Nowy Mercedes-Benz Klasa T

Nowa Klasa T – wszechstronny samochód skrojony na miarę Twoich potrzeb. Odkryj pierwszego małego vana klasy premium od Mercedes-Benz. Ten prawdziwy multitalent jest idealnym towarzyszem codziennego życia rodzinnego i przygód w czasie wolnym. Ciesz się przestronnością i funkcjonalnością, komfortem, bezpieczeństwem i jakością.

Mercedes-Benz Klasa T

Nowa Klasa T wypełnia lukę w segmencie vanów premium. Jej gabaryty są znacznie mniejsze od kultowej i eleganckiej Klasy V. Klasa T jest kompaktowa, ale w zmniejszonej przestrzeni mieści się maksimum wygody.

 

Samochód jest doskonałą propozycją dla aktywnych rodzin. Zaspakaja wiele potrzeb – na co dzień jest miejskim transporterem, którym odwieziesz dzieci do szkoły. Przesuwne drzwi po obu stronach auta to jego dodatkowy atut gwarantujący bezpieczeństwo przy wychodzeniu. Dzięki Klasie T sprawnie przedostaniesz się na spotkanie biznesowe; bez problemu zmieścisz w nim bannery czy roll upy, duża przestrzeń ładunkowa to serce małego vana. To samochód, który wesprze Cię podczas dużych i mniejszych zakupów. Potrzebujesz więcej przestrzeni? Złóż kanapę tylną FOLD & LOAD, dzieloną w stosunku 1/3 do 2/3.

 

Auto sprawdzi się jako towarzysz weekendowych wypadów – do lasu, nad morze, jezioro, w góry. Nie ma przed nim zadań nie do wykonania. Jest kompleksowy, ale w niewielkiej karoserii skrywa wiele możliwości!

Co przemawia za tezą, że Klasa T jest premium?

Szerokie możliwości personalizacji konfiguracji. Poczynając od wnętrza, Klasę T prowadzi się pewnie i płynnie dzięki intuicyjnemu centrum dowodzenia w postaci wielofunkcyjnej kierownicy. Dostępny jest rozbudowany MBUX z radiem DAB. Niesamowicie użyteczna jest funkcja KEYLESS-GO – dzięki niej otworzysz bezkluczykowo drzwi.

 

Elementy ozdobne takie jak listwy progowe, tapicerka ze skóry Artico i elektronika podkreślają atmosferę premium we wnętrzu. W Klasie T zastosowano nowoczesną, delikatną strukturę ekskluzywnego materiału NEOTEX, który strukturą imituje wygląd skóry nubukowej, łącząc w sobie funkcjonalność zaawansowanego technologicznie neoprenu.

 

Klasa T oferuje dwie linie wyposażenia: Klasa T Style i Klasa T Progressive. Klasa T natychmiast Cię zachwyci, ponieważ stanowi połączenie jakości z designem i  praktycznością. Mały van klasy premium dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, oferuje szeroki wybór felg.

 

Przy konfiguracji nowej Klasy T możesz wybierać spośród wielu elementów dodatkowych: rozbudowanego pakietu asystentów jazdy i systemów wspomagających, opcji wyposażenia, jak na przykład schowek w desce rozdzielczej z możliwością zdalnego ładowania telefonu komórkowego.

 

Nie zapominajmy, że Klasa T jest vanem. I do tego bardzo funkcjonalnym! Bagażnik może w niej pełnić wiele ról: przewieziesz w nim ukochane psy, sprzęt sportowy, narzędzia niezbędne do pracy, rośliny do przydomowego ogrodu. Bagażnik możesz powiększyć lub zainstalować w nim przegrodę lub siatkę.

Bezpieczna podróż

W standardzie Klasa T wyposażona jest w aż 7 poduszek powietrznych, które zapewnią Ci i Twoim bliskim maksimum bezpieczeństwa w trasie. Wiele programów asystujących wspomoże Cię podczas podróży: asystent utrzymania pasa ruchu, rozpoznawania znaków drogowych, martwego pola. Czego więcej możesz od niej oczekiwać?

 

- asystenta parkowania,
- aktywnego asystenta układu hamulcowego,
- attention assist.

 

Klasa T jest Twoim przyjacielem, który w wielu sytuacjach Cię odciąży. Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste!

T jak Tourer

Klasa T dostępna jest tylko w opcji tourer o wymiarach 4,50 m długości i 1,81m wysokości pojazdu; różne są natomiast możliwości wyboru napędu. Ładowność samochodu we wszystkich konfiguracjach oscyluje wokół 470 kg, a dopuszczalna masa całkowita między 2,1 a 2,2 tony.

 

  1. KLASA T Standard, Tourer, 160, 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów 102 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 6,8l/100km.
  2. KLASA T Standard, Tourer, 180, 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów 131 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 6,7l/100km.
  3. KLASA T Standard, Tourer, 160 d, 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów 95 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 5,3l/100km.
  4. KLASA T Standard, Tourer, 180 d, 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów 116 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 5,6l/100km.
  5. KLASA T Standard, Tourer, 180, 7-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 131 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 6,7l/100km.
  6. KLASA T Standard, Tourer, 160 d, 7-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 97 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 5,5l/100km.
  7. KLASA T Standard, Tourer, 180 d, 7-stopniowa automatyczna skrzynia biegów 116 KM mocy, średnie zużycie paliwa na poziomie 5,5l/100km.
     

 

Wypełnij formularz i uzyskaj dedykowaną ofertę na Nową Klasę T

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie!
+ 48

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu oraz kontakt w celach sprzedaży i marketingu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16 oraz spółkom z grupy Daimler w tym Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gottlieba Daimlera 1 za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych