EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Elektryczny SUV Mercedes-Benz

Już po pierwszym spotkaniu „na żywo” i przyjrzeniu się samochodowi, byliśmy pewni... Inspiracją do powstania EQS SUV były kobiety - ich moc, siła skontrastowana z eterycznością. Momentalnie zachwycił damską część załogi Duda-Cars, niezależnie od wieku. Jest przestronny, elegancki, wygodny, luksusowy i w pełni elektryczny. Został zaprojektowany w celu zaspokojenia ich potrzeb bezpieczeństwa, wygody i estetyki. Karmi zmysły i dba o najwyższą jakość podróżowania. Pomysł zrealizowania z jego udziałem sesji zdjęciowej zrodził się niemal od razu. Chcieliśmy uchwycić jego delikatną stronę - miękkie linie i minimalizm, która stoi w kontrze do charakteru auta – synonimy fortecy, obrońcy, ostoi bezpieczeństwa. O technicznych aspektach i wyposażeniu EQS SUV przeczytasz tutaj.

 

 

Jazdy testowe EQS sUV

 

Jest przy tym wyposażony w szereg funkcji ułatwiających jazdę i… życie. Zalet elektromobilności jest ogrom, ale naszym obowiązkiem jest ich przypominanie.

 

  1. Oszczędność kosztów – elektryczne Mercedes-Benz (czyli Mercedes-EQ) są tańsze w eksploatacji.
  2. Brak emisji szkodliwych substancji - samochody elektryczne nie emitują CO2 ani innych zanieczyszczeń w trakcie jazdy.
  3. Ciągła moc i elastyczność - silniki elektryczne zapewniają natychmiastowe przyspieszenie i nie tracą mocy z czasem. A która z nas nie lubi czasem poczuć prawdziwej prędkości?
  4. Cicha i czysta jazda - brak hałasu i spalania.
  5. Wsparcie dla energetyki odnawialnej - ładowanie samochodu może pochodzić z odnawialnych źródeł energii. Teraz jest to możliwe w Duda-Cars, ponieważ zainstalowaliśmy fotowoltaikę!
     

 

Mercedes-EQ EQS SUV

 Naszym zdaniem pojazd skierowany jest do kobiet – pań bardzo aktywnych: mam rozwijających karierę, pasjonatek sportów, miłośniczek ruchu. Można go dostosować na wiele sposobów do indywidualnych potrzeb kierowcy i ich (jej) rodziny. A ponieważ został zbudowany przez Mercedes-Benz, mamy pewność, że zapewni wysoki poziom jakości, jakiego oczekujesz od marki znanej ze swojej niezawodności i bezpieczeństwa. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością zaoferowania SUV-a EQS naszym klientom w Polsce i spodziewamy się, że będzie on bardzo popularnym wyborem wśród naszych klientek. EQS SUV dostępny jest już w ofercie jazd testowych. Nie zwklekaj i daj mu się uwieść. Nasi Product Experci przedstawią Ci jego zalety. Wolisz odkryć go z prawdziwie kobiecej strony? Umów jazdę z Katarzyną lub Klaudią w Poznaniu - kontakt.

 

 

EQS SUV 2022

 

Dlaczego EQS SUV?


1) Jest innowacyjny, a jednocześnie bardzo intuicyjny system MBUX, który zaprzyjaźniłaś się już w poprzednim modelu Mercedes-Benz.
2) Inteligentna nawigacja samochodowa ze sterowaniem głosowym umożliwia nawigację bez konieczności odrywania wzroku od drogi. Jest to szczególnie przydatne przy dużym natężeniu ruchu. Dodatkowo wskaże Ci odpowiedni zjazd z trasy na wyświetlaczu.
3) System audio zapewnia wyjątkową jakość dźwięku z głębokimi basami i wyraźnymi wysokimi tonami, dzięki czemu możesz się zrelaksować i cieszyć jazdą. Zwłaszcza gdy lubisz śpiewać kierując samochodem.
4) Zestaw kamer i czujników ruchu, a dodatkowo asystenci pomagający zaparkować auto w potencjalnie niemożliwym miejscu.
5) Skrętna tylna oś, która niczym najlepszy przyjaciel, wspomoże Cię w parkowaniu w mieście.

 

 

EQS SUV 2022

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×