zapytanie ofertowe eVito
 • Nowy Mercedes-Benz eVito

  Elektryczny miejski samochód dostawczy. 3 programy jazdy i 4 poziomy rekuperacji optymalizują zużycie energii.

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego eVito

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą
i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji: email, telefon, sms.
  Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych

  Mercedes-Benz eVito

  Odkryj nowoczesność, która wyraża się w ekologicznym podejściu oraz funkcjonalności. Nowy Mercedes-Benz eVito to elektryczny miejski samochód dostawczy, który sprawi, że prowadzenie biznesu stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zakochaj się we wszechstronnym furgonie stworzonym z myślą o zaspokajaniu potrzeb zarówno małych, jak i średnich przedsiębiorców oraz poznaj jego wspaniałe możliwości. Ciesz się najwyższymi standardami podczas jazdy, a także niesamowitym komfortem, który spowoduje, iż codzienna praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

  Nowa jakość na miejskich drogach – eVito Mercedes Benz

  Przedstawiony wszechstronny furgon to kolejne dzieło wywodzące się ze stajni uznanego na rynku niemieckiego producenta. Można je określić mianem idealnego połączenia funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz przydatności, dzięki czemu niczym nie ustępuje odpowiednikom napędzanym przez wysokoprężne silniki. Standardowy eVito Mercedes to samochód dysponujący mocą 85 kW, co przekłada się na 116 KM oraz moment obrotowy 295 NM, który przenoszony jest na przednie koła. Pojazd dysponuje czteroma poziomami rekuperacji optymalizującymi zużycie energii w trakcie wytracania prędkości. Najniższy poziom został nazwany „trybem żeglowania”, gdyż budzi skojarzenia ze względu na płynność oraz lekkość, z jaką porusza się samochód. Sama jazda przypomina jazdę na biegu neutralnym. Maksymalna rekuperacja oznacza natomiast najwyższy poziom odzyskiwania energii, co przekłada się na możliwość poruszania się praktycznie bez użytkowania standardowych hamulców.

  Mercedes Benz eVito – cena oraz podstawowe informacje

  Niech Cię nie zwiedzie stosunkowo niska wysokość (niecałe 2 metry). Samochód ten może się poszczycić bardzo dużą ładownością w zależności od wybranego wariantu (od 990 do 1015 kg). Dzięki kompaktowym wymiarom jak na furgon bez żadnych problemów wjedziesz nim praktycznie wszędzie – do wielopoziomowych parkingów, garaży czy też myjni samochodowych. Dodatkowy atut stanowią znajdujące się po lewej stronie drzwi przesuwne, które mogą zostać wykorzystane podczas załadunku oraz rozładunku pojazdu. Wszystko to wpływa na funkcjonalność pojazdu oraz komfort jego użytkowania. Cena eVito jest uzależniona od wielu czynników m.in. wybranego wariantu czy też dodatkowego wyposażenia np. systemu audio.

  Mercedes-Benz eVito – Wersje nadwozia oraz dane techniczne

  Moc silnika: 116 KM
  Zasięg: 150 km
  Średnie zużycie energii elektrycznej: 26,8 kWh/100 km

  Mercedes-Benz eVito – Finansowanie i dodatkowe korzyści

  Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

  • Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

  •  Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje – oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

  • Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

  • Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach – Dealer Mercedes-Benz

  Podobne modele

  Ta strona wykorzystuje pliki cookies
  OK

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.