• Twój kod: CLA 200 FL
  za 1 440 zł netto miesięcznie.

  Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

W Twoim świecie rządzą łamigłówki, kody i algorytmy. Jesteś najlepszy w tym, co robisz, odnajdujesz błędy, podajesz rozwiązania. Dbasz o swoją wygodę w pracy, komfort pozwala Ci na skupienie. Co robisz, gdy musisz odpocząć?

Wsiadasz do swojego nowego CLA z Duda-Cars za 1 440 zł netto miesięcznie i ruszasz w relaksującą podróż! Od pierwszych chwil poczujesz wytchnienie. I komfort większy niż na Twoim fotelu w pracy.

Jesteś zainteresowany nowym CLA
w wyjątkowej cenie?

Skontaktuj się z doradcą i dowiedz się więcej o ofercie. Nasz specjalista przeprowadzi Cię przez cały proces i odpowie na każde pytanie.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  CLA. Najlepszy dla branży IT

  • Inteligentne Systemy Asystujące:

  CLA to Twój osobisty debugger. Takie systemy jak asystent pasa ruchu czy monitorowanie martwego pola są jak Twoje osobiste IDE, pomagające zlokalizować i rozwiązać problemy zanim staną się błędami krytycznymi na drodze.

  • Innowacyjny System Infotainment MBUX

  zintegrowany MBUX to nic innego jak Twoje mobilne środowisko programistyczne – tylko, że Ty nie musisz tutaj nic naprawiać. Personalizacja, intuicyjność i responsywność – Ty to docenisz.

  • Panel deski rozdzielczej

  Panel deski rozdzielczej w Sprinterze został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i łatwości obsługi. Znajdują się na nim ergonomicznie rozmieszczone elementy kontrolne, takie jak przełączniki, pokrętła i ekrany dotykowe, które umożliwiają kierowcy łatwe dostosowanie ustawień pojazdu. Przejrzyste i czytelne wskaźniki oraz systemy multimedialne dostarczają informacji i rozrywki w trakcie podróży.

  • Bezprzewodowe ładowanie i konnektoryzacja:

  nigdy nie będziesz musiał martwić się o zasięg. Bezprzewodowe ładowanie i porty USB to Twoje osobiste gniazdka API, zapewniające stałą konnektoryzację z Twoim cyfrowym ekosystemem.

  • Asystent głosowy:

  Wyobraź sobie, że masz swojego własnego, osobistego asystenta głosowego w aucie. To jak CLI (Command Line Interface) dla Twojego samochodu. Wydaj polecenia, a Mercedes-Benz CLA posłusznie zrealizuje Twóje… skrypty!

  • Mercedes-Benz CLA

  to nie tylko pojazd, to Twój kompan w podróży przez sieci drogowe. Odkryj, jak komfort, technologia i styl mogą przełożyć się na Twoją codzienną efektywność i zadowolenie. Przełącz się na wyższy bieg w świecie mobilności!

  Przed Po

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.