narciarskim obok

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Citana

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Oferta specjalna – Citan Furgon

  Nowy Citan Furgon to gigantyczne możliwości i niezawodne codzienne wsparcie Ciebie i Twojej firmy. Teraz w Duda-Cars wyjątkowa oferta wyprzedażowa rocznika 2022.

  Nowy Citan Furgon 110 CDI czeka na Ciebie w ofercie z gwarancją przedłużoną do 4 lat i ratą od 760 zł netto miesięcznie!

  • Czas trwania umowy: 60 miesięcy
  • Wpłata początkowa: 45% wartości pojazdu
  • Wykup pojazdu: 25% wartości pojazdu
  • Rata miesięczna: 766 zł netto

  Możesz również skorzystać z finansowania w formie najmu długoterminowego Lease&Drive 1%!

  • Czas trwania umowy: 24 miesiące
  • Średnioroczny przebieg: 20 000 km
  • Wpłata wstępna: 25% wartości pojazdu
  • Rata miesięczna: 1 277 zł brutto

  Finansowanie dopasuje do Twoich indywidualnych potrzeb wypełnij formularz kontaktowy, a nasz Doradca Handlowy skontaktuje się z Tobą i pomoże wybrać najbardziej odpowiednie opcje.

  Mercedes-Benz Citan – wymiary

  Po raz pierwszy samochody Mercedes-Benz Citan opuściły fabryki w 2012 roku i wtedy właśnie ten model dostawczy został zaprezentowany światu. Produkcja pierwszej serii Mercedesa Citana zakończyła się w 2021 roku. Od tego czasu niemiecki producent wypuszcza modele drugiej serii, o unowocześnionej linii nadwozia, bardziej opływowych kształtach i lepszych osiągach. Zwróćmy zatem uwagę na to, co może zaoferować nam Mercedes-Benz Citan 2021.

  Omawiany pojazd jeszcze w 2021 roku występował w kilku wersjach, z czego najbardziej znane to Mercedes-Benz Citan Long i Mercedes Citan Extra Long. Różnią się one między sobą długością pojazdu oraz pojemnością przestrzeni ładunkowej. Pierwsza wersja – długa, o długości 4,32 metra i pojemności przestrzeni ładunkowej 3,1 metra sześciennego. Z kolei ekstra długa wersja samochodu Mercedes-Benz Citan ma aż 4,7 metra długości i 3,8 metra sześciennego możliwości załadunku. Robi wrażenie, prawda?

  Furgon Mercedes-Benz Citan – dane techniczne

  Druga seria pojazdów dostępna obecnie w salonach samochodowych dzieli się na warianty – Furgon oraz Tourer. Mercedes-Benz Citan Furgon stanowi połączenie funkcjonalności samochodu dostawczego i typowego dla wszystkich samochodów spod znaku Mercedesa komfortu. Producent zdecydowanie przyzwyczaił użytkowników do doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności. W Furgonie można dostrzec to bardzo łatwo, bowiem samochód gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych podczas jazdy elementów, dlatego też otwarcie okna, obniżenie lub podwyższenie temperatury, zmiana pozycji fotela pasażera i kierowcy czy też sterowanie wbudowanym radiem, które w obecnych czasach sprowadza się do centrum multimedialnego z prawdziwego zdarzenia, nie stanowi problemu dla którejkolwiek z osób obecnych we wnętrzu pojazdu.

  Dostępność i przejrzystość – zarówno na desce rozdzielczej, jak i w pozostałych częściach samochodu – jest niebywałym plusem Citana. Ponadto, mimo że samochód jest z założenia przeznaczony do zastosowań dostawczych, zostały w nim zastosowane bardzo estetyczne rozwiązania, takie jak wskaźniki na tablicy zlokalizowanej w centralnej części pojazdu.

  • Kobieta z torbami zakupowymi podchodzi do żółtego Mercedesa Citan zaparkowanego na ulicy
  • Żółty Mercedes Citan na ulicy zimą, osoba obok ładuje do niego sprzęt narciarski
  • Mężczyzna siedzi na miejscu kierowcy w mercedesie citan

  Wersje Citana

  Mercedes Citan oferuje jeszcze więcej miejsca, elastyczności i innowacji niż kiedykolwiek wcześniej. Zaprojektowany z myślą o potrzebach dynamicznych przedsiębiorców i rodzin, Citan łączy w sobie wszechstronność, ekonomiczność i niezawodność, zapewniając niezrównane doświadczenie jazdy. Odkryj dostępne wersje Twojego nowego kompana podróży.

  • Długość pojazdu: 4,32 m
   Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,1 m³

  • Długość pojazdu: 4,70 m
   Pojemność przestrzeni ładunkowej: 3,8 m³

  • Moc silnika: 95 – 116 KM
   Średnie zużycie paliwa: 5,7 L/100km

  Citan – Finansowanie i korzyści

  Nowy Mercedes Citan nie bez powodu uzyskał pierwsze miejsce w międzynarodowym plebiscycie Najlepszy Samochód Dostawczy 2022. Jego funkcjonalność, aparycja oraz wygoda, jaką gwarantuje korzystanie z tego pojazdu, zdecydowanie przemawiają za tym, że wybór jurorów był słuszny.

  Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

  • Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

  •  Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje – oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

  • Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

  • Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach – Dealer Mercedes-Benz

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.