Mercedes-Benz eVito podczas ładowania

Nowy Mercedes-Benz eVito

Elektryczny miejski samochód dostawczy. 3 programy jazdy i 4 poziomy rekuperacji optymalizują zużycie energii.

Mercedes-Benz eVito

Odkryj nowoczesność, która wyraża się w ekologicznym podejściu oraz funkcjonalności. Nowy Mercedes-Benz eVito to elektryczny miejski samochód dostawczy, który sprawi, że prowadzenie biznesu stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zakochaj się we wszechstronnym furgonie stworzonym z myślą o zaspokajaniu potrzeb zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorców oraz poznaj jego wspaniałe możliwości. Ciesz się najwyższymi standardami podczas jazdy, a także niesamowitym komfortem, który spowoduje, iż codzienna praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

 

 

 

Nowa jakość na miejskich drogach – eVito Mercedes Benz

Przedstawiony wszechstronny furgon to kolejne dzieło wywodzące się ze stajni uznanego na rynku niemieckiego producenta. Można je określić mianem idealnego połączenia funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz przydatności, dzięki czemu niczym nie ustępuje odpowiednikom napędzanym przez wysokoprężne silniki. Standardowy eVito Mercedes to samochód dysponujący mocą 85 kW, co przekłada się na 116 KM oraz moment obrotowy 295 NM, który przenoszony jest na przednie koła. Pojazd dysponuje czteroma poziomami rekuperacji optymalizującymi zużycie energii w trakcie wytracania prędkości. Najniższy poziom został nazwany „trybem żeglowania”, gdyż budzi skojarzenia ze względu na płynność oraz lekkość, z jaką porusza się samochód. Sama jazda przypomina jazdę na biegu neutralnym. Maksymalna rekuperacja oznacza natomiast najwyższy poziom odzyskiwania energii, co przekłada się na możliwość poruszania się praktycznie bez użytkowania standardowych hamulców.

 

Zwrotny, wydajny, niesamowity – eVito Mercedes

Nowy furgon stworzony przez markę spod znaku trójramiennej gwiazdy to idealny pojazd dla niemal każdej branży. Napędzany silnikiem elektrycznym Mercedes Benz Vito Electric to prawdziwy powiew świeżości wśród samochodów dostawczych, który sprawi, że raz na zawsze zapomnisz o wysokich cenach paliwa. Prezentowany pojazd to krok naprzód w dziedzinie elektromobilności. Akumulatory w standardowej wersji eVito posiadają pojemność 41 kWh, co zapewnia przy pełnym naładowaniu zasięg do 150 kilometrów. Dzięki temu idealnie nadaje się ona do poruszania się w przestrzeni miejskiej. Wariant Mercedes-Benz eVito Tourer pozwala na jeszcze więcej. Pojemność akumulatora w tym modelu wynosi 60 kWh (alternatywnie 90 kWh), która przekłada się na zasięg 359 kilometrów. Z tego względu wariant Tourer to znakomite rozwiązanie na swobodną jazdę poza obszarem miejskim, nawet na nieco dalszych trasach. Zarówno eVito w wersji standardowej, jak i długiej to pojazdy idealne dla osób, które prowadzą lokalne przedsiębiorstwa, a działanie zgodne z ekologią wpisuje się w ich sposób prowadzenia biznesu.

Mercedes Benz eVito – cena oraz podstawowe informacje

Niech Cię nie zwiedzie stosunkowo niska wysokość (niecałe 2 metry). Samochód ten może się poszczycić bardzo dużą ładownością w zależności od wybranego wariantu (od 990 do 1015 kg). Dzięki kompaktowym wymiarom jak na furgon bez żadnych problemów wjedziesz nim praktycznie wszędzie - do wielopoziomowych parkingów, garaży czy też myjni samochodowych. Dodatkowy atut stanowią znajdujące się po lewej stronie drzwi przesuwne, które mogą zostać wykorzystane podczas załadunku oraz rozładunku pojazdu. Wszystko to wpływa na funkcjonalność pojazdu oraz komfort jego użytkowania. Cena eVito jest uzależniona od wielu czynników m.in. wybranego wariantu czy też dodatkowego wyposażenia np. systemu audio.

 

 

eVito- Dane techniczne

Moc silnika: 116 KM

Zasięg: 150 km

Średnie zużycie energii elektrycznej: 26,8 kWh/100 km

eVito - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego eVito

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych