Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Poznaj wyjątkową ofertę na serwis samochodów 10+ w Duda-Cars. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj swojego Mercedesa w nasze ręce, a my sprawimy, że wspólnie przejedziecie wiele kilometrów przez kolejne lata. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie prezent w postaci poradnika, w którym umieściliśmy informacje jak dbać o Mercedesa, żeby był w jak najlepszej kondycji.

Rabat na usługi serwisowe -40% | Umów serwis w Duda-Cars

Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat. Wystarczy, że wypełnisz formularz, a my oddzwonimy w celu umówienia wizyty.

 

Możesz również umówić wizytę on-line.

Poradnik | Jak dbać o swojego Mercedesa?

#KochamyMercedesy – w każdym wieku. I wiem, jak o nie zadbać. Opieka nad samochodem jest niezwykle ważna, ponieważ sprawny samochód to Twoje bezpieczeństwo. Stworzyliśmy ten poradnik, ponieważ wiemy na co należy zwrócić szczególną uwagę przy serwisowaniu Mercedes-Benz i chcemy się tą wiedzą z Tobą, w przystępny sposób, podzielić.

 

Pobierz poradnik

Serwis Duda-Cars

Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych dealerów marki Mercedes-Benz i możemy poszczycić się już kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze produkowanych przez nią samochodów. Prowadzone przez nas Autoryzowane Serwisy Mercedes-Benz zlokalizowane w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie i Golęczewie, są miejscem, w którym możesz oddać auto w ręce doświadczonych mechaników znających te samochody od podszewki.

Dbamy o Twój czas

Dbamy o Twój czas dlatego w trakcie oczekiwania na samochód rozgość się w strefie komfortu, skorzystaj z szybkiego wifi lub odpocznij przy kawie. Wysoka jakość obsługi i wieloletnie doświadczenie to gwarancja dobrej wizyty w serwisie Duda-Cars.

 

Regulamin programu 10+

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia wizyty.

Wypełnij formularz i skorzystaj z super okazji.
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych