Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Samochody dostawcze

100% Mercedesa za 1% jego wartości! Samochody używane i podemonstracyjne w wyjątkowej promocji. Rata miesięczna netto to tylko 1% ceny samochodu brutto. Poznaj dostępne modele i wybierz gwiazdę dla siebie!

Sprawdź niesamowitą ofertę na wybrane samochody dostawcze.

Finansowanie Lease&Drive 1%, rata miesięczna netto to tylko 1% wartości samochodu brutto!

Ochrona Gwarancyjna i ubezpieczeniowa.

Wybrany przez Ciebie samochód dostępny od ręki!

Poznaj nasze gwiazdy!

Klasa V

Nowa Klasa V przyciąga spojrzenia. Patrząc z zewnątrz, wyróżnia się niepowtarzalnym designem,  już od pierwszego spojrzenia potwierdza swoją przynależność do rodziny samochodów osobowych Mercedes-Benz. Zachwycisz się również zaglądając do środka. Wnętrze pojazdu jest nowocześnie urządzone, a dzięki wysokiej jakości materiałów i starannemu wykonaniu jest przyjemne zarówno dla oka, jak i w dotyku.

 

 

Vito

Vito Tourer wprowadzi Cię w doskonały nastrój dzięki przestronnemu wnętrzu. Fotele zachwycają wytrzymałą i ergonomiczną tapicerką, która umożliwia wygodną jazdę nawet na długich trasach. Bardzo wartościowym dodatkiem w zimową porę jest opcjonalne podgrzewanie foteli kierowcy i pasażera z przodu. Dzięki innowacyjnym systemom wspomagania i bezpieczeństwa możesz jeszcze pewniej zmierzać do swoich celów.

Sprinter

Sprinter Furgon stwarza wiele możliwości: 4 długości pojazdu, 3 wysokości dachu i 4 wersje silnikowe stanowią podstawę imponującej różnorodności wersji. Dzięki niej można skonfigurować pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 5500 kg. W wersji o największej z 4 dostępnych długości, z najwyższym spośród 3 wersji dachem, w Sprinterze Furgon dostępnych jest maksymalnie 17 m3 przestrzeni ładunkowej. W razie potrzeby może holować jeszcze przyczepę o masie do 3500 kg.

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły. Skorzystaj z oferty już dziś!
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.