Nowy Mercedes-Benz Vito

Tourer, Mixto czy Furgon? Krótki, długi czy ekstra długi? Chcesz przewieźć 8 osób w komfortowych warunkach albo bezpiecznie przetransportować towar?

Mercedes-Benz Vito

Samochód jest produkowany w trzech różnych wariantach, które różnią się wymiarami, danymi technicznymi i przeznaczeniem. Model Furgon powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy potrzebują pojemnego pojazdu do transportu. Tourer to propozycja dla dużych rodzin, którym marzą się wspólne wyprawy. Mixto jest połączeniem dostawczego VAN-a i pojazdu osobowego.

 

Modele Furgon i Tourer są obecnie produkowane także w wersji elektrycznej, specjalnie dla tych użytkowników, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań i dbają o środowisko naturalne. Poniżej zmieściliśmy ich podstawowe dane techniczne.

 

Design nadwozia

Mercedes Vito posiada charakterystyczny i dynamiczny wygląd. Osłona chłodnicy została sprzężona ze specjalnymi elementami wyposażenia DISTRONIC, Active Brake Assist i lakierowanymi zderzakami. Gwiazda Mercedesa jest umieszczona w centralnej części osłony chłodnicy i jest otoczona trzema czarnymi lamelami.

Design wnętrza

Wnętrze samochodu przyjęło odświeżony wygląd. Na lewej i prawej krawędzi deski rozdzielczej wprowadzono nowe otwory wentylacyjne przypominające turbiny w sportowym stylu. Nowy jest również materiał, z którego jest wykonane obicie. Materiał „Tunja” został zastąpiony przez wytrzymały i elegancki „Caluma”.

 

 

Mercedes Vito zachwyca różnorodnością. Samochód jest dostępny w trzech długościach i idealnie sprawdzi się w wielu branżach. Z przewozem towarów i ładunków świetnie poradzi sobie Vito Furgon,  z przewozem ludzi Vito Tourer. Vito Mixto natomiast wypełni lukę między Furgonem i Tourerm i świetnie sprawdzi się zarówno w przewozie towarów, jak i ludzi.

 

Vito cechuje się daleko idąca personalizacją dlatego wyposażenie dodatkowe jest szczególnie zróżnicowane. Opcjonalnie dostępne jest wiele wariantów drzwi, przeszkleń i relingów dachowych z belkami. Przestrzeń ładunkowa natomiast może być wyposażona w drewnianą podłogę, system szyn czy nową konstrukcję podłogową wykonaną z tworzywa sztucznego. Wszystko w zależności od charakterystyki Twojego przedsiębiorstwa.

Mercedes-Benz Vito - Wersje nadwozia oraz dane techniczne

Wersja Tourer:

Kompakt:

  • Długość pojazdu: 4,89 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 0,72 m³

Wersja długa:

  • Długość pojazdu: 5,14 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1,22 m³

Wersja ekstra długa:

  • Długość pojazdu: 5,37 m
  • Pojemność przestrzeni ładunkowej: 1,7 m³

 

Dane

Moc silnika: 163 - 190 KM

Średnie zużycie paliwa: 8,9 L/100km

 

Vito - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego Vito

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych