Nowy Mercedes-Benz eVito

Elektryczny miejski samochód dostawczy. 3 programy jazdy i 4 poziomy rekuperacji optymalizują zużycie energii.

Mercedes-Benz eVito

Jest tak samo funkcjonalny, bezpieczny i komfortowy, jak dobrze znany Mercedes-Benz Vito. Zasięg samochodu to 150 km dlatego jest idealny do przemieszczania się w przestrzeni miejskiej.

 

Design nadwozia

To samochód , który cechuje się niezwykle duża ładownością, przy czym ma tylko niecałe dwa metry wysokości. Dzięki temu bezproblemowo wjedzie do większości garaży, parkingów wielopoziomowych, garaży podziemnych oraz myjni. W eVito znajdują się drzwi przesuwne po lewej stronie, które stanowią dodatkowe wejście do pojazdu i ułatwiają załadunek i rozładunek pojazdu.

Design wnętrza

W przestronnym wnętrzu samochodu znajdziemy solidne, wygodne fotele, które zapewnią maksymalny komfort nawet w trakcie najdłuższych podróży. W zimnych miesiącach idealnie sprawdzi się dodatek, jakim jest seryjnie ogrzewany fotel kierowcy.  Na życzenie dostępny jest system audio zapewniający doskonałą łączność i rozrywkę podczas jazdy.

 

eVito to samochód jednocześnie funkcjonalny, bezpieczny i wygodny. Samochód w zależności od wariantu, dysponuje ładownością od 990 do 1015 kg i dopuszczalną masą całkowitą 3200 kg.

Ładowanie

Samochód przy pełnym naładowaniu przejedzie 150 km. Czas naładowania baterii – od 0 do 100%- prądem zmiennym o mocy 7,2 kW wynosi 6 godzin. Można go ładować na publicznych stacjach ładowania, jak i za pomocą Mercedes-Bena Wallbox Home

 

Czas ładowania AC od 0% do 100% przy maks. mocy:  ok. 6 godz.

eVito- Dane techniczne

Moc silnika: 116 KM

Zasięg: 150 km

Średnie zużycie energii elektrycznej: 26,8 kWh/100 km

eVito - Finansowanie i dodatkowe korzyści

Zespół działu Finance&Insurance.me to wykwalifikowana oraz doświadczona w branży finansów i ubezpieczeń kadra, która najlepiej potrafi zdefiniować potrzeby klienta oraz zaproponować ofertę skomponowaną bezpośrednio pod niego.

 

Leasing Operacyjny: Wysokość wpłaty wstępnej możesz dostosować do własnych potrzeb i preferencji, między innymi od niej zależy comiesięczna rata samochodu. Przy leasingu trwającym 36 miesięcy ostatnia rata, która jednocześnie jest wykupem samochodu będzie równa 1% wartości samochodu.

 

Lease&Drive: Tak jak w przypadku leasingu operacyjnego, wysokość wpłaty wstępnej oraz okres leasungu definiuje wysokość raty miesięcznej. Ostatnia rata liczona jest przez Mercedes-Benz Polska, na koniec leasingu pozostają dwie opcje - oddanie samochodu do salonu lub wykupienie go za ratę zaproponowaną przez naszych doradców.

 

Rent&Drive: Zbliżony do wynajmu długoterminowego, który jest posiada cechy zarówno leasingu jak i właśnie wynajmu, jest idealną alternatywą dla typowego leasingu. Po zakończeniu okresu umowy samochód zwracasz i możesz zdecydować się na wymianę na nowy. Brak opcji wykupu pojazdu na własność po zakończeniu umowy jest zrekompensowany zerową opłatą wstępną oraz najniższymi możliwymi opłatami miesięcznymi.

 

Kredyt: Produkt, który pozwala na największą personalizację dla klienta, nasi doradcy przedstawią ofertę, która najbardziej odpawiada Twoim potrzebom. Największą różnicą między kredytem, a pozostałymi produktami finansowymi, które proponujemy jest to, że w tym przypadku właścicielem samochodu staje się użytkownik, a nie jak w pozostałych przypadkach - Dealer Mercedes-Benz

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nowego eVito

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych