Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Samochody dostawcze

Wystarczy jeden procent! Pierwszy raz w historii możesz jeździć nowym samochodem dostawczym Mercedes-Benz za 1 procent! Skorzystaj z wyjątkowej oferty już dziś. Zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie.

Taniej być nie może! Wyjedź Mercedesem z salonu już jutro. Wystarczy jeden procent!

Atrakcyjne finansowanie Lease&Drive 1% to niska miesięczna rata w wysokości 1% netto do 100% wartości brutto. Zobacz poniżej, jak mało możesz płacić za nasze gwiazdy.

Poznaj nasze gwiazdy:

Vito

Twój niezawodny partner. Maksymalnie dopracowany oraz imponująco uniwersalny. 9-cio osobowy Tourer? A może pojemny Furgon? Niska miesięczna rata zaczyna się od 1295 zł netto!
Zrób pierwszy krok. Wypełnij formularz. Z przyjemnością porozmawiamy o Vito w Twoim biznesie.

Sprinter

Legendarny Sprinter – przekonuje pod każdym względem. Historia budowana od 25 lat. Niemal cały ocynkowany dla Twojego bezpieczeństwa. 12 lat gwarancji na perforację nadwozia! Dodatkowo tylko teraz możesz jeździć Nowym Sprinterem za 1485 zł miesięcznie!

Nowatorski, wydajny, niezawodny. Twój Sprinter!

Klasa V

Najbardziej luksusowy VAN na rynku – nigdy nie był tak blisko. Dziś wystarczy 1% netto miesięcznie, aby przewozić 7 osób w najwyższym możliwym komforcie. Nowy mocny silnik, skrzynia 9-cio biegowa i cała masa udogodnień wspierających komfort kierowcy i pasażerów.

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły. Skorzystaj z oferty już dziś!
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu.